Xxx [paco_84ET]xxx - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2007-07-27 11:18:53, paco_84ET pisze:
a zresztą co powiesz o jettcie w szybkich i wściekłych?? [ wiadomość edytowana przez: paco_84ET dnia 2007-07-27 11:20:20 ]



nie powiem nic bo po obejrzeniu kilku urywek pierwszej czesci tej wspanialej sagi ambitnego kina drogi rzucilam kaseta o sciane

a co do german style.. to niestety ale jest to prawda, w typowych autach turystycznych, czyli 95% aut poruszajacych sie po drogach ten styl tuningu pasuje najbardziej. ja nie polecam nikomu stylizowania 1.4 na RSa.. ale wystarczyloby zdjac te czarne listwy z drzwi,lusterka z mk7, tylna klape ladnie wygladzic, do tego konkretny kit na glebe, zdjac kolpaki,pomalowac zderzaki, i juz byloby fajnie.. a tak.. no coz jest jak jest



[ wiadomość edytowana przez: olusia69 dnia 2007-07-27 11:43:11 ]
  
 
sprawa prosta :

de gustibus non est disputandum o gustach się nie dyskutuje
  
 
Dokładnie Asior ma rację, chciałbym RS-a to bym go kupił,
  
 
ten wam się też nie spodoba


ten też jest ble??

a to i to

a ktoś mówi że f&f nie pasi do essiego?? taki zderzak i takie lampy będą u mnie ale wolę niższe spojlery

[ wiadomość edytowana przez: paco_84ET dnia 2007-07-27 12:43:56 ]

[ wiadomość edytowana przez: paco_84ET dnia 2007-07-27 12:59:17 ]
  
 
Mam propozycję narazie nie komentujmy tego co robię bo to nie ma sensu. Przyciemnie lampy, bo juz wiem jak zostało tylko pytanie o tą wycieraczkę, wiem że można to jakoś przerobić z seryjnych ale jak nie wiem więc proszę o pomoc. A dyskutować na temat wyglądu będziemy jak będzie gotowy
  
 
a mi sie te cabrio z pierwszego foto podoba no moze oprocz progow,ale za to tylny zderzaczek i kolo miodzio a druga sprawa to wkoncu cabrio


[ wiadomość edytowana przez: Marcin dnia 2007-07-27 13:38:49 ]
  
 
w sprawie pojedynczej wycieraczki to przeczytaj ten ARTYKUL
w sumie jest to pokazane na przykladzie MK IV ale mysle ze cos ci to pomoze

[ wiadomość edytowana przez: Marcin dnia 2007-07-27 16:55:05 ]
  
 
dzięki faktycznie rozjaśniło mi to umysł teraz biorę się za dzieło. Efekty na dniach a jutro zdjęcia z tworzenia bad looka. Cały czas czekam na zderzak i lampy do przeróbek.
  
 
na pierwszej focie (zielony) i ostatatniej (biały) bomba!!! gdzie mozna dostac tego typu bumpery?? bo te na allegro ni w kij ni w oko
  
 
Cytat:
2007-07-30 11:21:51, diabel_21 pisze:
bomba!!! gdzie mozna dostac tego typu bumpery??



na wsi
  
 
Cytat:
2007-07-30 11:21:51, diabel_21 pisze:
na pierwszej focie (zielony) i ostatatniej (biały) bomba!!! gdzie mozna dostac tego typu bumpery?? bo te na allegro ni w kij ni w oko


Na tej pierwszej fotce to są chyba lekko przerobione zderzaki Zendera z Mondeo MKI/II. Ten z ostatniej fotki bywa na allegro.
  
 
Cytat:
2007-07-27 10:22:57, paco_84ET pisze:
Każdy powie że najlepszy jest pakiet rs. Ale ile już jeździ fordów w pakiecie rs??


No tak jakos się złożyło że do pakietu RS nie mozna miec zastrzezeń,stylistyka tego pakietu jest na tyle fajna ze większość własnie podąrza w tym stylu, a w sumie na ulicach nie ma aż tyle aut w tym pakiecie zeby panikować ,tu to co innego ale biorąc pod uwage cały kraj to jest tego mało.Np Leszno miasto ok 70 tyś mieszkańców ok 4 sztuk w porównaiu z iloscia Goferów to małutko
  
 
Cytat:
2007-07-30 12:03:04, RemikGT pisze:
No tak jakos się złożyło że do pakietu RS nie mozna miec zastrzezeń,stylistyka tego pakietu jest na tyle fajna ze większość własnie podąrza w tym stylu, a w sumie na ulicach nie ma aż tyle aut w tym pakiecie zeby panikować ,tu to co innego ale biorąc pod uwage cały kraj to jest tego mało.Np Leszno miasto ok 70 tyś mieszkańców ok 4 sztuk w porównaiu z iloscia Goferów to małutko



no ale jest iternet w internecie są kluby w klubach działy tuningu a w fefk ten dział dryfuje.

Tylko zrób RS zrób RS zrob RS.... proponuje podwiescic wątek i zaznaczyc: "zanim zapytasz"
  
 
Cytat:
2007-07-30 12:03:04, RemikGT pisze:
...Np Leszno miasto ok 70 tyś mieszkańców ok 4 sztuk w porównaiu z iloscia Goferów to małutko



moj jest jeden
  
 
I znowu się doczepiacie. Po Gnieźnie jeździ dobre 15 aut w pakiecie rs i żadnego więcej tam ju znikt nie chce widzieć. Czepiacie się zderzaka a nie widzieliście jak auto wygląda na żywo z zamontowanym całym body kitem. Cofnijcie się do historii tuningu a dokładniej do początków LOWRIDERÓW i HOTRODÓW
  
 
paco, rób swoje tak jak TOBIE się podoba!

Pokaż fotki jak teraz to wygląda to oglądniemy

A 90% ludzi tutaj, to by tylko RSy i glebe robili (nie to, że sie czepiam )
  
 
Cytat:
2007-07-30 13:04:43, Paulinka pisze:
A 90% ludzi tutaj, to by tylko RSy i glebe robili (nie to, że sie czepiam )




Ty sie nie czepiasz............ T stwierdzasz poprostu fakty
  
 
Cytat:
2007-07-30 12:53:05, BUGZ pisze:
moj jest jeden



podobnie jak jego właściciel
  
 
zapomnieliscie o zender line to prawie unikat

Cytat:
2007-07-30 12:03:04, RemikGT pisze:
...Np Leszno miasto ok 70 tyś mieszkańców ok 4 sztuk w porównaiu z iloscia Goferów to małutko



a ile jest w wersji GT

[ wiadomość edytowana przez: Matys318 dnia 2007-07-30 13:38:43 ]
  
 
Cytat:
2007-07-30 13:36:55, Matys318 pisze:
zapomnieliscie o zender line to prawie unikat [ wiadomość edytowana przez: Matys318 dnia 2007-07-30 13:38:43 ]




prawie bo tez sie tego troche narobilo....

moze progi zender line to jest unikat