Jakies spotkanko w łodzi?? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
na majówkę niestety zdupczam i w Łodzi mnie raczej nie będzie, ale odpowiada mi miejsce na spot które wybrałeś

majówka sama w sobe nie jest najszczęśliwszym terminem bo pewnie nie tylko ja zdupczam z miasta
  
 
No to może następny weekend po długim majowym weekendzie?
  
 
Cytat:
2008-04-25 20:22:00, Plumoza pisze:
No to może następny weekend po długim majowym weekendzie?



chetnie bym do was wpadl,ale bede splukany.. w czerwcu robie blachare no i kat sesja,ale moze damy rade cos wykminic
  
 
I co coś ucichło to spotkanie w Łodzi

Może są tu jacyś miejscowi fani Toyotki i zorganizują coś dla toyotomanów z okolicy??
  
 
Cytat:
2008-05-08 00:42:26, mocarska pisze:
I co coś ucichło to spotkanie w Łodzi Może są tu jacyś miejscowi fani Toyotki i zorganizują coś dla toyotomanów z okolicy??



akcja ucichlo tylko chwilowo. zgadamy sie i spotkamy bankowo. niestety na dzien dzisiejszy moja w trasy sie nie nadaje,gubie gdzies moc w piatek zaczynam walczyc z tym
  
 
tegoroczny zlot COROLLA CLUB odbędzie
się w dniach 14-15 czerwiec 2008 na lotnisku w miejscowości Nowe Miasto nad
Pilicą...

www.corollaclub.org

może byśmy się podłączyli pod już zorganizowaną imprezę
tylko że trzeba być w corollaclubie
ale do nowego miasta nie jest aż tak daleko

no i wpisowe


Można jechać z Łodzi na Rawę i dalej Rzeczycę i nowe miasto albo na tomaszów Inowłódz rzeczyca nowe miasto

a z radomia to w Odrzywole w prawo
  
 
no ja jestem w CC ale nie wiem czy dam rade
  
 
ja na spotkanie CC sie nie wybieram ale jak byście robili jakieś spotkano na początku wakacji to z chęcią pojadę, może gdzieś nad wodą (np Inowłódz) - mam nadzieje że ten spocik dojdzie do skutku.
  
 
Cytat:
2008-06-10 11:49:04, Romlat pisze:
ja na spotkanie CC sie nie wybieram ale jak byście robili jakieś spotkano na początku wakacji to z chęcią pojadę, może gdzieś nad wodą (np Inowłódz) - mam nadzieje że ten spocik dojdzie do skutku.



no teraz w czersku jest grill, bede na 99%. chyba,ze umcs jeszcze mi czyms ciekawym po krzyzu przywali..
  
 
Cytat:
2008-06-10 17:24:32, polakus pisze:
no teraz w czersku jest grill, bede na 99%. chyba,ze umcs jeszcze mi czyms ciekawym po krzyzu przywali..

Jakie 99% .masz być na 100% pod Czerskiem.
  
 
Cytat:
2008-06-10 17:29:51, Plumoza pisze:
Jakie 99% .masz być na 100% pod Czerskiem.



no dobra
  
 
witam serdecznie jestem nowym posiadaczem toyoty wcześniej miałem coś innego i nalezałem do innego klubu, ale fakt że zmieniłem auto kieruje mnie do zmiany klubu bo chciał bym wiedzieć więcej o toyotach. W poprzednik klubie mieliśmy Łódzkie spoty i było dość autek może i tu by się udało coś zorganizować?? są jacys chetni??