Xxx [--- Remik---] xxx - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2007-10-21 11:33:53, Opal pisze:
Pięknie się prezentuje na gwincie, gratulacje



nie no co ty do maxa sporo brakuje
  
 
Domyślam się,że jeszcze brakuje ale tak jak widzę na foto to dla mnie jest w sam raz
  
 
troche klin wyszedl bo z przodu opona 45 a z tylu 50 i wg mnie tyl powinien troche nizej zejsc ale zanim to zrobie trzeba ranty zaklepac niedlugo wrzuce fotki lepszej jakosci
  
 
a moze jak jest nisko tyl to obciera o amortyzatory??!!
  
 
ale ten tyl nie ejst az tak nisko , pozatym opona tez nie jest az tak duza bo tylko 195/50 wiec raczej nie powinno obcierac , a jak juz by obcieralo to ciagle by bylo slychac a to bylo cos takiego ze nagle zaczelo cos haratac potem przestalo za chwile znow i przestalo
  
 
hmm mialem podobnie i okazalo sie ze linka z recznego czasami mi ocierala o felge...
  
 
jutro bede cos z tym kombinowal i przy okazji zaklepie ranty i ztylu i o jakies 2cm tyl bedzie jeszcze skrecony
  
 
kolejny gadzet po gwincie :





  
 
i przod bedzie jeszcze nizej
dobry zakup
  
 
czy bedzie nizej to sie okaze bo akurat ta dokaldka jest pod zderzak rs'a a jak wiadomo zderzak rs ma to do siebie ze jest dosc 'krotki' no ale zobaczymy jak to sie skomponuje z ta dokaldka
  
 
a wkręty juz masz??
  
 
Cytat:
2007-10-23 21:39:26, mss pisze:
a wkręty juz masz??



jeszcze nie
  
 
Remik zyjesz?? Widziałem dzisiaj cabrio Remika w moim mieście - Bukownie
  
 
Cytat:
2008-04-06 22:59:50, yezXR3i pisze:
Remik zyjesz?? Widziałem dzisiaj cabrio Remika w moim mieście - Bukownie



A jak Twoj RSik - jak naprawy ida??
  
 
Nie bede tu off topował, napiszę w swoim wątku coś niecoś choć dużo nie ma
  
 
Calkiem ladnie on wyglada bede sledzil co dalej poczynisz moze
masz jakies swierze foty.
  
 
Ale wykopki zrobiliście No raczej nie poczytasz już tutaj o dalszych losach cabrio w rękach Remika.
  
 
wojo a nie wiesz kto śmiga nim teraz? bo ja go już dwa razy w bukownie widziałem
  
 
Przegladam co ciekawsze wystawy i czemu nie dowiem sie juz nic
jest az tak zle.
  
 
Nie wiem Yez.