Xxx [--- Remik---] xxx - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2007-08-07 10:27:55, Bakster pisze:
Remik tak jak lexusy mi się nie podobaja tak Twoje lampki sa bomba Naprawde ciekawie sie prezentuja




dzieki , niestety na dzien dzisiejszy prace tuningowo-modyfikacyjne stana w miejscu z powodu prac blacharsko-łozyskowo-skrzyniowych
  
 
-Remik- nie gorączkuj się. Ja nie mam nic do Twoich lamp, napisałem tak, przed tym jak zobaczyłem Twoje lampy. Moim zdaniem Lexy to tylko na wioche (każdy ma prawo do swojego zdania). Te Twoje to nie są do końca Lexy, a nawet powiem, że mi się podobają...
  
 
Remik rozumiem Cie;D Ja bardzo dobrze znam problem postoju Ja mam postuj związany z brakiem deski rozdzielczej, poszerzeniem nadkoli bo sliki sie nie mieszcza , poprawieniem rur od Ic no i najgorsze zblizajaca sie wymiana silnika
  
 
Szczerze przyznam, że spodziewałem się gorszego efektu. A te lampki wyglądają całkiem sympatycznie. Nie są tak krzykliwe jak potrafią być inne lexy. Cieszę się, że Tobie się podobają i że mogłem pomóc
  
 
Lampki bardzo mi sie podobają, tak jak Ci pisałem na gg. O wiele lepsze niż jakieś a'la lexus drugich takich nie widziałem jeszcze
  
 
Lampki naprawdę fajnie się prezentują Czekamy na dalsze mody
  
 
a ja Remik proponuję lepsze foty furki na początek
  
 
a tak z ciekawosci ile kosztowaly cie te lampki ?
  
 
moze mala aktualka tematu....
nowy filtr stozkowy


KW gewinde

  
 
nie no widze,ze tutaj prace ruszyly do przodu gewinde bedzie napewno miodzio,skrec najbardziej jak sie tylko da do filterka zaloz ladny i dobry dolot,pozbadz sie katalizatora i tez bedzie ladnie oddychal

czekam na fotki po zalozeniu i ustawieniu gewinde
pozdro.
  
 
no zaloz wreszcie ten zawias i szybko fotki
ma byc nizej niz w moim :p
  
 
fotki beda jak dojdzie mi gwint na tyl czyli ok przyszlego tygodnia
  
 
gwint juz w komplecie

  
 
a gdzie fotka kompletu razem z autkiem ??
  
 
eh no niestety brakuje mi ostatnio czasu zeby go zamontowac , mzoe uda sie cos przez wekend
  
 
gwint juz zalozony niestety narazie zdjecia slabe robione telefonem





  
 
no pieknie
gratuluje dobrego zakupu!
  
 
Ładnie wgląda, od razu lepiej We wtorek może coś pstrykniemy więcej fotek

Póki co trzeba rozwiązać problem, z tego co mi Remik mówił: coś czasem z tyłu obciera, raz z jednej raz z drugiej strony, wyszło dopiero po 20km... Pisze że to raczej nie ranty bo na równej drodze a prześwit jest... Co to może być?
  
 
widze kolega wreszcie zalozyl gwinta wyglada o niebo lepiej a skreciles juz na maxa?
  
 
Pięknie się prezentuje na gwincie, gratulacje