Sklep i warsztat w Warszawie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco


Szukam sklepu w którym mógłbym zakupić czujnik PWK (położenia wału korbowego) do silnika rover 1.4 16V (rok 1996). Obdzwoniłem już sklepy ze strony roverki.pl i niestety nie uzyskałem zadowalających rezultatów.
Mój ulubiony sklep w którym robię zakupy, też nie dysponuje ową częścią.

W rachubę wchodzi możliwość kupna części nowej i używanej, ale koniecznie sprawnej i bez wad ukrytych.

Z góry dziękuję za pomoc.
  
 
Gielda FSO-PTK
  
 
Gaweł-moto ulica Sosnkowskiego Warszawa Ursus, hurtownia motoryzacyjna.
tel. 022 668 48 24

kupowałem dla kumpla jakiś czas temu ten czujniczek, nie ma z nim problemów juz od 2 lat
  
 


Może ma ktoś jakiś godny polecania warsztat w stolicy, który dobrze i tanio wymieni mi przeguby kulowe (sworznie) w przednim zawieszeniu?
  
 
Ja to zawsze z Warszawy do Zielonki jeździłem - tu masz linka . Nie znam nikogo kto by był z ich usług niezadowolony, a ceny mają naprawdę niskie.
  
 


Wygląda na to że czegoś takiego szukałem. Dzięki.

  
 
Ja moge z kolei polecic warsztat w wawrze na mragowskiej 2.

0603 275 159

albo 22 872 0000

Warsztat prowadzi smieszny gosc, ale znajacy sie na fachu motoryzacyjnym.
  
 
Dla oświeżenia:

nie polecam instytucji znanej chyba wszystkim Warszawiakom - Towarowa 33 Corp.
Mimo przekształcenia w dealera opla i chevroleta serwisują tam ciągle FSO. Pojechałem do nich bo w końcu, po 9 latach eksploatacji i przejechanych 42 000 km pękła mi w plusie podłużnica pod przekładnią kierowniczą.
Do tej pory miałem jak najlepsze zdanie o tej firmie, naprawiali plusiaka blacharsko już 2 razy i pokazali pełen profesjonalizm, począwszy od biura po warsztat.
Dziś w biurze nie zastałem już jednak tego samego człowieka, co gorsza, jego następca o samochodach wie tyle co ja o akwarystyce (nie powiem , ze nic, ale niewiele).
Młody człowiek, który wprowadzał poldka do hali napraw, nie wiedział nawet gdzie podstawić łapy drugiego podnośnika, piszę drugiego, bo z pierwszego w ogóle nie umiał skorzystać.

Naprawę wycenili całkiem znośnie, na 500 zł, ale dodali do tego: "panie, ja tam nie wiem, czy warto to robić " i dzięki temu straciłem o nich całkowicie dobre zdanie...

Co nie zmienia faktu, że chyba jednak naprawa będzie tam robiona, z braku pomysłu na inny warsztat. Chyba że mi ktoś podpowie, gdzie w Warszawie mogę z tym pojechać.
dzięki!
  
 
Rozwarstwioną podłużnicę pod przekładnią to mi kiedyś w 125p zespawali w Nieporęcie w 10 minut, ale nie mam do nich kontaktu niestety,

[ wiadomość edytowana przez: Koot dnia 2008-07-15 02:43:16 ]
  
 
Maćku - polecam warsztat p.Janusza Górala w Krypach k.Węgrowa.
Tel. na priv.
  
 
a ja go nie polecam - facet ma jeden plus jest tani, ale jakosc uslug jest bardzo niska. Biorac pod uwage to co sie dostaje do kasy jaka to kosztuje to nie warto.
  
 
A kogo wobec tego polecasz?
  
 
koot, to nie chodzi o polecanie - ja po prostu nie polecam gorala - jest tani, ale jego jakosc stawia bardzo duzo do zyczenia.