Unikalna Kierownica RS

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wystawiam na licytację oryginalną kierownicę z RSTurbo.
Nie muszę nikomu mówić że to w pewnym sensie unikat.
Kierownica jest do obszycia i jest bez naby.
Czas trwania standardowy [czyli do 07 września, godz. 00:00], cena startowa 10zł.




Przepraszam ze kiepską jakość zdjęć.




[ wiadomość edytowana przez: Dieselka dnia 2007-08-29 20:41:57 ]
  
 
no to daje 20zl
  
 
25

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
30zl
  
 
35 PLNÓW
  
 
37zl
  
 
38 PLNów
  
 
Sytuacja podobnie ma się z kierownicą od RS'a. Pisałem już o tym w wątku na temat głośników MacAudio. Niestety, ale sytuacja zmusza mnie, do wycofania się z licytacji. Myślałem że się uda, no ale niestety nie wyszło. Jeszcze raz przepraszam...
  
 
Analogiczna sytuacja jak z głośnikami, aktualna oferta to 37 zł Kolegi Szafa.
  
 
czemu taka brazowa?

szkoda ze bez naby...

masz inne zdjecia moze?
  
 
W związku z zaistniałą sytuacją (post Mario-Skate'a), pytanie do Kolegi Szafa, który został przelicytowany przez Mario-Skate'a. Czy jesteś nadal zainteresowany kierownicą w cenie 37 zł? Bo jeśli tak, to jesteś zwycięzcą licytacji, a jeśli nie, to ja mogę zapłacić za kierownicę.
  
 
Jak najbardziej jestem zainteresowany na priva prosilbym nr konta gdzie mam przelac kase pozdrawiam
  
 
Cytat:
2007-09-09 21:10:23, szafa pisze:
Jak najbardziej jestem zainteresowany na priva prosilbym nr konta gdzie mam przelac kase pozdrawiam



No to się cieszę Numer już wysyłam na priv.
Koszt wysyłki (info od Wojtka) - 10 zł.
Gratuluję!
  
 
Przelew dotrał - dziękuję. 47 PLN.
  
 
kierownica doszla mozna zamknac