PiO mamy wakat - poszukujemy Drivera - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2007-08-29 09:30:31, Inferno pisze:
GrzEE, a co to ma do rzeczy forum to forum a prywatne sprawy to prywatne sprawy (nie przynosi sie pracy do domu)



chyba to nie od Grzeska zalezy i nie od NAs
  
 
No wlasnie o tym pisze
  
 
Remarq -only you
  
 
Zglaszam wlasna kandydature
  
 
Radku posta napisałeś - "Wysłany: 2007-08-20 10:33:49" - grubo ponad miesiąc i nie ma żadnych szczegółowych info o nowym modzie.
Coś wolno to idzie.
  
 
Cytat:
2007-09-24 15:19:27, lukas_s pisze:
Radku posta napisałeś - "Wysłany: 2007-08-20 10:33:49" - grubo ponad miesiąc i nie ma żadnych szczegółowych info o nowym modzie. Coś wolno to idzie.



Info nie ma bo i Moda nie ma, kandydatury, które zostały podane nie spotkały się z aprobatą, widzę dopiero teraz że wpisał się ktoś konkretny.
Myślę ze od 1.10 uda się całą sprawę dopiąć i damy Wilkowi odpocząć.
  
 
Cytat:
2007-09-24 15:17:28, Piter20 pisze:
Zglaszam wlasna kandydature



Popieram wszystkimi łapkami

Cytat:
2007-09-24 21:32:41, Raven pisze:
Info nie ma bo i Moda nie ma, kandydatury, które zostały podane nie spotkały się z aprobatą, widzę dopiero teraz że wpisał się ktoś konkretny. Myślę ze od 1.10 uda się całą sprawę dopiąć i damy Wilkowi odpocząć.



Dzięki Wojtuś
  
 
Cytat:
2007-09-24 21:32:41, Raven pisze:
kandydatury, które zostały podane nie spotkały się z aprobatą, widzę dopiero teraz że wpisał się ktoś konkretny. Myślę ze od 1.10 uda się całą sprawę dopiąć i damy Wilkowi odpocząć.


O ile aprobbaty czy też jej braku nie kwestionuje,zastanawiam sie na czym polegać miał "brak konkretności" pozostałych kandydatów...Tym nie miej panowie drodzy te castingi robią sie wam coraz dłuższe, jak i brak działania moderatorów co niektórych działów. Znam życie i realia nim rządzące,czasem czasu brak, jednak dla waszego dobra wybierajcie osoby,które naprawde realnie dysponują czasem żeby tym razem nie było z cyklu" chciałem dobrze a wyszło jak zawsze''.

Dziękuje koloegom którzy poparli moją kandydaturę jednak musze powiedziec że nie podejme się tej funkcji,driverem jestem już tylko do końca roku.To był mój pierwszy i ostatni rok w klubie.Priorytety się zmieniły,nie dysponuje wolnym czasem ani stosownym zaangażowaniem.Jednak doskonale wiem że jest tu sporo nowych osób, którym trzeba zwolnić miejsce i dać się wykazać.FEFKowi już od dłuższego czasu potrzebna jest przebudowa a nie tylko łatanie dziór.

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2007-09-26 23:28:24, Remarq pisze:
Dziękuje koloegom którzy poparli moją kandydaturę jednak musze powiedziec że nie podejme się tej funkcji,driverem jestem już tylko do końca roku.To był mój pierwszy i ostatni rok w klubie.



az zal d...... sciska jak widzi sie ze osoba ktora w pewien sposob tworzyla ten klub takie cos pisze........ ale mniejsza o tym.

IMHO wystarczy zebrac kikaka kandydatur i zrobic jakas ankiete, zeby nikt nie zarzucil ze 5 sob przy piwku wybrało pana X


ograniczcie casting do np 5osób, zróbcie referendum, kto chce niech zaglosuje a kto nie, niech nie ma pretensci i bedziemy miec moderatora.
  
 
Wszystko fajnie Asior ale bądź mądry i spróbuj znaleźć chętnych 5 osób na obsadzenie działów .A było co obsadzać dział PiO,SiW,Tuning ale już sobie poradziłem i uwierz mi łatwo nie było...
Najczęsciej słyszałem odpowiedzi -brak czasu,praca , nie potrafię itd.
Każdy się ogląda na każdego i czeka że ktoś inny coś zrobi.
Reasumując już mogę zamknąć ten temat ponieważ problem zażegnano.
Pozdro