Spot Białostocki

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Proponuje male spotkanko na wzor starych spotow czwartkowych jako kontynuacje tradycji kolegi z klub FSO Bociana.Termin taki sam czyli czwartki a miejsce tyl budownictwa na PB (parking).
  
 
Witam
A Ty juz w Bstoku? Bo widze na GG, cały czas online ;] Ja dostałem dziś super wiadomość, że moja LADnA jest juz cała pryśnięta podkładem i w tym tygodniu dostanie lakier, więc prawdopodobnie będę stałym uczestnikiem zlotów, ale w ten czwartek pewnie jeszcze nie

Pozdroofka
[x]Angel
  
 
Hej
ja w tym tygodniu będę miał rozkład zajęć i zobaczę czy mi czwartki pasują.Jak coś to dam znać.
Pzdr Grzesiek
  
 
Od przyszłego tygodnia bez problemu a co do dnia i godziny to sie idzie dogadac.
  
 
witam, w ten czwartek ja niestety się nie zjawie, Ładna ląduje u mechanika, wymianka sworzni, ale w następnyczwartek jestem obecny.
pozdrawiam.
  
 
Ja to praktycznie mam czas byle po 16. Dajcie znać na gg.JOHNY Ps.Pozdrowienia z Mazur .
  
 
Cos sie skreci tylko byle nie padalo.Jak cos to 9.10.2003 godzina 17.To wstepny termin.Miejsce to parking politechniki bialostockiej.Jak cos to do dogadania.
  
 
no i dupa blada
W czwartki to ja mam zajęcia do 18.15
Moze przełozymy np na wtorek ?
  
 
Dupa blada morze nie tak zartaz.
ja terz w tygodniu robole do18 teraz już tak będzie bo zmieniłem miejsce pracy a w wekendy do15.Ale nic straconego jak mi coś wyślecie na komurke to się zjawię,jestem ZA.
  
 
No to jak?Zmieniamy termin?
Grzesiek
  
 
proponuje sobote lub niedziele wieczorkiem, w tygodniu niektorzy pracuja.
pozdrawiam.
  
 
Nie ma problemu.Jak cos to moze byc sobota tak po 18.Jezeli tylko pogoda dopisze to proponuje w ta.Co do miejsca to jakos nie widze zastrzezen.Wiec prosze o ustalenie optymalnej godziny i dnia.
  
 
o ile wyjade z warsztatu do soboty to sie pojawie.
pozdrawiam.
  
 
Ja 3*TAK termin i reszta O.K
 
 
Soory ale niemoge sie rejestrowac z tego kompa.Poprzedn post pisał Maniek6210.Dajcie mi tylko znac jak spot dojdzie do skutku

[ wiadomość edytowana przez: Leszek_Gdynia dnia 2003-10-29 23:48:23 ]
 
 
FSO AK
Panowie,moze ktos jest chętny wpaśc na spocik fso ak?
ja jak będe w Białymstoku i znajdę chwilę czasu to zajadę na 16 na krywlanywiecej info w linku który wyzej podałem.
pzdr Grzesiek
  
 
To moze przylaczymy sie do FSO jak za starych lat.Czyli tam i o 16.Dowiem sie kto tam bedzie i dam znac.Ale narazie opcja samotnosci.
  
 
Witam
Ja już mam swój czarny pocisk ;] więc mogę dotrzeć wszędzie ;] tylko powiedzcie gdzie w końcu? Czy czwartek Polibuda czy sobota Krywlany? i o której godzinie? Najlepiej jakiś znak na GG bo na forum nie zawsze mam czas wskoczyć. Wogóle to 17 godzina to trochę wcześnie, ale idzie zimowa pora i później to juz mało widać... ale jednak chyba wolałbym późniejszą godzinę.
  
 
Sobota wielkimi krokami a nic tu ani slychu ani widu.Nie wiem czy nie macie czasu lub ochoty.Nie widze chetnych do zmian terminu i czasu wiec niech zostanie ta sobota o 18.Ja bede.Zapraszam.Przywiezcie z soba jakies butelki plastikowe (jak najwieksze oczywiscie z woda) to sie zrobi jakis maly OS.
 
 
ja odpadam, "ładna" jeszcze stoi u mechanika i do soboty raczej sie nie wyrobie, regulator napięcia ze szczotkami do wymiany i pompa wody. nowa pompa 95 zeta, chłopaki jest gdzieś taniej w białymstoku to kupić ?
pozdrawiam.