Tical - Łada 2107 racing / rally - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
pierdzionki konktertne- to z tego mastera ?
  
 
nie, z tamtego a czesci bardzo ladne, ladnie zapakowane i fajnej jakosci. zobaczymy jak sie beda sprawowaly i czy zaworki beda podatne na obrobke zobaczymy jak nastepna partia czesci przyjdzie
  
 
Ja mam takie zawory w 2108. Moim zdaniem bardzo dobre a jak za taką kase to nawet super.

DEx
  
 
Imageshack tez sie nieraz wali..a na fotosika jest mi wygodniej wrzucac

Ponudze jeszcze jakimis fotkami z wczoraj





  
 
Git - świetna robota!
  
 
Należał się tej podłodze remont Ładną macie pogodę- u nas już śnieg
  
 
Ładna pogoda byla jak zaczelismy robic , potem sie troche popsulo...ale nadal robilismy

  
 
Gratuluję poświęcenia dla Ładnego autka Niestety nie wszyscy mają takie wygody jak własny warsztat
  
 
Ale ona wlasnie stala w garazu..tylko ja wyciagnelismy na pole bo byla ladna pogoda i mozna ja bylo rzucic na bok...jak widac nie ma zawiasu z tylu i jak zaczelo padac to lepiej bylo przykryc sie folia niz taskac ja do garazu A zdjecie wyglada jak jakis szalas na pustkowiu
  
 
A gdzie kupujecie części? Sprowadzacie wszystko z Węgier? I gdzie można dostać te tłoki?
  
 
O tloki zagadaj do 3zera bo chyba kupowal niedawno nowe gorzyce...nie wszystko z wegier...jest przeciez jeszcze skorpion
  
 
Witam
Niezła robota, gratulacje
na Twoim miejscu jednak zrezygnowałbym jednak z uchwytów na podnośnik, lepiej porobić wzmocnienia pod trapez i hydrauliczny, te oryginalne zbyt wyłamują podłogę i stanowią siedlisko korozji.
  
 
Moje sa orginalne a zdrowe Ale jak tylko znajdę inny lewarek to przestanę zqa nie podnosić.
  
 
Witam
Cytat:
2007-11-15 15:40:08, Adam-Lancelot pisze:
Moje sa orginalne a zdrowe Ale jak tylko znajdę inny lewarek to przestanę zqa nie podnosić.


moje też były zdrowe, ale kiedy oddawałom auto, prosiłem by gość nie stawiał na nich na podnośniku, "zapomniał" o tym, auto się przesunęło i poszły z kawałkiem podłogi, lepiej na to wzmocnienie poprzeczne wspawać kawał grubej blachy, obwieść drutem lub paskiem blachy by podnośnik nie uciekał, ja zbudowałem to tak:



  
 
Zeby nie bylo ze temet umarl czy cos ... Nie bylo w tym roku za duzo czasu lub/i pogody na grzebanie przy ladnej ,ale dzien coraz dluzszy , coraz cieplej i jeszcze troche czasu do sesji tak wiec mam nadzieje ze projekt znowu ruszy .

Oto co znalazlem jak sciagnalem podsufitke :

Z drugiej strony byl numer 72



  
 
no widzę,że prace znów ruszyły Tical
  
 
No na szczescie ruszyly
Dzisiaj przyszly szelki dla kierowcy :


A tu nowy welur na kublach.... w ciekawym kolorze
  
 
Ostatnio bylo troche wolnego wiec dalej powalczylem z wnetrzem...polozony jest juz podklad pod akryl....jeszcze tylko klatka w najblizszym czasie i mozna malowac









  
 
Jakies male postepy :









  
 
Prawie cale podwozie juz w konserwacji :


Zawieszenie tyl :
Podklad antykorozyjny


Lakier