Centralny zamek - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2009-11-12 21:01:26, pozzybb pisze:
Hello Ja też mam delikatny problemik w Carinie E otóż mój CZ nie chce wydać żadnego dźwięku a potrzebne mi to bo z daleka nie wiem czy zamknąlem autko czy nie. Help me!!!


To podepnij sygnalizacje migaczami.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
A czy taką operacje mogę sobie wykonać przed domemlub w garażu, czy musi to zrobić spec?
  
 
Oczywiście że możesz, pod warunkiem że będziesz wiedział co robisz
Nawet silnik można wyremontować pod chmurką
Pozdro.
  
 
witam.mam problem w avensis 2000r 2.0d4d.nie dawno kupilem ale pilot od niej(mam tylko jeden) do tej pory reagowal tylko na zamkniecie centralnego,otworzyc juz sie nie dalo z pilota.Co gorsze byla bita w dzwi od kierowcy i klamka od drzwi sie roztrzaskala,ale zostaly zalozone nowe drzwi z tym ze klamka nie ma otworu na zamek i musze dokupic ,ale to z czasem.no i dlatego jest to dosc uciazliwy problem bo autka nie moge zabrac na miasto bo zamknąc z pilota moge,ale otworzyc ni w ciort.Probowalem dostosowac sie do konfiguracji pilota (kilka razy)pisanych wczesniej na forum,ale to nie dalo rezultatu a dzis nawet wogole przestal nawet na zamkniecie reagowac...dodam ze baterie nowki i ze srodka samochodu zamyka i otwira ladnie! prosze mo pomoc!