Ramka na tylnej klapie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
widzialem ze niktore eskorty maja taka srebrna ramke na tylnej klapie wokol rejestracji czy mozna to gdzies kupic i zalozyc samemu bo bardzo mi sie to podoba prosze o podpowiedz
  
 
to sie nazywa blenda
chromowana blenda byla w wersji ghia
towar deficytowy
  
 
Widziałem takie na Allegro, aukcja jest już zakończona, ale pewnie mają takie ramki w ciągłej sprzedaży.

Klik
  
 
Cytat:
2007-09-12 10:01:45, marb pisze:
Widziałem takie na Allegro, aukcja jest już zakończona, ale pewnie mają takie ramki w ciągłej sprzedaży. Klik



eeee....to nie o taka chodzi
  
 
cholera jakbyy ktos takie cos posiadal to chetnie bym kupil podoba mi sie to strasznie
  
 
o to chodzi:



invader nie obraź się, że skroiłem fotkę z Twojej aukcji

A kolegę zapraszam do skontaktowania się z klubowiczem invader, który od czasu do czasu posiada takie chrumki
  
 
o wlasnie wlasnie o to mi chodzi jest to gdzies na sprzedaz ??? bo widze ze da sie to zdemontowac??
  
 
dołączę się do pytania - ale ja poszukuję takiej podkładki do sedana (czyli bez dziurki na zamek) może ktos na cos takiego? Lub spotkał się z czyms takim do sprzedania.
  
 
Cytat:
2007-09-14 12:52:07, janusz35 pisze:
dołączę się do pytania - ale ja poszukuję takiej podkładki do sedana (czyli bez dziurki na zamek) może ktos na cos takiego? Lub spotkał się z czyms takim do sprzedania.



Wysyłam priva
  
 
Cytat:
2007-09-12 09:25:37, lukas_s pisze:
to sie nazywa blenda chromowana blenda byla w wersji ghia towar deficytowy

deficytowy

co niektórzy może nadal szukają więc jak by co to MAM !!! z hatchback-a z dziurką na kluczyk

pytać, prosić, negocjować

[ wiadomość edytowana przez: invader dnia 2007-12-01 13:41:10 ]
  
 
ja tylko dodam ze do sedana nie jest sama ramka ale cała blenda z bokami, które trzeba polakierowac w kolor nadwozia.