Co dobrego jest na podsufitkę,do wyczyszczenia?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
była jasno szara teraz jest szara
  
 
Witam
Ale powiedz nam Kolego z jakiego materiału masz tę podsufitkę. Ja taką ze skaju czyściłem najzwyklejszym cifem (albo Mr. Proper) już nie pamiętam i takim krążkiem wyciętym z takiego wielkiego płata co się zakłada pod maszyny czyszczące podłogi w marketach. A taką podsufitkę z jakiegoś pseudo futerka to kiedyś jeden z moich kumpli po prostu wymontował połozył w słoneczny dzień na trawie na działce, nalał do miski wody i użył vanisha do prania dywanów. Wierz mi, że efekt był piorunujący. Podsufitka lśniła czystością.
Czyścił ją gąbkowym zmywakiem do garów nie mocząc jej za bardzo.


-----------------
--- Biały ---
ten zły admin

[ wiadomość edytowana przez: BIAŁY dnia 2007-09-17 21:24:32 ]
  
 
wykonana jest z tworzywa sztucznego ale imituje welur,ma takie mikro perforacje i przy czyszczeniu wodą nasiąka,dzięki za odp
pozdrawiam
  
 
Witam,

Podsufitkę najtaniej i najskuteczniej odczyścisz środkiem nazwanym WIZARD. To naprawde działa i jest tanie.

kupicie to na sklepie internetowym edit: sklep internetowy badz inny ze srodkami tego typu


Polecam przede wszystkim do usuwania zabrudzen jak po papierosach itp.

Pozdrawiam,

Popai

[ wiadomość edytowana przez: PG dnia 2008-01-15 02:06:17 ]
[ powód edycji: za reklamy tego typu dziekujemy jest dzial kupie sprzedam ]
  
 
Witam, sam zajmuje sie czyszczeniem tapicerki profesjonalnie i uważam ,że po użyciu środków typu vanish wezyr itp.. efekt jest dobry ale krótkotrwały one tylko maskują brud, jak sie to odessie odkurzaczem to nawet niezle wychodzi ale tak samą szmatką to nie polecam pozdro
  
 
Z podsufitką to jest taki problem, że jest jedna tylko plama i jak ktoś nie potrafi jej usunąć to musi ja prać całą. W żadnym wypadku nie należy moczyć podsufitki a co gorsza próbować wymontować. Ja ma zaufany zakład i oni mi to czyszczą tylko pianka w aerozolu. Efekt jest super za normalna cenę.