Pokrowiec na samochód - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2010-10-21 19:15:58, mrt_go pisze:
Jeżeli chodzi o allegro to na ten szajs szkoda pieniędzy bo te pokrowce się same od siebie targają. Ja osobiście wyczaiłem firmę która zajmuje się szyciem pokrowców pod konkretne samochody. Np na 126p ok 160 zł lub z dodatkowa powłoką od góry 240 zł. Firma mieści się przy ulicy Prandoty w Krakowie



korekta juz 170 zl za malca
  
 
Cytat:
2007-09-20 21:21:33, bimber1 pisze:
ile taki pokrowiec kosztuje ???? nie lepiej by bylo troszke wieksza sume wylorzyc i blaszaka postawic ??? wydaje mi sie ze masz na niego miejsce tam u siebie co ???? co do plandek to w krakowie od kad pamietam stoja dwie zastawy pod takim wynalazkiem i dalej slicznie wygladaja



pokrowiec materiałowy sciagany sznurkami u dołu na fiata 125p usztcie kosztuje 200zł a na malca 170zl jutro jade zamówić. krakow ul.prandoty trzeba się spieszyć bo kobieta która przyjmuje zamówienia powiedziała że nie wie jak jeszcze długo zakład pociągnie mało zleceń a opłaty coraz większe po za tym szewc ma 80lat i nie wiadomo jak długo jeszcze da rade robic
  
 
Opinie są podzielone ale większość osób które mają taki pokrowiec jest zadowolona. Na śnieg i mróz to super sprawa. Rano zrzucasz "plandekę" z auta i w drogę. Bez skrobania szyb i odśnieżania dachu
  
 
nonono...ciekawe spostrzeżenia po dwuletnim namyśle w tym temacie.
  
 
Czas odświeżyć ten temat Będzie jakaś więskza różnica między taką plandeką http://pokrowce.com/plandeki-na-samochod/63-plandeka-classic.html a pokrowcem szytym na miarę? Mam niedaleko osobę która szyje takie pokrowce i jest mi go w stanie zrobić za 280 zł (MITSUBISHI Lancer). Ale jeśli nie ma dużej różnicy w ochronie samochodu ani użytkowaniu, to szkoda marnować pieniądze.
  
 
kubelekk, ten pokrowiec służy do krycia krowy?

[ wiadomość edytowana przez: Pereira dnia 2018-01-22 00:42:04 ]