Simon2107 - Łada 2107 1500 "89 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Simon Twojej siódemce przydałyby się alu przynajmniej 14 cali!!!poza tym ładnie się prezentuje
  
 
Andrzej - ale mi tutaj tylko kolpaki pzreszkadzaja i to jest moje autonomiczne zdanie i nikt nie musi sie z nim liczyc.
  
 
Popieram Leszka.

DEx
  
 
Cóż - w takim razie mamy wieśniackie społeczeństwo. Wyjaśnia to powodzenie disco polo, Dody, Rubika i...moich kołpaków, które w wersji chrom look budzą powszechny społeczny podziw i akceptację, oprócz niektórych userów z Forum
A tak poważnie jak dotąd nie znalazłem pasujacych do 2107 alusków. No może z wyjatkiem Melberów i ATS (zwłaszcza w kombinacji czarny lakier/polerowane elementy ). Niestety dostepność takich fel, zwłaszcza przy rozstawie śrub 4x98 jest na dzień dzisiejszy mniej niż znikoma.

[ wiadomość edytowana przez: simon2107 dnia 2008-07-13 14:59:06 ]
  
 
Prawde mowisz - szczegolnie jak chodzi o powodzenia disco polo.
Ale w temacie lady - mnie sie podoba, ladne wnetrze - futrzaki to dobra sprawa na fotele - choc te nie sa chyba prawdziwe - moim zdaniem najlepsze rozwiazanie do auta.
Kiedys ktos chcial sprzedac kierownice obszyta jak Twoja - na niebiesko jakas skora czy skajem - nawet rozwarzalem jej zakup- ale to bylo baaaardzo dawno temu, a moj potargany wolant, zamienilem na maluchowski - z czego jestem zadowolony - ba nie wiem czy bym umial teraz prowadzic lade z taka duza kiera.
  
 
Nie no Simon ta Ładna jest super!!!!a na temat "żółtych blach" to twoja Łada nie ma na to najmniejszych szans(jest po prostu za młoda).Jak wiadomo ja jestem fanem 2106 ale moim zdaniem twoja Łada zasługuje na pochwałe,a jej właściciel na uznanie i szacunek pozdrawiam i jeśli chcesz więcej sie dowiedzieć o warunkach do spełnienia aby twoje autko zostało uznane za zabytkowe polecam pismo "Classicauto".Zadbaj o swoją Ładną a może sie spotkamy na zlocie bo może do tego czasu kupie se 2106.
  
 
Wczoraj Ładna po 3 miesiącach stania pod chmurką przeszła bez problemu przegląd. Jedyne co musiałem jej sprawić to nowy aku, bo stary padł akurat w dniu przeglądu-złośliwość rzeczy martwych. Widzę jednak, że będę musiał chyba zająć się progami-wytrzymały 8 lat od wymiany, ale niestety konieczna jest powtórna reanimacja.