Tomek2107 - Lada 2107 1,5 86" - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
hydrauliczny ręczny? nie wiem czy na bębnie to aż tak dobrze działa bo na tarczy naprawdę super, zawsze można nim przykorygowac poślizg na dupsku Ale to już przy bardzo agresywnej jeżdzie spełnia swoją rolę
  
 
Teraz kumam. Bo nigdy nie słyszałem określenia hydrołapa.
  
 
jak zwał tak zwał
  
 
Cytat:
2014-11-18 09:03:10, morphio pisze:
a tak z ciekawości te dziurawe szyny co ida w poprzek auta to jest żart czy tylko na próbę tak położyłeś ? bał bym sie do czegoś takiego fotel przymocować i na tym usiąść



Tez tak myśle...
W profi zawodach musi być kwadrat 35x35x3mm do tego przykrecony nie spawany przez płytki wzmacniające.

  
 
Cytat:
pioban pisze:
Tez tak myśle... W profi zawodach musi być kwadrat 35x35x3mm do tego przykrecony nie spawany przez płytki wzmacniające.



a w profil mocowania fotela muszą być wspawane tulejki a nie dziury tylko powiercone żeby zgnieść profil przy przykręcaniu u mnie to wygląda tak

  
 
Spokojnie, przecież mam w aucie totalny bajzel i to co widać to było robione kiedyś... dawno i nie prawda W tygodniu to wytnę i zrobię od nowa tak jak należy.
Kupiłem załącznikowe mocowania boczne foteli i będę robił nowe mocowania, takie jak ma u siebie Morphio

Podłoga wymagała wzmocnienia, więc coś tam pospawaliśmy...


[ wiadomość edytowana przez: Tomek2107 dnia 2014-11-19 22:36:22 ]

[ wiadomość edytowana przez: Tomek2107 dnia 2014-11-19 22:37:41 ]
  
 
Witam, tradycyjna aktualizacja raz na ruski rok



Auto w końcu wygląda tak jak zawsze chciałem żeby wyglądało, przed Walimską Jesienią chcę zapakować jeszcze skrzynie R1 i komplet nowych opon Mam nadzieję ,że w końcu uda mi się stanąć na starcie ... do trzech razy sztuka
  
 
nie no panie no w końcu to założyłeś
teraz wygląda bardzo dobrze swoją droga kiedy Walim ?
  
 
Wrzucam na fan page.
  
 
Cytat:
2015-07-28 12:32:47, morphio pisze:
nie no panie no w końcu to założyłeś teraz wygląda bardzo dobrze swoją droga kiedy Walim ?



4.10 , skladaj auto i widzimy sie na starcie
  
 
sprzedałeś ?