Tomek2107 - Lada 2107 1,5 86" - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-03-03 18:41:57, zax pisze:
A te poszerzenia sam wykonałeś ? czy zamówiłeś wykonanie ? bo piszesz ze trzeba dorobić przód VFTSa pozdr



Od Mercedesa 512D

(tylne) trzeba oczywiście skrócić trochę
  
 




I tak oto zakończyła się moja jazda podczas dzisiejszego treningu dobrze że mam jeszcze dwie łady na częsci ....
  
 
Ciesz sie ze tylko oska wyskoczyla z lozyska. Ja ukrecilem, zaraz przy dyfrze - lacznie ze zmieleniem dyfra
Najzabawniejsze bylo to, ze myslalem ze tylko poloska poszla - zmienilem- kawalek wyjolem, zlozylem, i jazda- a tu zgrzyt zgrzyt, trach trach- okazalo sie ze dyfer zmielony. Pomysl co czulem jak drugi raz rozbieralem to samo (raz aby wyjac ukrecony kawalek, drugi przy zmianie dyfra.)
Powodzenia - duzo sil- ja ostatnio je trace w "walce" z lada.
  
 
Witam
Jak założysz nowe łożysko, albo chociaż pierścień, to warto lekko pospawać pierścień do półośki, chociaż w 2 miejscach, a w razie wymiany łożyska, obetniesz pierścień szlifierką i wyrównasz po spawie pólośkę.
  
 
Hmm tak sobie myślę,może chciałby się ktoś zaopiekować moim autem? mam na myśli sprzedaż


[ wiadomość edytowana przez: Tomek2107 dnia 2009-01-20 16:50:51 ]
  
 
Jakaś cena?
  
 
Póki co chcę zobaczyć jakie będzie zainteresowanie a ostateczną decyzję podejmę ok przyszłego miesiąca po KJS'ie .
  
 
Tomek w zyciu wszystko jest kwestia ceny wiec wiesz...zdecyduj sie.

DEx
  
 
Kilka moich filmów z tegorocznych treningów i startu w Rajdzie Magnolii:

Klip z 30 Rajdu Magnolii

trening 1 przed KJS Wiosna 2009

trening 2 przed KJS Wiosna [Onboard]

Trening przed KJS Wiosna [Onboard 2]

Klip z treningu

Onboard z letniego treningu [2008]

Obecny wygląd samochodu (prosze nie marudzić że przednia dokładka nieoryginalna... zamówiłem już taką jak trzeba [trzy częściową] a to zamontowałem żeby nie było luki)
Free Image Hosting at www.ImageShack.us

QuickPost Quickpost this image to Myspace, Digg, Facebook, and others!

[ wiadomość edytowana przez: Tomek2107 dnia 2009-06-16 14:00:14 ]
  
 
Ehhh, tylko zwiększyles moje ciśnienie na latanie ładą, jak sie skończy sesja to wchodzę do garażu i nie wychodzę dopóki łada nie wyjedzie .

Fajnie bokami latasz, na magnoliach spoko że nie tylko na czas, ale też trochę ku uciesze oka

Do onboardów zamontuj kamerke w innym miejscu, bo nic nie widać jak jest z tyłu i na zoomie .


A odnośnie samej łady to wiem jak to jest, czasu brak itd, ale weź popraw pare rzeczy bo lekkimi niedoróbkami zalatuje tu i ówdzie . I po co ci ta tapicerka w środku
  
 
Cytat:
2009-06-16 21:13:50, Andrew01 pisze:I po co ci ta tapicerka w środku



Po to żeby przechodzić BK (mam tylko na drzwiach) niedoróbkami hm, nie wystawiam samochodu na pokazach w Genewie czy Detroit
Ma jeździć i w miarę wyglądać a statyw poprawię jak będzie klatka


[ wiadomość edytowana przez: Tomek2107 dnia 2009-06-16 21:28:48 ]

[ wiadomość edytowana przez: Tomek2107 dnia 2009-06-16 21:31:21 ]
  
 
Kilka fotek z wczorajszej pojeżdżawki












[ wiadomość edytowana przez: Tomek2107 dnia 2010-01-11 11:26:10 ]
  
 
For Sale Panowie -> http://rajdowypoznan.com/topics2/s-lada-2107-vt1981.htm?sid=c3da1284d7d541b86d518240041490f1[addsig]
  
 
z ciekawości , łady zdażały się z fabrycznym ocynkiem ?

rozumiem ,że nie masz z nią żadnych problemów z rdzą ?
  
 
Jedynie progi z przodu są trochę słabe (nie przeginite,ale słabe) a ogólnie brak rdzy
  
 
Mały update:


Podstawka wspawana w bagażniku (foty niebawem) , w dalszej kolejności nowy aparat zapłonowy, nowy wałek ,zegary jak w A grupie ,ok wakacji kopia Jano Dob 4-2-1


BTW: nie czepiać się o ten magnetyzer , darowanemu koniowi w zęby sie nie zagląda , dostalem za free wiec nie marudzić a poza tym Maksor Sport ,podobno kosztuje ok 130 zl wiec co mi tam, załozylem


[ wiadomość edytowana przez: Tomek2107 dnia 2010-04-29 23:20:01 ]
  
 
I Rallysprint ( III Runda Samochodowych Mistrzostw Stargardu Szczecińskiego)
http://vimeo.com/12734597
Onboard z prób SZ 3 i SZ 4 (niestety dźwięk się rozjechał i nie wiem jak to poprawić, gdyby ktoś wiedział jak to zrobić proszę o instrukcję na PW i zrobie reupload poprawionej wersji).
  
 
ej no, zacną fure masz
czego tu jeszcze chcieć
  
 
Pora na jakąś aktualizację

W niedzielę 10.10.2010 startowałem w kolejnej V rundzie Samochodowych Mistrzostw Stargardu (Szczecińskiego).
Organizatorzy przygotowali szybką i techniczną trasę o łącznej długości 18 km na terenie poradzieckiego lotniska 'Kluczewo'.
Zawody składały się z trzech przejazdów trasy (każdy przejazd liczył 6 km) , udało mi się zająć 3 miejsce w klasie 2 na 7 startujących więc nie było tak źle poniżej zamieszczam trochę zdjęć oraz onboardy z każdego przejazdu (proszę nie czepiać się jakości, gdyż film nagrywałem aparatem zapłonowym od Stara):

Przejazd 1: http://www.youtube.com/watch?v=9sg-yHSn7xU
Przejazd 2: http://www.youtube.com/watch?v=_ZmYN514ddA
Przejazd 3: http://vimeo.com/15854431
Fotki:


Jakiś czas temu wykonaliśmy kolejne modyfikacje:






Póki co nie wiadomo co dalej ponieważ w tygodniu robota a w weekendy szkoła więc auto stoi do odwołania (najblizsze prace będą dotyczyły blacharki (głownie fragmentów progów oraz drzwi) oraz silnika)


[ wiadomość edytowana przez: Tomek2107 dnia 2010-10-25 23:04:38 ]
  
 
Fajna ta twoja łada. Ciekawe macie te próby, chętnie bym się przejechał po takiej

Z tyłu dalej masz amorki od żuka?? jak się na tym jeździ??

A właśnie 7 fota miażdży system

[ wiadomość edytowana przez: Kuba2107 dnia 2010-10-26 17:25:09 ]