Dom Dziecka - akcja charytatywna - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Natychmiast jak otrzymam to potwierdzę.
Jeszcze raz dziękuje w imieniu swoim i młodzieży która o mały włos by nas nie ograła w siatkówkę..
  
 
ups
  
 
czy moglbym wiedziec ile bedizemy mieli komputerów BEZ monitorów? bo oglosilem mała akcje u mnie na osiedlu i juz są przynajmniej 3 15" i ewentualnie 1 14"...

dajcie znac ile bedzie kompów bo ludzie walą drzwiami i oknami :p
  
 
Ja już mam wszystko przygotowane, jutro paczuszka idzie na pocztę.

Nagrywarka CD-R LGka i kilka paczek cuksów.
  
 
Dziś poszła paczka - nie dałam rady wczesniej jej wysłać. Nie jest duża i dużo nie zawiera.
Podzieliłam się tym, czym mogłam.
Będę miała więcej to i więcej dam dzieciakom.
  
 
graj w totolotka :]

(ja juz gram, w najgorszym wypadku za jakies 6312837120348127 sobót/sród wybierając te same liczby - wygram! )
  
 
Cytat:
2007-11-28 16:46:04, pepsi_rulz pisze:
graj w totolotka :] (ja juz gram, w najgorszym wypadku za jakies 6312837120348127 sobót/sród wybierając te same liczby - wygram! )



W najgorszym wypadku to Twoje liczby nigdy nie padną, a nie za 6312837120348127 sobót/sród
  
 
oj dobra dobra... Dla mnie szklanka jest do połowy pełna, a nie do połowy pusta :p Poza tym istnieje mimo wszystko skonczone prawdopodbienstwo takiego zdarzenia i kiedys to sie musi stać. Ale jak wszyscy wiemy, prawdopodobienstwo to jedno, a rzeczywistosc to drugie
  
 
Listonosz złapał mnie tuż przed wyjściem z domu ale było warto!.
Chciałbym potwierdzić otrzymanie paczek od: Woja, Snala,no i naszej Pszczółeczki .
Bardzo dziękuję wam za pamięć o naszych miluśińskich.
Powoli mój pokoik zaczyna przypominać sortownię pocztową - i o to chodzi!
Jeszcze raz dzięki.
  
 
ja jutro wysylam paczke i mam nadzieje ze dojdzie na czas
potrzeba jeszcze jakies graty do kompow
bo nazbieralem troche od kumpli , klawiatura ,ram, plyta glowna itp
  
 
Radex70 paczuszka dziś została wysłana priorytetem. w nadawcy wpisałem tylko twoje imię. Jutro jest u Ciebie
  
 
Dzięki serdeczne.
  
 
Hello Radex70 i co dostałeś paczke ode mnie??? Mogę Ci wysłać scana listu przewozowego

[ wiadomość edytowana przez: gumis252 dnia 2007-12-12 18:05:42 ]
  
 
a moja doszła
  
 
od gumisa 252 doszła (min.głosniki)
Dostałem też od kobietki o imieniu Renata (reszta nieczytelna) chyba z Bielska Białej...?
  
 
radek a o co chodzi z tym min głośniki??????
  
 
Cytat:
2007-12-13 22:50:33, radex70 pisze:
Dostałem też od kobietki o imieniu Renata (reszta nieczytelna) chyba z Bielska Białej...?



To kumpela, o której pisałem Ci w PW
  
 
Cytat:
2007-12-13 22:54:07, gumis252 pisze:
radek a o co chodzi z tym min głośniki??????



pewnie 'miedzy innymi'
  
 
aha, jakoś dziwnym trafem nie skminiłem.
  
 
Mirku paczka doszła .Bardzo dziękuję wszystkim za paczuszki i serducho okazane naszym miluśińskim.