Dom Dziecka - akcja charytatywna - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
to super
juz myslalem ze nie zdazylem
kiedy jedziecie? napiszcie jak ta akcja wypalila, ile kompow poskladaliscie i ile bylo slodkosci?
no i co dzieciaki na to
  
 
Jedziemy jutro . Słodyczy jest zawsze za mało
  
 
Prosze pozyczyć dzieciakom WESOŁYCH ŚWIĄT od gumis252!!!!!!!!!!!!!
  
 
i wszystkiego co najjjjjjjjjjjj w nowym roku
  
 
Cytat:
2007-12-15 11:46:15, radex70 pisze:
Jedziemy jutro . Słodyczy jest zawsze za mało



przy takim odkurzaczu jak Ty
  
 
Cytat:
2007-12-15 11:46:15, radex70 pisze:
Jedziemy jutro . Słodyczy jest zawsze za mało




Delegacja.... 2/3 Zarządu i 2/3 KR...
Porobimy fotki z przekazania darów i wstawimy tutaj.....
  
 
Wróciliśmy cało i zdrowo z misji humanitarnej do Skarżyska, ale nie obyło się bez przygody....

Gdy dojechaliśmy na miejsce zastaliśmy ośrodek w takim stanie:



Pusto i cicho żywego ducha niema, czyli remont pełną parą...
Po kilku telefonach rozpoznawczych i krótkim zwiedzaniu Skarżyska namierzyliśmy przeniesionych na czas remontu podopiecznych Ośrodka "Przystań" i oficjalnie przekazaliśmy dary.
Niestety nie zrobiliśmy zdjęć z akcji przekazania, ale oto fotki zapełnionego bagażnika prezentami od nas i jeden z komputerów:

  
 
  
 
Brawo
Bardzo się cieszę, szkoda że nie macie fotek przekazania, ale myślę ze było wzruszająco.


Kuba tą skrzynkę z narzędziami i tubę też przekazałeś ?
  
 
Cytat:
2007-12-16 22:57:21, Raven pisze:
Brawo Bardzo się cieszę, szkoda że nie macie fotek przekazania, ale myślę ze było wzruszająco. Kuba tą skrzynkę z narzędziami i tubę też przekazałeś ?




Hehe.. tuba została i narzędzia też...

Właśnie było wzruszająco i jakoś zapomniało nam się o fotkach....
  
 
No i super
  
 
Fajowo. Jeszcze jeden dobry uczynek na naszym koncie
  
 
BRAWO!!!
ile wyszlo w sumie tych komputerow?
  
 
We wrześniu jeden teraz drugi
Jeszcze mi został komp od Woja ale nie miałem dysku twardego i paru jeszcze rzeczy do niego więc nie pojechał.Zostały ze 3 nagrywarki jeszcze oraz inne jeszcze częsci.

Acha Waldku paczka od studentów pojedzie po świętach ,troszkę za późno przyszła . Daj mi do chłopaków jakieś namiary chce im chociaż telefonicznie podziękować.
  
 
No właśnie ja byłem przekonany że tam jest dysk, dopiero mi Lakas_s uświadomił że go już jakiś czas temu zakosił
  
 
Cytat:
Acha Waldku paczka od studentów pojedzie po świętach ,troszkę za późno przyszła . Daj mi do chłopaków jakieś namiary chce im chociaż telefonicznie podziękować.



jeżeli chcesz to my możemy ją zabrac jeszcze na święta, jedziemy do ska w sobotę
  
 
Dobrze to ja zawiozę do was tą paczkę . Dzieci są w bursie szkolnej na ul. Szkolnej (do samego końca ulicy po prawej stronie ,ale wy wiecie najlepiej jak dojechać... chciałem przyszpanować )
  
 
Cytat:
2007-12-20 01:13:16, radex70 pisze:
Dobrze to ja zawiozę do was tą paczkę . Dzieci są w bursie szkolnej na ul. Szkolnej (do samego końca ulicy po prawej stronie ,ale wy wiecie najlepiej jak dojechać... chciałem przyszpanować )



To mój GPS nas zaprowadził... (ja też chciałem przyszpanować... )
  
 
Koleżanki i koledzy moim skromnym zdaniem już czas najwyższy rozpocząc akcję DD 2008/2009. Co Wy na to???