Dom Dziecka - akcja charytatywna - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Koledzy ja do tego kompa mogę dołożyć głośniki
  
 
Ewentualnie mam również WINDOWS XP HOME EDITION orginał
i nagrywarkę DVD

[ wiadomość edytowana przez: gumis252 dnia 2007-11-12 19:45:06 ]
  
 
Poszedł priv do Radka.
  
 
czołgiem załoga - Pepsi sponsorship działa!

ja mam takie rzeczy ktore moge oddać:
-płyta główna MSI K7T Turbo
-procek Duron 800Mhz
-mam też obudowę ale to big tower (dosc wielkie) + zasilacz
-karta graficzna GeForce MX200 32MB
-dysk hmm 30GB
-klawiature chyba znajde jakąs
-BRAK: RAM (Sdram) oraz myszki oraz monitora oraz CD-romu

czy ktoś z was mialby moze chociaz 256ramu i CD zeby dorzucić i ew monitorek (niestety mialem 17 ale juz oddałem)...

pozdrawiam
krzych
  
 
CD by sie znalazlo tyle ze w poznaniu lezy obecnie
  
 
a jak ogolnie wyglada sprawa organizacyjna? bo ja moge zlozyć tego kompa i oddac go na spocie we wro komuś tylko czy ktoś potem w drodze jest w stanei dorzucić ram i cd i sprawdzić przed oddaniem do DD?

pozdro
  
 
Ja mam zbędna klawiature i mysz do tego mogę dakupić troche łakoci
  
 
no to w zasadzie brakuje juz tylko ramu i monitora sprawdzać czy nie macie pochowanych gdzies zbednych ramów SDRAM :p bo u mnie same ddry siedzą a nie mam kaski zeby dokupić
  
 
Ja mam chyba jakąś nagrywarkę CD
  
 
Jesli mozna wtracic ... mam joystick do PC, do tego troche gier niestety raczej starsze (wszystko oryginaly w wersji niemieckiej) ... jesli sie nada to chetnie oddam dla dzieciakow.
  
 
Cytat:
2007-11-18 14:24:17, pepsi_rulz pisze:
no to w zasadzie brakuje juz tylko ramu i monitora sprawdzać czy nie macie pochowanych gdzies zbednych ramów SDRAM :p bo u mnie same ddry siedzą a nie mam kaski zeby dokupić



ja gdzieś CHYBA mam kostkę 128mb... jak zjadę w sobotę do domu to poszukam i dam znać
  
 
dobrze dobrze szukamy dalej :] zaraz jeszcze drugi komputer sie z tego złozy - ja też luknę na gry co mam...
  
 
mam juz adres i postaram sie jeszcze w tym tygodniu wyslac paczke do Radka
  
 
To ja pozwolę sobie podbić temat...
  
 
Radku ... ja bede do czwartku w warszawie ... moge przywiezc troche gadzetow ... tylko czy bedzie to ktos mogl odebrac? jesli tak do dajcie znac.
  
 
Ja mam wtorek i środę wolną można się pospotować gdzie.
  
 
Radku to pusc wiesc w waszej ekipie i daj znac co i jak. mam nadzieje ze cos z tego wyjdzie narf.
  
 
dobra jest chlopaki i dziewczyny.

zalatwiony jest monitor - co prawda 15" ale zawsze rozpuscilem info na dwa fora jeszcze

to tylko ram zebrać i cd!

zebym tylko zdazył to poskładać... :/
  
 
Ja mam nagrywarkę LG, ale używaną.

Ram też się znajdzie, ale nie wiem ile. Chyba 128.

Jak mam Ci to wysłać to daj adres na PW
  
 
no wyslać mozesz, ale ja zrozumiałem, ze ktos to w tę środę zabiera z wro (inaczej po co mialbym to przywozić na spot?). chyba ze zle rozumiem. to prosze mi tu powiedziec co i jak! :]
bo do jutra nie dojdzie ram :p

p.s moj caly komputer jest uzywany, wiec mysle ze uzywana nagrywarka nie zrobi mu roznicy [na nowy mnie niestety nie stac nawet dla siebie] :/

[ wiadomość edytowana przez: pepsi_rulz dnia 2007-11-20 21:05:27 ]