Dom Dziecka - akcja charytatywna - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2007-11-20 21:04:43, pepsi_rulz pisze:
no wyslać mozesz, ale ja zrozumiałem, ze ktos to w tę środę zabiera z wro (inaczej po co mialbym to przywozić na spot?). chyba ze zle rozumiem. to prosze mi tu powiedziec co i jak! :] bo do jutra nie dojdzie ram :p p.s moj caly komputer jest uzywany, wiec mysle ze uzywana nagrywarka nie zrobi mu roznicy [na nowy mnie niestety nie stac nawet dla siebie] :/ [ wiadomość edytowana przez: pepsi_rulz dnia 2007-11-20 21:05:27 ]



OK, to wyślę do wawki
  
 
Cytat:
2007-11-20 20:57:58, pepsi_rulz pisze:
dobra jest chlopaki i dziewczyny. zalatwiony jest monitor - co prawda 15" ale zawsze rozpuscilem info na dwa fora jeszcze to tylko ram zebrać i cd! zebym tylko zdazył to poskładać... :/



A jak wcześniej pisałem że mam kompa w garażu na części to mnie olali
  
 
Ok mam już większość tych kompów u siebie - na razie 6 szt -ale niestety raczej nic z nich nie będzie - w większości brakuje dysków, i ramu, kompy z 96 - 99 roku.
  
 
Ram jakiś się znajdzie, dysk... miał mi się przydać, ale co tam... obudowa, karta sieciowa pewnie i takie tam. Wieszała się czasem płyta główna. Klawiature też mam, nową. Co tam jest, mo e wysłać, tylko napiszcie gdzie. Aha, napędy chyba są dwa
  
 
dokladnie1 - ej, wojo, nie olałem Cie... tu juz jest caly komp tylko bez ramu, a monitor mialem juz w rezerwie, i dzis sie dowiedzialem na 100%.
napisz dokladnie liste czesci które masz to ułatwi sprawe czy jeszcze cos sie da zlozyc, tak mysle...

dokladnie2 - do kogo to wysyłać czy przewozić?

pozdro!

  
 
Nie mówię że konkretnie Ty mnie olałeś, po prostu już dawno pisałem że mam trochę organów Słuchaj, ja wiele więcej Ci nie powiem, bo się nie znam, ponad to co napisałem. Na pewno jakiś ram, dysk, napęd, klawiatura, obudowa, płyta główna czasem się wieszająca, karta grafiki, pewnie karta sieciowa itd.

Jak ma się coś przydać to wrzucam w pudło i pcham pod pache kurierowi. Tyle.
  
 
nooo to jedziemy z koksem

ja bede mogl to wyslać dpiero w sobote (zdąże? czy zostawić rodzicom do wyslania?), bo jutro na koncert do olsztyna jade na 3 dni :/
  
 
Panowie, mam adres do Pepsiego, ale jeśli ma to byś dalej u kogoś składowane i doposażane przed oddaniem (Radek?) to może zamiast błądzić po Polsce, wyśle od razu do takiej osoby? Jak nie wysyłam do Pepsiego.

Proszę o info, najlepiej na priv

  
 
Wszystkie rzeczy proszę wysyłać do mnie.Adres dostepny na priv.
Prosiłbym również o słodycze.
  
 
consider it done, boss

powiedz jeszcze radex jaki jest ostateczny termin dostawy
  
 
Ostateczny termin dostawy jest pilny w miarę ponieważ chciałbym pojechać do DD przed świętami . Wiadomo że nie pojadę z paczką cukierków i tutaj też mam prośbę do was : zbierajcie nie tylko sprzęt komputerowy ,poproszę również słodycze choćby po paczce cukierków.
Napiszę jeszcze coś czego może nie powinienem napisać...
Jeżeli komuś się niechce bądź nie ma czasu na robienie paczki i wysyłanie jej,można wpłacać pieniądze na MOJE konto ja zrobię zakupy i przedstawie rachunki na forum ogólnym do wzglądu przez każdego.Tylko bardzo proszę zaznaczyć na przelewie że to na Dom dziecka.

oto adresik:
PKO BP XLII o/Warszawa
Jagiełło Radosław
39 1020 1169 0000 8302 0036 1915

[ wiadomość edytowana przez: radex70 dnia 2007-11-21 08:32:13 ]
  
 
upsnę sobie.
  
 
A Radeczku powiedz jak myślisz wstępnie - kiedy byśmy jechali?
  
 
Wszystko jest w rękach ludzi.To od nich zależy...
Najpóźniej (esktremalnie) 20 grudnia.
Chciałbym przed choinką zdążyć.
  
 
Cytat:
2007-11-21 15:08:27, radex70 pisze:
Wszystko jest w rękach ludzi.To od nich zależy... Najpóźniej (esktremalnie) 20 grudnia. Chciałbym przed choinką zdążyć.



Ja mogę polecieć 08 albo 15 grudnia w sobocisza. Tylko musielibyśmy się szybko zdecydować, bo może mi coś wypaść - okres przedświąteczny :/
  
 
Sprzęt wysłany priorytetem. Mam nadzieję że dotrze cały i zdrowy. I z dala od silnika w dostawczakach, żeby się czekoladki nie rozpuściły

Radku, daj znać jak dojdzie.
  
 
Ostateczny termin dostawy jest pilny w miarę ponieważ chciałbym pojechać do DD przed świętami . Wiadomo że nie pojadę z paczką cukierków i tutaj też mam prośbę do was : zbierajcie nie tylko sprzęt komputerowy ,poproszę również słodycze choćby po paczce cukierków.

Napiszę jeszcze coś czego może nie powinienem napisać... Jeżeli komuś się nie chce bądź nie ma czasu na robienie paczki i wysyłanie jej,można wpłacać pieniądze na MOJE konto ja zrobię zakupy i przedstawię rachunki na forum ogólnym do wglądu przez każdego.Tylko bardzo proszę zaznaczyć na przelewie że to na Dom dziecka. oto adresik: PKO BP XLII o/Warszawa Jagiełło Radosław 39 1020 1169 0000 8302 0036 1915

Mały up.
  
 
Radku - co myślisz, żeby połączyć wyjazd do Skarżyska z wigilią warszawsko-łódzką?
Sugerowałem to już w wątku spotowym. Można by z rana polecieć do DD i wracając zajechać na wigilię. Myślę, że to optymalniejsze rozwiązanie niż jazda na 2 razy.

Wyliczyłem:
Wawa - S-K - Wawa: 285km (4,5h)
Wawa - Łowicz - Wawa: 160km (2,5h)
Wawa - S-K - Łowicz - Wawa: 386km (6h)

Czyli jesteśmy 60km i 1h zaoszczędzeni.


[ wiadomość edytowana przez: _unnamed dnia 2007-11-22 23:31:05 ]
  
 
Wczoraj byłam w DD w Bydgoszczy na ul. Stolarskiej. Dostałam od znajomych trochę rzeczy więc tam zawiozłam. Bo na wysyłkę do Radka było tego zdecydowanie za dużo...
Opiekunowie byli mile zaskoczeni taką wizytą i pytali się skąd o nich wiem. Jak usłyszeli, że wspomagamy też DD w Skarżysku to już w ogóle się zdziwili.

Paczuszkę do DD w Skarżysku dziś naszykuję i jutro nadam pocztą.
  
 
Dla wysyłających kompy: ja na poczcie zapłaciłem za paczkę "ostrożnie" z 2 klawiaturami i trochę cukierków 36zł. Za 1 kompa. Dzisiaj powinna być, Radku napisz czy tego nie skopali po drodze czy co, bo popisałem "ostrożnie", "góra" itp. a oni takie lubią najbardziej