Nowa ankieta, cz. 2 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
raz zatrzanąlem w bagazniku od tej pory jadac gdzies dalej biore drugi komplet kluczy
  
 
mi sie nie zdazyło ale kolega bolid20 mi zatrzasnoł na zlocie, na szczescie bagaznik był otwarty
  
 
Kiedyś miałem Matiza (proszę się nie śmiać ,miałem go 7 lat i się nie psuł).
I tam notorycznie zatrzaskiwałem kluczyki (miałem głupi odruch z tym dinksem w drzwiach).Doszło do tego że z tyłu pod zderzakiem woziłem rozprostowany wieszak ubraniowy
Otwarcie matiza zajmowało mi jakieś 10-15 sek. do takiej wprawy doszedłem
  
 
Cytat:
raz zatrzanąlem w bagazniku od tej pory jadac gdzies dalej biore drugi komplet kluczy

Ja miałem tak samo i tez od tamtej pory biore drugi komplet
  
 
Cytat:
Kiedyś miałem Matiza (proszę się nie śmiać ,miałem go 7 lat i się nie psuł).
I tam notorycznie zatrzaskiwałem kluczyki (miałem głupi odruch z tym dinksem w drzwiach).Doszło do tego że z tyłu pod zderzakiem woziłem rozprostowany wieszak ubraniowy
Otwarcie matiza zajmowało mi jakieś 10-15 sek. do takiej wprawy doszedłem


Prezesie a na tico nie masz patentu. Moj brat robi to samo co ty a poźniej dzwoni po klucznikach żeby mu otworzyli
  
 
Kto umie, kto nie, a kto nie wie o tym, że umie albo i nie?
Jednym słowem - głosować
  
 
WOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Normalnie zdebiałem jak zobaczyłem wyniki,
Hmmm mamy normalnie samych rajdowców
miszczów kierownicy itp.Nie zebym miał jakies aluzje tylko wydaje mi sie ze w tej kwesti nie mozna jednoznacznie odpowiedziec a to dlatego ze nie kazdy poslizg jest taki sam.Z jednego sie uda wyjśc z innego nie i na to nie ma reguły,mozna cwiczyc na jakims pustym placy,ustawiac kartony i np omijac ale nijako ma to się z tym co mozemy spotkac na drodze,raz wyjdzie raz nie, i jesli widze odpowiedz "tak bez problemu" to szczerze powiem ze aż zazdrosze tak wielkich umiejetnoci wszystkim tym którzy z tym nie maja problemów i zycze oby nigdy nie przekonali sie o tym ze nie kazdy poslizg jest taki sam.
  
 
Zapraszam do wzięcia udziału w kolejnym głosowaniu
  
 
No to jedziemy dalej
  
 
Wieczorową porą zapraszam do kolejnej spowiedzi
  
 
Drugi
  
 
Piąta
  
 
troche to dziwnie brzmi:
Czy jadąc autem jako kierowca lub pasażer zawsze zapinasz pasy?
*
*Bardzo rzadko, ale zdarza mi się ich nie zapiąć
*
*
*
*
*
*

jest na drugim miejscu od gury czyli jest niby prawie max pozytyna odpowiedzia na tak w ankiecie z pytaniem "czy zapinasz pasy?" a ta odpowiedz jest negatywna
  
 
No fakt, coś się Pscółce miotło
  
 
Poprawione
  
 
ale to co podalem dalej nie tak przeczytaj sobie papszczolka na glos te pytanie i odrazu odpowiedz a zobaczysz o co mi chodzi
  
 
Przez święta zapomniałam
Ale jest kolejna, super prosta
  
 
Zapraszam
  
 
Właśnie się patrzyłem na ta starą ankietę i się zastanawiałem kiedy będzie nowa
  
 
Można oddawać głosy