Potrzebujemy Waszej decyzji - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Bardzo fajny pomysł....jestem zaaaa
  
 
  
 
no brawo,jestem za,super pomysł
dzieciaczki były by choć troche lepiej widoczne na drogach i wtedy będzie mniej wypadków
  
 
Mail do Fundacji z Waszym entuzjastycznym poparciem kamizelkowego pomysłu poszedł dziś.

A tu macie jeszcze jedną miłą wiadomość od Pana Macieja Włodarskiego z Fundacji "WRÓĆ":

[i]Dziękuję za miły kontakt,
przekazywanie dzieciom kamizelek łączymy z edukacją w zakresie
bezpieczeństwa w ruchu drogowym co szczególnie ważne jest dla rodzin i dzieci z terenów wiejskich.
Kolejnym aspektem jest promowanie postaw społecznej aktywności jaka w pięknej formie Państwa stowarzyszenie realizuje[i]

Serce rośnie, moi aktywni społecznie klubowcze.
Co do wspomożenia akcji poza licytacjami - nie ma najmniejszego problemu. Osoby, które chcą wpłacić dowolną kwotę - proszę o kontakt mailowy bądź privowy - podam Wam numer konta pomocniczego naszego stowarzyszenia.
  
 
Witam serdecznie wszystkich i odrazu wale z pytaniem: Mam trochę zbędnych rzeczy i chciałbym je sprzedać i cały dochód przeznaczyć na te kamizelki. aktualne jeszcze?
  
 
naprawde skarbniczka ma glowe na karku,super pomysl mialas
  
 
hmm............. niewpłaciłem jeszcze składki ale za niedługo to nastapi / a pomysł genialny / strzał w 10 z ty mailem do nich trza pomagac
  
 
Bardzo dobry pomysł
  
 
Cytat:
2008-01-25 09:29:56, gumis252 pisze:
Witam serdecznie wszystkich i odrazu wale z pytaniem: Mam trochę zbędnych rzeczy i chciałbym je sprzedać i cały dochód przeznaczyć na te kamizelki. aktualne jeszcze?



Z tego co wiem, to kamizelki już są dawno rozdane, ale zbiórka trwa nadal i kasą ciągle jest potrzebna, więc jak najbardziej