Kenwood KDC-131Y do Seata Leona 2002r

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, zastanawiam się nad zakupem radyjka podanego w tytule . Moje pytanie może się dla wielu z Was wydać zabawne, jednak jestem w tym kompletnie zielony i wole zapytać zanim wyrzucę pieniądz w błoto.

Aktualnie używam fabrycznej Aury, po wyciagnieciu jej i obserwacji tylnego panelu zaobserwowałem, że znajduje się tam 1 wejście z bolcem prawdopodobnie służący do łapania fal radiowych, oraz 2 kostki. Natomiast widząć zdjęcie Kenwooda widzę, żę tej "bolca" już nie ma wbudowanego, oraz kostka jest tylko jedno. Czy radio będzie kompatybilne z moim Leonem? "Specjalista" ze sklepu rtv euro agd twierdził, że tak, jednak jakoś mu nie ufam, nie wydawał się być osobą pojętną w tej sprawię.

Poniżej zamieszczam zdjęcie tylnego panelu kenwooda.

null

Z góry dziękuję,
Pozdrawiam
  
 
Zapewne jest inne gniazdo antenowe czyli musisz się zaopatrzyć w redukcję anteny samochodowej czyli: przejściówki
Co do podłączenia samego radia pod instalację to w Kenwodzie musi być kostka/redukcja - kostka fabryczna -> ISO. Instalacja samochodowa musi być zakończona kostkami ISO i wtedy spinasz jedno z drugim.

redukcje Kenwood

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin