Fefkowy Kubek - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
To był gadżet za opłacenie kolejnej składki. Jeżeli znalazł się na licytacji to każdy może go kupić.
Co do gadżetu na rok 2008 po prostu nie wiem czy będzie.
  
 
Cytat:
2007-10-08 14:20:38, Asior pisze:
btw. kubek Driver`owski........... czyli co tylko driver moze kupic ?? ps..... kufel bym chetnie nabył


Mnie to w sumie mało obchodzi Właśnie wysłałem deklaracje i przelew więc Driverem w sumie można powiedzieć że jestem
  
 
Cytat:
2007-10-08 11:17:54, radex70 pisze:
Kleszczu nie będziesz miał niestety. W tym roku może będzie co innego (albo i nic nie będzie ) [ wiadomość edytowana przez: radex70 dnia 2007-10-08 11:19:18 ]




zastanawiam sie nad opłaceniem składki i to nie jeden raz tylko przez kolejne lata równiez, a Pan Prezes daje tu takie "obietnice" więc zastanawia mnie na co w takim razie idzie kasa ze skladek starych driverów jeżeli nowi płaca więcej i w tej kwocie otrzymują gadżety.


rozumiem, że utrzymanie domeny, serwera kosztuje ale skoro jest nas taka ilośc osób to jest to marny odsetek kwoty jaka pobiera sie za składke. Jeżeli nowy driver dostaje gadżety to dlaczego starzy bywalcy nie dostaja żadnego upominku, choć głownie dzięki nim utrzymywany jest serwer i domena.
  
 
Temat poruszany wielokrotnie.
Prezes to taki prawdziwy polityk, nie obiecuje tylko mówi prawdę
Coś na pewno będzie

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Drogi Fenku zapraszam na zlot walny który odbędzie się w marcu i tam będzie całkowita spowiedź zarządu co ,gdzie i na co poszły pieniądze ze składek. A jeżeli chodzi o moja wypowiedź na temat DODATKOWEGO gadżetu dla osób które po raz kolejny wpłaciły składkę to będzie ustalone po walnym (stąd moja niewiedza).A po za tym rok temu była kamizelka ,w tym roku były kubeczki więc nie mów że nic nie było jak nie wiesz. Jako że na rok 2008 uchwałą zarządu została zmieniona na niższą niż rok temu składka więc ciężko mi sie wypowiedzieć na ile i na co nam kaski starczy.
A tak na marginesie już napiszę że wczesniejsza moja wypowiedź była bardziej w formie żartu do Kleszczaka
Pozdrawiam
  
 
tak to przyjąłem. Pozdro el Prezesente

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
zartowniś
  
 
No dobra skoro temat wyczerpany wracajmy do licytacji .
Jako że ja swój zatraciłem ...

48 pln
  
 
Cytat:
2007-10-08 18:00:44, radex70 pisze:
No dobra skoro temat wyczerpany wracajmy do licytacji . Jako że ja swój zatraciłem ...



a z kubkiem cos zrobil
  
 
Cytat:
2007-10-08 17:51:33, radex70 pisze:
Drogi Fenku zapraszam na zlot walny który odbędzie się w marcu i tam będzie całkowita spowiedź zarządu co ,gdzie i na co poszły pieniądze ze składek. A jeżeli chodzi o moja wypowiedź na temat DODATKOWEGO gadżetu dla osób które po raz kolejny wpłaciły składkę to będzie ustalone po walnym (stąd moja niewiedza).A po za tym rok temu była kamizelka ,w tym roku były kubeczki więc nie mów że nic nie było jak nie wiesz. Jako że na rok 2008 uchwałą zarządu została zmieniona na niższą niż rok temu składka więc ciężko mi sie wypowiedzieć na ile i na co nam kaski starczy.



akurat w tej kwesti Fenek jest dobrze poinformowany
  
 
Widze że aukcja coś zwolniła tempo.Czy czekacie jak przyczajone tygrysy na sam finisz ?
  
 
Jakbyś zgadł Normalnie jak na allegro No ale czas chyba rozgrzać tą zmarzlinę

50 PLN

A tak wogóle to jaki jest dokładny czas zakończenia aukcji, bo niedługo mam wyjazd i nie wiem czy będe


[ wiadomość edytowana przez: Tood dnia 2007-10-25 17:47:33 ]
  
 
Cytat:
2007-10-20 00:55:47, Tood pisze:
Jakbyś zgadł Normalnie jak na allegro No ale czas chyba rozgrzać tą zmarzlinę 50 PLN A tak wogóle to jaki jest dokładny czas zakończenia aukcji, bo niedługo mam wyjazd i nie wiem czy będe [ wiadomość edytowana przez: Tood dnia 2007-10-25 17:47:33 ]



Zgodnie z regulaminem licytacja zakończyła się 28.10 o północy, zatem jesteś zwycięzcą Gratuluję! Szczegóły na prv.
  
 
No to suuuper
Tylko jeśli nie sprawi to większego problemu to kasiorkę wyślę za jakieś 1,5 tygodnia, bo teraz jestem niestety poza granicami kraju.
Niech jeszcze Kainek powie ile mnie wyniesie przesyłka, to jak wróce to od razu wpłacę najszybszą metodą

Dżizas mała wpadka z nazwami nicków Mam nadzieję że nikogo nie uraziłem Przepraszam Kainku


[ wiadomość edytowana przez: Tood dnia 2007-10-29 22:03:35 ]
  
 
Cytat:
2007-10-29 21:44:24, Tood pisze:
No to suuuper Tylko jeśli nie sprawi to większego problemu to kasiorkę wyślę za jakieś 1,5 tygodnia, bo teraz jestem niestety poza granicami kraju. Niech jeszcze kleszczak powie ile mnie wyniesie przesyłka, to jak wróce to od razu wpłacę najszybszą metodą



1. Kubek zostanie wysłany dopiero po zaksięgowaniu pieniędzy na pomocniczym koncie klubowym, na które masz namiary. Więc im szybciej wpłacisz, tym szybciej go dostaniesz.
2. Nie Kleszczak, tylko Kainek.
3. Kainek pisał, że koszty wysyłki bierze na siebie, płacisz 50 zeta.
  
 
Właśnie coś mi świtało, że było napomknięte o tym ale jakoś nie mogłem tego znaleźć w wątku. Tak więc jeśli się uda to postaram się wysłąć przez kogoś, jeśli nie to niestety będę musiał troszkę dłużej poczekać
Jeszcze raz sorki za błąd
  
 
Toodzie tez masz ten sam adres co miales?
  
 
Hehe, z tymi adresami to jest różnie bo są trzy. Niepamiętam, na który ostatnio szła wysyłka - no cóż, jak to mówią skleroza nie boli Jak zrobię przelew to dam znać na PW i od razu podam gdzie miała by pójść paczuszka
A tak OT, TOOD jest z angielskiego filmu, i raczej nigdy tego nie odmieniałem, ale tak jakoś fajno dziwnie brzmi
  
 
ja wybywam na pare dni wiec zostaje jedynie kontakt telefoniczny
paczki rozesle po powrocie ew moge zabrac do poznania

697 384 337
or
694 098 814

wielkopolandio nadchodze
  
 
Nos problemos. Życzę miłego pobytu w innym landzie polski Ja wracam tak jakoś przed 16 myślę, do tego jeszcze czas na dojście kaski na konto, tak więc nie ma sięgdzie spieszyć Mam tylko nadzieje że przed świętami ten kubeczek dojdzie