DYSKUSJA NA TEMAT ZMIAN NA FORUM - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
hm nawet jak bym chciał to i tak na żadnym zlocie sie nie pojawie bo mam taką a nie inna pracę, żonę i małą niedobrą Bucze. to wszystko pochłania mój wolny czas w 100 %.
rozumiem jednak że ja tu nie żądze i jeżeli większość tak zadecyduje to będę niepełnowartościowym klubowiczem który dalej będzie zaglądał na forum jak mu na to czas pozwoli.
co do opłat to nawet jestem za. interesuje mnie jednak ich wysokość i to czy niezarejestrowany użytkownik (nowy) który wejdzie na to forum pierwszy raz będzie mógł rozejżeć się i poczytać, tak żeby wiedział czy będzie chciał tu wstąpić.

aha - lepsze jest wrogiem dobrego...
  
 
Mutra - jesli temat twojego problemu dotyczy astry pisz w dziale Astry. To proste. Wszyscy twój post zauważą.

  
 
ale chyba tylko ci którzy wejdą do działu astry???
  
 
z jednej strony ludzie tu maja racje. nie kazdy przeciez wchodzac na forum leci po wszystkich dzialach wiec niektore problemy moga byc dluugo nierozwiazane ale z drugiej natomiast juz nie ma takiego syfu jak kiedys i wszystko jest ladnie poukladane. i mam chyba nawet sposob na rozwiazanie tego problemu. zrobmy jeszcze jeden dzial pod "warsztatem" w ktorym poprostu bedziemy pisac np Problem - Astra - chlodnica. i odwiedzajacy strone wejda zobacza kto ma jaki problem a po szczegoly wejdzie juz do dzialu warsztat i na astre. (skumaliscie mnie czy zagmatwalem??)
  
 
Nie będę wnikał szczegółowo w temat , co do rangi forumowicz - spoko
ale ograniczenia - be
rejestrowałem się na forum, zaraz potem poprosiłem o przyjęcie do klubu, i przez brak czasu na spoty praktycznie zostałem z niego wydalony (ja i wielu innych), czy to znaczy że mam/y pościągać naklejki/ramki z naszych samochodów i przestać promować OKP i stronkę forum??

To jest tylko moja refleksja- nie mam zamiaru usuwać naklejki i będę dalej promował OKP mimo że dla niektórych to za mało żeby być pełnoprawnym klubowiczem .

Co do obecnego kształtu forum - jak ktoś będzie chciał coś znaleźć to znajdzie niezależnie od tego jak skonstruowane jest forum.
  
 
Jak zechce to znajdzie? oki, wyszukiwarka zawsze dzialala. Ale jak ktos ma pytanie w tej chwili to zniknie ono bardzo szybko. Fakt, balagan troszke byl, ale teraz to tez wg mnie przesada. Zaraz bedzie tak jak na niektorych nowych forach. Gro zalozonych podwatkow bez odpowiedzi.

Tak, mozna zmienic w ustawieniach, zeby pokazywalo watki luzem, w porzadku chronologicznym. Wtedy to naprawde jest juz balagan. Mi sie poprzedni wyglad podobal. Latwo jednak zrozumiec chec uporzadkowania wiec plakac niebede, i dalej bede zagladac

Obowiazakowa obecnosc na zlotach i spotach? troszke kiszka wg mnie. Ja bym mial czas na to, ale po prostu niemam ochoty. Bylem na kilku (doslowanie) spotkaniach, ale mi sie nie podobalo. Wiec mam teraz na sile chodzic, stac i ogladac jak wszyscy katuja swoje fury w dziecinnych wyscigach? Do nikogo pretensji niemam, mi akurat takie cos sie nie spodobalo i nie podoba. Dlatego nie uczestnicze i tyle.

Z oplatami byl kiedys pomysl, srednio to zadzialalo. Zawsze sie znajdzie grono osob, ktore wplaci na nast dzien od wniosku. To beda te osoby, ktore zyja tym forum. Ale reszta? wystarczy ze ktos bedzie obojetny w tej sprawie i na bank nie zaplaci. Pojdzie do innego klubu/forum.

Trzeba sie zdecydowac czy to klub czy forum. Oczywiscie - nazwa to Opel KLUB Polska ale widac dokladnie ze jest to postac forumowa. Jak widzialem kluby to po wejsciu na stronke bylo wsio. Zycie klubowe, historia itp a dopiero jedna z zakladek to forum, gdzie sie tylko umawiano na spoty. A tutaj to praktycznie tylko forum...
ps. mi sie tutaj podoba, niemarudze, tylko zwracam uwage, to tylko moje zdanie i nikt nie musi sie z nim zgadzac


[ wiadomość edytowana przez: Marcys dnia 2007-11-02 13:11:16 ]
  
 
Proszę kolegów o dokładne czytanie to co piszę.

Nie będzie ograniczeń na forum dla Forumowiczów!
Jedynie wątki czysto organizacyjne będa dostepne tylko dla PK.
Opłaty jeśli będą, będą dobrowolne i będą przeznaczane jedynie na utrzymywanie serwera OKP.

W tej chwili mamy tylko forum. Zmiany zmierzają do tego, aby tak jak pisze Marcyś pojawiła się pełnowartościowa strona OKP.
(http://www.opelklub.pl/cms)

Jeśli Marcys niemasz ochoty przyjeźdzać na zloty to automatycznie i z definicji jesteś Forumowiczem. ( pojawiasz się tylko na forum). (....namawiał bym cię jednak do przyjechania na najbliższy zlot. Jestem pewnien, że zmienisz zdanie.)

PK to osoba, którą osobiście poznaliśmy. Co jest jednoznaczne z przyjeźdzaniem na spotkania OKP.

Arni71 - Forumowicz to pełnoprawny członek OKP. I jak najbardziej należysz do naszej grupy.
Osoby, które aspirują do OKP są na liście oczekujących lub poczekalni.

Namawiam do przeczytania moich poprzednich postów. Nie chce się powtarzać.


  
 
Faktycznie. Zle napisalem, i zle odczytalem Twoje poprzednie posty. Edytowac poprzedniego juz nie bede, bo wprowadzi to jeszcze wiekszy zamet.
Zle zrozumialem plany na nasz klub, teraz wszystko jasne.
Zwracam honor i sam przepraszam za zamieszanie
Pozdrawiam
  
 
1119 dni na forum okp a przynaleznosc klubowa 4 dni??? kto to wymyslił???
  
 
moim zdaniem te całe zmiany na forum sa beznadziejne i nie przemyslane!!!! ale co ja tam wiem .Wiem tylko ze wiekszosc z nas zotała tylko mnie wiecej wydalona z klubu
  
 
Forumowicz--a co do tego stwirdzenia to ja byłem na kilku spotach i udzielałem sie a nich a zostałem jakis forumowiczem co kolwiek to jest!!!!!!!!!!!!!
  
 
Ok wszystko fajowo ale powiedzmi GSI co z takimi ludzmi jak ja.........
Raczej nie przyjade do ciebie zebys mnie osobiscie poznal 2500km
wydaje mi sie to abstrakcja!!!!!!!!!!!!!
czy w takim razie za miesiac z elite 1000 zejde do forumowicza??????
Skladki Spokao jak dla mnie ale obowiazkowe zloty nie sa dla niektorych osob tanie. Tak jak niektorzy moi przedmowcy podkreslili nie kazdy ma kase na to aby tarabanic sie pol polski na 2 dni. Takie rozwiazanie sprawdza sie dobrze w regionalnych klubach gdzie jedziesz 50-100km a nie gdzie trzeba pokonac 300-500km. Przemyslcie to jeszcze raz bo mi nprzyklad zalezy na tym forum mimo iz teraz nie za czesto tu zagladam, bo nie mam na to czasu i mysle, ze takich osob jak ja jest przynajmniej 50% jak nie wiecej
pozdrawiam
  
 
Cytat:
czy w takim razie za miesiac z elite 1000 zejde do forumowicza??????


jedno z drugim nie ma nic wspólnego

OT
już przed "zmianami" mnie to denerwowało,a teraz nic się nie poprawiło, a więc :
dlaczego po przeczytaniu jakiegoś posta/wątku dalej mam podświetlone na czerwono (nie czytany)
Strasznie mnie to denerwuje,bo muszę sprawdzać po datach,czy czytałem czy nie
Generalnie powinno pokazywać na czerwono nowe posty/wątki od ostatniej wizyty na forum.
GSI możesz coś z tym zrobić ?

pzdr.Marek
  
 
a tak sorki moje niedopatrzenie
  
 
niewiem czemu to ma byc abstrakcja skoro inni z "europy"sie znajä i przyjezdrzajä na zloty-wiec znajä sie miedzy sobä i z GSI i resztä ekipy np.harley-jak nie przyjedzie to przyleci,Yanosick-z Fabianosem,ja tez z calä rodzinä i wielu innych - robilem wakacje z OKP i niczego nie zaluje-wiec jak ktos ma ochote brac udzial czynny w zyciu klubu to bedzie kombinowal zeby sie spotkac-ustawi se wolne w pracy przyjedzie na weekend na spot potem cos pozalatwia ,spotka z rodzinä i jest git!a juz zupelnie nie rozumiem ludzi z PL -zloty ogölnopolskie sä organizowane w röznych czesciach kraju wiec gdzies napewno mozna dojechac-bo nic nie zastäpi tych paru dni z ludzmi z calej polski ,ludzi krörych juz znamy i nowych z ktörymi po 3 dniach rozstajemy sie jak bysmy sie znali cale lata

a to z tym forum jest jak najbardziej przemyslane-powstaje profesjonalna strona OKP -jest porzadek na forum -i jeszcze pare zmian napewno przed nami wiec nie marudzic i czekac az proces remontu sie zakonczy
  
 
ok Seba rozumiem ze jest kilkanascie osob BARDZO zrzytych z tym forum. Napewno dla niektorych jest to oczko w glowie i dobrze ze sie rozwija i zmierza do lepszego ale wybacz stary jak mam brac urlop i wydac min150 euro na bilety po to zeby pojezdzic przez dwa dni asterka to raczej wolalbym posiedziec i poszalec z zona bo niestety nie mam jej przy sobie i mysle ze jest troszeczke takich osob na tym forum z podobna sytuacja!!!!!!
  
 
Witam,

Może to mój błąd...może źle wymyśliłem statusy.

Jeśli określenie Forumowicz jest złe proszę o propozycję.
Powtarzam jeszcze raz ..... podział na Pełnoprawnych Klubowiczów i Forumowiczów został wymyślony, aby docenić i wyróżnić osoby, który maja ochotę spotkać się na zlotach. Przejechać tysiące kilometrów. Choćby CHAOSseba, wspomniany Harlej czy osławiony YANNOSICK.

Nie przesadzę, gdy powiem, że z wieloma osobami mimo, że widzę się z nimi raz w roku bardzo się zaprzyjaźniłem i z niecierpliwością czekam na następny zlot dzień po ostatnim.

Nie dyskryminujemy tych co nie mogą przyjechać na zlot.
Ale doceniamy osoby, które mają na to ochotę!!!
I wiem, że wiele osób tego się domaga.

Pozdrawiam

P.S.

I jeszcze jedno. Zawsze gdy pojawia się kasa dochodzi do nieporozumień. Jak długa będzie mnie stać nie będę prosił Was o opłaty.Od 7 lat mnie stać i nie przewiduje zmian

Składki zagwarantowały by np:

- WSZYSTKIM uczestnikom zlotów pamiatkowe koszulki.
( przy większym zamówieniu mogę zrobić sito po małej cenie)
- zakup urzadzeń do pomiarów przyspieszeń.
- przenośne hamownie
- reklamy w gazetach
- wykupienie reklam w google.pl ( już stosuje)
- opłaty za domenę opelklub.pl i serwer na którym już teraz hostuję strony regonów : lublin.oplkelub.pl i silesia.opelklub.pl.

Dodam, że pieniądze w klubie pojawią się dopiero w chwili wyłonienia zarządu, który będzie sprawował pieczę nad finansami.



[ wiadomość edytowana przez: GSI dnia 2007-11-03 23:08:07 ]

[ wiadomość edytowana przez: GSI dnia 2007-11-03 23:33:40 ]
  
 
Cytat:
2007-11-03 22:07:11, rafalmatysiak pisze:
... to raczej wolalbym posiedziec i poszalec z zona ...



nikt ci nie zabrania przyjechania z zona na zloty! na zloty przyjezdzaja nawet przyjaciele klubowiczow! Na zlotach sa nawet cale rodziny a GSI jeszcze psa bierze wiec ja nie widze problemu zebys przylecial zlapal zonke i smignal na zlot. co do statusow to tak jak GSI pisal TO NIE JEST PODZIAL NA LEPSZYCH I GORSZYCH!!!!!! zreszta co wy sie tak tej etykietki uwiesiliscie??!! klubowiczem nie jest osoba ktora ma taki status tylko osoba ktora sie nim czuje!!
  
 
Dobrze napisałeś zolwik. ( to nie był post sponsorowany!)

Widzę cię ( was) w Grudniu na Turnieju Gokartowym.
Info już wkrótce!!!
  
 
ok
poddaje sie!!!
moze to tylko moje zdanie ale sorki panowie byc moze nigdy ososbiscie was nie poznam i to niekoniecznie dlatego iz nie mam na to ochoty poprostu sa nieraz, ze sie tak brzytko wyraze "wyzsze cele" jak np. rodzina bynajmniej dla mnie. Moze wspolne wakacje sa ekstra tego niestety jeszcze nie wiem i daj Boze abym mogl choc raz przezyc z wami jeden wieczor bo wydajecie mi sie bardzo ok, ale jak wstapilem do klubu to wydawalo mi sie ze jest to cos super stworzone dla osob kochajocych Opla i motoryzacje natomiast teraz mam wrazenie, ze zaczyna sie tu robic cos w rodzaju elitarnego klubu stalych bywalcow zlotow.A jak np. bede mial ochote poczytac troszeczke o waszych spotkaniach i popatrzec na to co sie tam wyrabialo tak zeby mi sie zal zrobilo ze mnie tam nie bylo a tu g...o brak dostepu.