Białe kierunki RS 2000

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wiem że temat był przerabiany ale tam nic konkretnego nie ma może ktoś ma do sprzedania takowe albo wie gdzie można kupić może jakaś stronka w internecie bo na przerabianie nie za bardzo mam czas kiedyś jeden klubowicz sprowadzał takie ale źródełko mu się urwało
  
 
LINK
  
 
Dzięki ale znam ten link tylko jak pisałem nie mam czasu na takie zadania chodzi mi raczej o gotowe może ktoś ma na zbyciu albo gdzieś w necie wie gdzie kupić
  
 
Będzie ciężko. Szukaj w Anglii. Kolega RumJanek kiedyś załatwiał z Anglii, ale już PL się zadomowił.
  
 
tez bym sobie zakupil
  
 
Może się zrzucicie w kilku to wysyłka wyjdzie w miarę po ludzku Choć tanie nie są tak czy tak.
  
 
[quote]
2008-12-16 20:05:48, Wojo pisze:
Może się zrzucicie w kilku to wysyłka wyjdzie w miarę po ludzku Choć tanie nie są tak czy tak.
Dobry pomysł jakby się znalazło kilku maniaków na te kierunki to by się hurtem zamówiło tylko trzeba wiedzieć gdzie
  
 
RumJanek! Do tablicy!
  
 
Cytat:
2008-12-16 20:21:56, Wojo pisze:
RumJanek! Do tablicy!

Nieobecny
  
 
probujcie tutaj - jesli maja na stanie to moge sie pisac na komplet dla siebie
  
 
Jestem już, jestem
A więc tak Panowie i Panie:
była kiedyś jedna firma w Anglii która sprowadzała białe kierunki do RSa.
Teraz bym wiele dał za to by mieć do nich dostęp bo funty spadły na dół i były by tak naprawdę teraz za dobrą kasę ale jest jedno ale...: ta firma już ich nie sprowadza i nie mają już kierunków na obecną chwilę, chociaż zawsze można próbować szukać a eBay'u i jeśli ktoś by znalazł w GB, A lub w D - to chętnie posłużę pomocą językową lub PayPal'em ponieważ nie zamknąłem jeszcze ostatniego konta w Anglii.
  
 
Cytat:
2008-12-16 20:43:43, _Maly_ pisze:
probujcie tutaj - jesli maja na stanie to moge sie pisac na komplet dla siebie



ja tez ;P
  
 
Spoko tylko jak będzie z przesyłką jeśli bym się zdecydował gdzie wpłacać kasę
  
 
[quote]
2008-12-16 20:52:48, Matys318 pisze:
ja tez ;P
Maly podał stronkę tam są tylko jak zamówić
  
 
Cytat:
2008-12-16 20:54:46, Tm255 pisze:
Maly podał stronkę tam są tylko jak zamówić



To jest sklep internetowy, zeby kupic poprostu trzeba wrzucic do koszyka, zarejestrowac sie, wpisac dane do wysylki i heja
przynajmniej w teorii, bo nie wiadomo czy maja to na stanie napewno, oraz czy bez problemu wysla do Polski
  
 
RumJanek zna chyba jezyki jakby mogl poswiecic t4roszke czasu i sie dowiedziec co i jak jestem chetny na zakup
  
 
[quote]
2008-12-16 21:13:15, _Maly_ pisze:
To jest sklep internetowy, zeby kupic poprostu trzeba wrzucic do koszyka, zarejestrowac sie, wpisac dane do wysylki i heja przynajmniej w teorii, bo nie wiadomo czy maja to na stanie napewno, oraz czy bez problemu wysla do Polski
wszedłem zarejestrowałem się prosiło o podanie numeru karty podałem oraz pin i d..pa wyskakuje że niewłaściwa długość numeru karty bzdura przecież spisałem z numeru mojej karty
  
 
JA tez chce !!!!!!!!!!!!!!!!!!! tylko dajcie konkretne ceny chyba ze ktos ma duzo czasu i checi i chce zarobic i zrobi mi z pomarańczowych białe
  
 
Cytat:
2008-12-16 21:23:15, Tm255 pisze:
wszedłem zarejestrowałem się prosiło o podanie numeru karty podałem oraz pin i d..pa wyskakuje że niewłaściwa długość numeru karty bzdura przecież spisałem z numeru mojej karty



Podales nr pin?? nigdy sie nie podaje numeru pin przy tranzakcjach karta
a jak numer ma niewlasciwa dlugosc to prawdopodobnie nie masz karty kredytowej, tylko platnicza

Jak tak przypomnieliscie o temacie to mozna by cos z tym zrobic, ja bym sie pisal na zakup jaknajbardziej, ale najchetniej jakby to bylo po nowym roku, teraz mam mocno przegiety budzet


[ wiadomość edytowana przez: _Maly_ dnia 2008-12-16 21:41:29 ]
  
 
[quote]
2008-12-16 21:40:04, _Maly_ pisze:
Podales nr pin?? nigdy sie nie podaje numeru pin przy tranzakcjach karta a jak numer ma niewlasciwa dlugosc to prawdopodobnie nie masz karty kredytowej, tylko platnicza Jak tak przypomnieliscie o temacie to mozna by cos z tym zrobic, ja bym sie pisal na zakup jaknajbardziej, ale najchetniej jakby to bylo po nowym roku, teraz mam mocno przegiety budzet [ wiadomość edytowana przez: _Maly_ dnia 2008-12-16 21:41:29 ]
Masz racje to jest karta płatnicza chyba takiej nie honorują ale chyba kierunki są dostępne bo mi powiedziało że nie ma na stanie pogadam ze znajomymi są w Anglii trochę czasu to może tam się zorientują czy można zamówić jeśli tak to im kasę wyślę a on i mi przesyłkę