DESKA ROZDIZELCZA z MK VI do MKV

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy będzie pasowała deska rozdzielcza , jak bym chciał przełożyć z MK VI do MK V całą deske z zegarami i dolną częścią pod lewarek.

Czy możecie mi ja pomierzyć dokładie to sprawdze czy sie mieści chyba że ktoś juz tego próbował to niech podpowie jakie były problemy z mocowaniem i tp.

Mam zamiar przeszczepić takową pod koniec maja tylko zanim zakupie chce wiedzieć czy będzie pasowała , z przeróbkami sobie poradze.
  
 
ale deska w mk5 i mk6 sa identyczne wiec co chceszs przekladac??
  
 
Cytat:
2005-04-10 19:06:01, PUNIU pisze:
ale deska w mk5 i mk6 sa identyczne wiec co chceszs przekladac??



Taaaaaa, różnica jest tylko w budowie i kształcie kierownicy
  
 
No coś ty sa inne kształtem i zegarami do tego mają fajny zegarek po środku. i ładniejszy kształt. bardziej obły

A może to w MK VII sa takie??
  
 
ty mówisz o mk VII, powinna podejść czytałem gdzieś na forum ze ktoś ma przełozona deche z mk 7 do mk 6 wiec sie da. podejrzewam że wielkich różnic nie bedzie o ile wogóle bedą..
  
 
Cytat:
2005-04-10 19:15:35, RedCar pisze:
No coś ty sa inne kształtem i zegarami do tego mają fajny zegarek po środku. i ładniejszy kształt. bardziej obły A może to w MK VII sa takie??



To w mk 7 są takie ja mam mk5 z deską mk7
właściwie to zadnych#$%#@ problemów z przełożeniem
  
 
No to pięknie nawet numerów serii nie pamiętam , co sie ze mna porobiło.

Oczywiście że MK VII - jeśli da rade to sie ucieszyłem bo wlaśnie takową znalazłem .

Tak więc do dzieła.

A jak z gwintami i przykręceniem jej do samochodu.
Co z nagrzewnicą i jej przewodami pasują czy trzeba je zmieniac ciąć i przerabiać jak cięgła linki i tp do regulacji powietrza, że o pstryczkach elektryczkach nie wspomnę .
Opisz coś wiecej proszę jeśli możesz.
  
 
zeby watek nie uciekl bo tez ciekawy jestem
  
 
Napiszesz pare słów o problemach z przełacznikami i linkami od regulacjii powietrza.
  
 
wątek trochę stary ale dla mnie na czasie, gdyż właśnie kupiłem nowszy kokpit.
Czy ktos już przekładał kokpit z MKVII do MKV i jest w stanie coś więcej napisać?
Chodzi mi o instalację elektryczną ( czy wtyczki pasują, długości kabli itd...)

Zamówiłem deskę i kierownicę z poduchami, niestety w moim aucie brak takiego wyposarzenia.
Czy założeniem elektryki do nich poradzi sobie zwykły elektronik?
Czy może lepiej oddac auto do kogoś bardziej wtajemniczonego?
Czy ewentualnie olać temat poduszek i chwalić się tylko napisami ?
  
 
Cytat:
2009-02-05 12:33:44, snipek pisze:
wątek trochę stary ale dla mnie na czasie, gdyż właśnie kupiłem nowszy kokpit. Czy ktos już przekładał kokpit z MKVII do MKV i jest w stanie coś więcej napisać? Chodzi mi o instalację elektryczną ( czy wtyczki pasują, długości kabli itd...) Zamówiłem deskę i kierownicę z poduchami, niestety w moim aucie brak takiego wyposarzenia. Czy założeniem elektryki do nich poradzi sobie zwykły elektronik? Czy może lepiej oddac auto do kogoś bardziej wtajemniczonego? Czy ewentualnie olać temat poduszek i chwalić się tylko napisami ?


1. Nie piszemy drukowanymi literami
2. W tytule masz mk6 i mk5, a w wątku mk7 i mk5...
3. Same poduszki nie zadzaiałają, potrzebne sa chyba jakieś czujniki...
4. Elektronik+schemat+części i będzie oki.
  
 
Cytat:
2005-04-11 10:01:15, RedCar pisze:
Napiszesz pare słów o problemach z przełacznikami i linkami od regulacjii powietrza.



jesli chcesz wiedziec wiedzej uderz do kamaro111. on ma przelozona deske z mkVII do mk V? (dlatego ? bo przod ma od mk6 a tyl od mk5). ale ma to przelozone i chyba dziala