Zawieszenia MK4 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
z przodem myslalem zrobic tak:
-usunac z amorka "talerzyk" na ktorym opiera sie sprezyna
-nagwintowac aluminiowa lub nierdzewna rude o o srednicy wewnetrznej odpowiadajaca zewnetrzna srednice amorka( i zewnetrznej odpowiadajacej gwintowanym talerzykom regulacji)
-oprzec ja az na mocowaniu dolnym amorka
-spawnac delikatnie w kilku miejscach
-do tego pasowalo by kupic sprezyny z orginalnego zawieszenia gwintowanego (waskie i najlepiej podwojne)
-wytoczyc lub kupic gorne talerzyki nad sprezyne

ja talerzyki z gwintem do regulacji mam z tego kompletu z usa
  
 
fotki znalazlem tylko takie:klick
co do pekania nie ma zle u mnie mam zawias przod beton tyl troche miekszy co moze potwierdzic Mario! i jescze mi nic nie popekalo
  
 
wow
to teraz opisz jak to zrbobiles
od czego amorek
jak zrobiles gwint na nim
od czego sprezyna
opisz dokladnie

[ wiadomość edytowana przez: POMPA dnia 2007-10-31 19:15:11 ]
  
 
a tyl chce zrobic jak w tej aukcji http://moto.allegro.pl/item257341516_gwintowane_zawieszenie_kw_do_golf_iv_i_grupy_vw.html
  
 
no niestety nie pomoge ci bo gwinta kupilem gotowca wszelkie pytania kierowac do Intela od ktorego nabylem ten zestaw to jak bys ten tyl robil zrob minimum 2 zestawy jeden dla mnie


[ wiadomość edytowana przez: szafa dnia 2007-10-31 19:54:36 ]
  
 
witam witam ktos tu wspominał omnie ?
  
 
temat umarl
Intel- opowiec jak zrobiłes tego gwinta
  
 
skoro jestesmy przy temacie mk4 to czy ma ktos moze na handel przedni zderzak z garbami z cabrio??
  
 
Cytat:
2007-11-26 14:29:44, POMPA pisze:
temat umarl Intel- opowiec jak zrobiłes tego gwinta



chyba masz racje
  
 
Sorka sorka jush sie obudziłem
wiec Gwinta nie zrobiłem moze do konca ja ale zdradze wam co nie co , najwiecej powiedza te fotki - w razie pytań piszcie na gg
  
 
z tego co widze o ile mnie wzrok nie myli to jest mniej wiecej tak jak pompa mowił powinno być git
  
 
odswierze temat!
mam pytanie do osob co maja gwinta na przod do mk5 gdzies na wierzchu Czy ktos moglby zmierzyc srednice dolu amorka? chodzi o zaznaczony element

z gory dzieki
  
 
chcesz zapodać to do mk4?
a co z tyłem?
  
 
gdzies wsadzalem fotki w PiO jak sie robi gwint na podstawie mk1 albo mk2...
  
 





Co wy na to?
  
 
very nice
dokładnie tak chciałem zrobić, a skąd masz te foty?
  
 
Cytat:
2008-11-11 22:56:21, POMPA pisze:
chcesz zapodać to do mk4? a co z tyłem?


tak poniewaz ciezko dostac gdzies same sprezyny z jakiegos gwintu zeby przerobic zwykle amorki... a z tylem to nie mam pomyslu, chyba zeby zmieniac springi tylko ciezko dostac na tyl np. -80
  
 
Tu masz springi główne i pomocnicze, są na allegro też klucze i tależyki gwintowane
  
 
a gorne 'gniazdo' w ktore ma wchodzic sprezyna? bo srednica bedzie inna tych springow...skad wiec wziac takie zeby pasowalo zarowno do sprezyn jak i kielicha?
  
 
Cytat:
2008-11-12 00:16:58, POMPA pisze:
very nice dokładnie tak chciałem zrobić, a skąd masz te foty?



Tutaj znalazłem