Zawieszenia MK4 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
po fotkach widac ze koles to zlota raczka i niezle patenty tam zrobil ....szkoda ze fotki takie male
  
 
to ja poprosze takie zawieszenie do mojego mk4

http://pl.youtube.com/watch?v=eSi6J-QK1lw
  
 
to ja też poproszę
coś pięknego taki zawias
  
 
odkopie temat, zastanawiam sie nad wymiana zawiasu na wiosne i chodza mi po glowie amorki bilstein b4, i w zwiazku z tym mam pytanie czy wytrzymia glebe -80 ? czy szukac czegos innego? I o ile musi byc skrocony skok pracy zeby amor dobrze pracowal na obnizeniu okolo 80mm? 2 sprawa czy ktos z posiadaczy od mk5 wzwyz kto ma gwinta moglby zmierzyc srednice dolu amorka?

chodzi o zaznaczony element! bede wdzieczny za info pozdrawiam
  
 
Cytat:
2009-02-03 18:39:37, szafa pisze:
odkopie temat, zastanawiam sie nad wymiana zawiasu na wiosne i chodza mi po glowie amorki bilstein b4, i w zwiazku z tym mam pytanie czy wytrzymia glebe -80 ? czy szukac czegos innego? I o ile musi byc skrocony skok pracy zeby amor dobrze pracowal na obnizeniu okolo 80mm? 2 sprawa czy ktos z posiadaczy od mk5 wzwyz kto ma gwinta moglby zmierzyc srednice dolu amorka? chodzi o zaznaczony element! bede wdzieczny za info pozdrawiam


nie wchodź w B4. to zwykły zamiennik seryjnych amortyzatorów.
Poza tym jest nierozbieralny wiec nie da sie tego w razie co zregenerować.
  
 
zdecydowanie b4 odpada, b8 jak u rexa zdaloby egzamin jakbys ustawil odpowiednio do tego obnizenia, bo jak wspomnial vince b4 nierozbieralne wiec jak ktorys padnie to lipa...a b8 oddajesz do zerkopolu i panowie ci go odpowiednio przygotuja
ja na wiosne kupuje kayabe na przod i mam nadzieje wyhaczyc jakies nowe sprezyny -40mm, bo na nizszym to kaplica jest jak dla mnie
  
 
dzis dostalem odpowiedz z Bilsteina:

Firma Bilstein nie opracowała B8 do tego samochodu a B6 jest
w wersji nie rozbieralnej bez możliwości skracania i ustawiania
twardości - aby profesjonalnie przygotować zawieszenie należy
zbudować nowe kolumny z wkładami P 36/gruba rura/ z naciętym
gwintem pod sprężynę stożkową lub walcową - tylko to droga
usługa - 1500 zł 1 szt z VAT .

Pozdrawiam Tadeusz Bieńczyk

dlatego dalej szukam info jakie amorki moge podpasowac pod mk4!
No chyba ze ktos zmierzl srednice gwintu w mk5 i jest w stanie podac