Chce kupić samochód BMW - pytania i odpowiedzi! - Strona 32

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Chcę kupić BMW 525D Automat z 2000r 173 000 km bezwypadkowe sprowadzone z Niemiec serwisowane. Miałem wcześniej 325TDS 96r ale to już są inne autka- różnica ogromna.
Oglądałem tą betkę silnik trochę mokry- właściciel powiedział, że nie mył silnika żeby klient widział wszystko dokładnie i że nie pożera oleju (z tym się mogę zgodzić, bo moja tds też brała troszkę oleju a silnik po jakimś czasie też był trochę mokry)
Jak się dodawało gazu słychać było delikatny jeden stuk (choćby łyżeczką uderzyć w szklankę, na wolnych obrotach było słychać delikatne trzaski (tak choćby zawory) właściciel na to – że to jest z powodu że autko stoi a stuk to włączające się turbo i rzeczywiście po przejechaniu może 5 km objawy znikły. Nie była ubezpieczona, więc za daleko nie szło się wypuścić. Po jeździe próbnej po prostu się zakochałem różnicą TDS a D – tylko nie wiem czy nie zaćmiło to mojego umysłu.
Proszę o waszą opinie.
Pozdrawiam miłośników BMW
Adik
  
 
Wie ktoś może jakie osiągi ma E36 328i M52B28 cabrio? Wszędzie są dane dla coupe i sedana, a do cabrio nie mogę znaleść :/

Pozdrawiam


[ wiadomość edytowana przez: Miro600V dnia 2008-03-02 22:23:17 ]
  
 
Cytat:
2008-03-02 22:22:14, Miro600V pisze:
Wie ktoś może jakie osiągi ma E36 328i M52B28 cabrio? Wszędzie są dane dla coupe i sedana, a do cabrio nie mogę znaleść :/ Pozdrawiam [ wiadomość edytowana przez: Miro600V dnia 2008-03-02 22:23:17 ]


Nie wiem jak osiągi , ale jeśli przymierzasz się do kupna to są to żadkie okazy i dużo się cenią...
  
 
Cytat:
2008-03-05 22:08:31, MichalGZ pisze:
jeśli przymierzasz się do kupna to są to żadkie okazy i dużo się cenią...


Wiem wiem. Przypuszczam, że ok. 9000 euro trzeba wybulić, żeby kupić taki, jaki mnie interesuje. Widzę też, że całkiem konkretne E36 M3 cabrio można wyrwać za jakieś 11 000 - 13 000. Hmm...

Pozdrawiam.


[ wiadomość edytowana przez: Miro600V dnia 2008-03-05 22:42:12 ]
  
 
wygrałes na loteri Miron?
  
 
Cytat:
2008-03-06 00:01:02, mibhell pisze:
wygrałes na loteri Miron?


Nie, dlaczego?


[ wiadomość edytowana przez: Miro600V dnia 2008-03-06 00:31:34 ]
  
 
Cytat:
2008-03-05 22:38:23, Miro600V pisze:
Wiem wiem. Przypuszczam, że ok. 9000 euro trzeba wybulić, żeby kupić taki, jaki mnie interesuje. Widzę też, że całkiem konkretne E36 M3 cabrio można wyrwać za jakieś 11 000 - 13 000. Hmm... Pozdrawiam. [ wiadomość edytowana przez: Miro600V dnia 2008-03-05 22:42:12 ]



11000-13000tyś to już jest E46 cabrio. Ale wsumie jakbym miał tyle ojro to bym miał dylemat czy E36 M3 cabrio , czy E 46 cabrio(zwykła)...achhhh marzenia są cudowne
  
 
Ja bym nie mial najmniejszego problemu
  
 
Ja też bym nie miał.... M3!!!!!!
  
 
wiem ze przez net cięzko ocenaic auto z ogłoszenia, ale moze komus coś wpadnie w oko, byłbym bardzo wdzieczny za wszelkie komentarze....

http://www.allegro.pl/item348668062_bmw_535_i_sedan_w_manualu.html

ten silnik 3,5 V8 dobry jest??? z tego co wiem 4,4 cieszy się świetną opinią i był robiony bardzo długo..... ale bardzo ciezko znalezc V8 z manualną skrzynią, bo z kolei o automatach z tiptronikiem chodzą złe opinie.... a moze wogole odpuscic sobie V8 i brac 528??? Nie chodzi tu mi o koszty paliwa, bo te znam i jestem przygotowany na nie, chodzi tylko o trwałość jednostek i osprzętu... jak na tym polu wypada 3,5 ??? czy moze jednak nie bac sie automatu??? Im dłuzej sie rozgladam, tym wiekszy bałagan mam w głowie....
  
 
Witam kolegów
prosze o informacje ile pali w miescie 525d i 530 d przy normalnej jezdzie. Pytam bo przymierzam sie do kupna diesla 2001 rok. Mam jeszcze na uwadze 520d ale to chyba za słaby silnik jak na taka masę. Proszę o radę który z nich byłby najlepszym wyborem?. No i na co głównie zwrócic uwage kupujac diesla? Zawsze jezdziłem benzynka więc nie mam pojecia.
Z góry dziękuje za pomoc
pozdrawiam
  
 
Witam! Chciałbym kupić BMW serii 3 z 1994-96 roku, a dokładnie z silnikiem 1.6 w nadwoziu sedan. Ile powinna wynosić cena takiego samochodu, i czy silnik 1.6 jest wystarczający do w miarę dynamicznego i ekonomicznego poruszania się. A także, jak wygląda sytuacja z cenami części do tego samochodu. Jest to moje pierwsze BMW i z góry dziękuje za jakąkolwiek odpowiedź.
  
 
Parę dni temu testowałem BMW e-30 w automacie. Przyjemne autko, ale mam parę wątpliwości.

jakie silniki były montowane w tych autach z automatyczna skrzynią? 2.5 czy 2.7? Sprzedawca nic nie wie, bo dostał auto w rozliczeniu i chce szybko sprzedać. W dokumentach stoi 2.0, ale mówi że na pewno jest większy bo był zmieniany na większy ale nie wie jaki. Auto mimo automatu jedzie strasznie ostro. Zmierzyłem się z kumplem A4 2.6 V6 150KM i zostawiłem go już od razu z tyłu. Wiec 2.0 to chyba raczej nie jest.... to pierwsze BMW jakim dłużej jezdziłem i naprawdę sie chyba zakochałem w tym aucie. Po przejechaniu 100km nie chciałem wysiadać.

Auto to dwudrzwiowy sedan skrzynia pracuje super jak na ten wiek auta. W dokumentach stoi ze rok 1987, ale czy tak jest na prawdę to nie wiadomo...
  
 
Siemka Czy ktoś wie skąd można tanio kupić tuningowane BMW E-36 Compact najlepiej coś takiego http://www.autotintdesign.com/body%20kits/BMW/E36%20Compact/E36%20side2.jpg

[ wiadomość edytowana przez: Miro600V dnia 2008-11-12 14:24:42 ]
  
 
Poszukaj po ogłoszeniach Najlepiej kupić "gołego" i samemu go tuningować, bo zanim trafisz na coś takiego to minie trochę czasu i zapewne będzie sporo kosztować.

Pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2008-07-04 12:00:24, Maciek1980 pisze:
Parę dni temu testowałem BMW e-30 w automacie. Przyjemne autko, ale mam parę wątpliwości. jakie silniki były montowane w tych autach z automatyczna skrzynią? 2.5 czy 2.7? Sprzedawca nic nie wie, bo dostał auto w rozliczeniu i chce szybko sprzedać. W dokumentach stoi 2.0, ale mówi że na pewno jest większy bo był zmieniany na większy ale nie wie jaki. Auto mimo automatu jedzie strasznie ostro. Zmierzyłem się z kumplem A4 2.6 V6 150KM i zostawiłem go już od razu z tyłu. Wiec 2.0 to chyba raczej nie jest.... to pierwsze BMW jakim dłużej jezdziłem i naprawdę sie chyba zakochałem w tym aucie. Po przejechaniu 100km nie chciałem wysiadać. Auto to dwudrzwiowy sedan skrzynia pracuje super jak na ten wiek auta. W dokumentach stoi ze rok 1987, ale czy tak jest na prawdę to nie wiadomo...



W kazdej wersji silnikowej byl dostepny automat.. od 1.6 do 2.5 w E30 nie buylo 2.7 chyba ze piszesz o eta?! Jesli byl szczep to hmm ja stawiam na orginal ale jesli auto Cie urzeklo i nie kosztuje duzych pieniedzy jest sptrawne i sprawa Ci frajde to
  
 
w czym e36 jest zdecydowanie lepsze od e30 ??? Jesli porównujemy oczywiscie auta zblizone rocznikowo 1990-1993 w takim samym stanie technicznym? Czy E36 ma jakies wyrazne plusy w porównaniu do e30? Bo z wygladu mi e30 bardziej pasuje, ale mysle tez caly czas nad e36 i juz sam nie wiem.... chciałbym poznac zdanie uzytkowników....

Porównanie mialoby dotyczyc benzynówek o pojemnosciach 1.6-2.0
  
 
witam.chcialbym aby mi ktos udzielil malej pomocy. Chodzi o to ze posiadam audi a4 1.8t w sekwencyjnym gazie 2 miesiecznym w samochod w stanie bardzo dobrym.posiadam w nim pelna opcje tyle ze bez skóry auto 95 rok ale naprawde swietne.Planuje zamiane na bmw e 36 cupe i teraz pytanie do was czy ktos zna to auto moze je widzial a moze wie cos o nim http://moto.allegro.pl/item473287836_bmw320vanosjasskoryalu18mpakie.html w ogole chcialbym sie dowiedziec cos o tym aucie jak to auto znosi ten gaz a nie jest to gaz sekwencyjny.facet twierdzi ze jest oki...czy te auto jest godne zamiany na audi za ktora dalem podobna cene co gosc wystawil te bmw plus ja wstawilem sekwencyjny gaz do audi za 2400zl. nie wiem czy cena a te bmw nie jest za wysoka?? no nie wiem napiszccie mi co sadzicie.pozdrawiam

  
 
czemu chcesz sie pozbyc A4? to niezłe auto , miałem kiedys takie tylko 2.4

Cena za te BMW3, troche rzeczywiscie wysoka. Za niewiele wieksze pieniadze mozna juz dzisiaj kupic nastepny model E46 z lat 98-99. Chyba ze stan tej coupetki jest idealny, ale ciezko o taki egzemplarz w Polsce, szczegolnie jesli mamy rocznik 1993.
  
 
Cytat:
2008-08-01 21:10:35, mibhell pisze:
W kazdej wersji silnikowej byl dostepny automat.. od 1.6 do 2.5 w E30 nie buylo 2.7 chyba ze piszesz o eta?! Jesli byl szczep to hmm ja stawiam na orginal ale jesli auto Cie urzeklo i nie kosztuje duzych pieniedzy jest sptrawne i sprawa Ci frajde to

He He oczywiście że było 2.7 fabrycznie miało mniejszą moc niż 2.5 ale praktycznie nie do zajechania