[krysti612] Essi Cabrio ~ nowe fotki - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chętnie bym po komentował gdyby zdjęcie było z innej perspektywy , gdyby na zdjęciu widać było cały samochód z profilu i gdyby auto stało na prostym równym terenie.Tak ujęcie są dziwne mylące i szczątkowe przez co nie oddają naturalnego efektu.
  
 
lubię czerwone auta z czarnym dachem, a jeszcze jak sie fele błyszczą
  
 
ok zrobię nowe lepsze zdjęcia.... Zastanawiam sie nad sprzedażą felg z "miejskimi" oponami.. jest ktoś chętny świeżo po polerce... oczywiście bez żadnego bezbarwnego, gdyż on szybko odpada i niszczy cały efekt. Widziałem już takie felgi ... pod lakierem błoto
  
 
hm.. troche wysoko mi sie wydaje na tych fotkach
ile masz od progu do ziemi? moze to mylna perspektywa fotek
  
 
jest nisko.. od podłużnic do ziemi około 100mm. Mylne złudzenie.... BRAK DOKŁADEK




[ wiadomość edytowana przez: krysti612 dnia 2008-05-08 15:38:28 ]
  
 
Kurde, ale fotek to Ty gosciu wogole nie umiesz robic wez zrob fotke zeby bylo widac auto z boku normalnie
  
 
Cytat:
2008-05-08 15:36:44, _Maly_ pisze:
Kurde, ale fotek to Ty gosciu wogole nie umiesz robic wez zrob fotke zeby bylo widac auto z boku normalnie

hehe umiem, ale teraz pada deszcz, a to zdjęcie zrobiłem od niechcenia parę dni temu, nie miałem innego to wrzuciłem jakie miałem ...




[ wiadomość edytowana przez: krysti612 dnia 2008-05-08 16:13:12 ]
  
 
Przesądzone Essi idzie pod młotek......chce sprzedać tą brykę powiedzcie mi ile mogę za niego wziąć
  
 
a jak mozna odnowic felgi, bo moje troche przyrdzewiały, bo wsadzilam na zimę troche mokre/w worku do piwnicy/
  
 
te felgi to alusy czy stal. Jeśli alu to w zależności od stopnia skorodowania jesli małe to pasta polerska do alu pomoże jeśli troszeczkę bardziej to papiery wodne i później filc. Jeśli będziesz miał Kolego jeszcze jakieś pytania zapraszam na gadu... to wytłumaczę wszystko ci i jak Pozdrawiam