[krysti612] Essi Cabrio ~ nowe fotki - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Siemka!! Odrazu mówię ze fotki.. sa takie jakie są unieruchomiłem samochód i nie miałem dobrego dostepu jak tylko włoże tapicerke to zrobię lepsze foty a właśnie samochód jest strasznie brudny bo ciagle pada a ja i tak nim nie jeżdże ...











[ wiadomość edytowana przez: krysti612 dnia 2007-12-10 15:14:01 ]
  
 
wyszlo dosc wysoko jak na -75...
  
 
Cytat:
2007-12-11 13:14:11, zenq pisze:
wyszlo dosc wysoko jak na -75...


Na fotce nie widać jakie są to opony ale to jest ten sam zawias co u RyskaLBN wiec wymienie aluski i zbaczysz Kolego jak wtedy bedzie wyglądał a popatrz na pierwsze foty.. na nich wyglada jak terenówka (teraz siedzi na 15"... a opona też nie niska bo 50)


[ wiadomość edytowana przez: krysti612 dnia 2007-12-11 16:34:22 ]
  
 
Nowe foty...




na dzisiaj tyle.. w rzeczywistości ładniej to wyglada...
Ale juz chyba ładniej wyglada...co jeszcze moge zrobić ( po za zmiana felg)
  
 
Ty Panie, chyba przerejestrowac zapomniales
  
 
watpie w to obnizenie -75mm, za wysoko sterczy..
  
 
No jakieś wysokie to -75 Powinien znacznie niżej siedzieć A opona o profilu 50 chyba normalna, jaka szeroka?
  
 
przerejestrować przerejestruje ale jeszcze nie teraz nie bede płacił 1800 PLN OC śmiech na sali...;/

A co do wysokości powtarzam!!!! po raz kolejny jest to to samo zawieszenie co u Ryśkalbn było to jest TO zawieszenie wiec tak samo jest nisko jak Ryśia i to wszystko!!!!!
  
 
A co za różnica czy to samo czy nie, skoro stoi wyżej

Myślę, że powód jest jest jeden. Rysiek miał tam cięższe 2.0, Ty masz 1.6. Do tych silników są różne zawieszenia przy tym samym obniżeniu. Dlatego stoi wyżej i nie zszedł 75mm.
  
 
tak jak u mnie jeszcze siedzi zawias od 1,6... efekt to schowane opony w nadkolu
  
 
według katalogu faktycznie te spręzyny obniżają -75.. ale jak widać u Rycha było niżej
  
 
u mnie przy -40 (z przodu) wyglądało tak
  
 
Czyli co proponujecie Koledzy.. moze ktoś chce sie wymienic ale tez za 75 albo nawet 8 ale od 1,6 hmm?? bo ciąc je.. rzeźnikiem nie jestem
  
 
Cytat:
2008-01-11 20:59:37, krysti612 pisze:
Czyli co proponujecie Koledzy.. moze ktoś chce sie wymienic ale tez za 75 albo nawet 8 ale od 1,6 hmm?? bo ciąc je.. rzeźnikiem nie jestem


dobre sportowe zawieszenie. bo zadne spreżyny nie dadzą Ci dobrego prowadzenia nie mówiąc już o tym ze tak niskie spręzyny na seryjnych amorach to jakieś nieporozumienie.
  
 
Cytat:
2008-01-11 21:25:04, VinCe pisze:
dobre sportowe zawieszenie. bo zadne spreżyny nie dadzą Ci dobrego prowadzenia nie mówiąc już o tym ze tak niskie spręzyny na seryjnych amorach to jakieś nieporozumienie.


byle do wakacji sie przetoczyc.. wiec spokojnie.. narazie i tak samochód stoi dzisiaj przejechał trase 30 metrów...
  
 
ja mam podobno -30mm, przynajmniej sprzedajacy tak uwazal.. na zimowkach troche w gore poszedl

  
 
marcinos, mze sprzedawca tak uwazał ale to bank nie jest -30, bo mk7 na -30 stoi leciutko nizej niz seria, nawet nie widac ze cos było robione przy zawiasie. na moje ko to te sprezynki to minimum -60.
  
 
Ok to ja zrobie tak.. prtzetocze sie do wakacji tak jak jest a póxniej zawita gwincik.. bo teraz w planie sa aluski.. wiec narazie zostaje jak jest
  
 
Cytat:
2008-01-12 12:55:01, fryszard pisze:
marcinos, mze sprzedawca tak uwazał ale to bank nie jest -30, bo mk7 na -30 stoi leciutko nizej niz seria, nawet nie widac ze cos było robione przy zawiasie. na moje ko to te sprezynki to minimum -60.



wiem, ze to nie -30 no, ale.. sprzedajacy wiedzial lepiej i tak ten zawias na wiosne ustepuje miejsca dla gewinde
  
 
Koledzy mam pytanie..... jeździłem ostatnio swoim samochodem... (pierwszy raz po obniżeniu ) i strasznie wyrywa kierownice na dziurach (może nie tak bardzo ale na pewno trzeba ją mocniej trzymać niż na seryjnym zawiasie) i moje pytanie jest takie czy to normalne czy po za geometrią kół mam coś jeszcze sprawdzić czy wszystko gra