[krysti612] Essi Cabrio ~ nowe fotki - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ustawiłes zbierznosc po zmienie zawiasu? moze wyrypane amorki?
  
 
wedlug mnie nie trzeba ustawaic zbieżności po wymianie zawiasu. Moze po prostu musisz sie przyzwyczaić do nowego ustawienia. jest roznica na niskim zawiasie a na serii
  
 
Cytat:
2008-01-20 15:23:07, beniobb pisze:
wedlug mnie nie trzeba ustawaic zbieżności po wymianie zawiasu. Moze po prostu musisz sie przyzwyczaić do nowego ustawienia. jest roznica na niskim zawiasie a na serii



ustawiać to może nie ale sprawdzić czy jest ok po wymianie dla spokojności wypadałoby sprawdzić
  
 
Cytat:
2008-01-20 15:23:07, beniobb pisze:
wedlug mnie nie trzeba ustawaic zbieżności po wymianie zawiasu. Moze po prostu musisz sie przyzwyczaić do nowego ustawienia. jest roznica na niskim zawiasie a na serii


kazda zmiana w zawiasie powinna byc zakonczona kontrolą(ustawieniem zbierznosci). znam to z włąsnego doswiadczenia
  
 
frys pamietasz co sie dzialo jak wymienialismy u ciebie zawias w moim samochodzie!! pare miesiecy temu znowu zmienialem i nic nie robielm ze zbieznoscia - auto idzie jak po sznurku!! wiadomo jakies drążki albo koncowki to tak!!, ale nie przy wymianie amortyzatorow ze sprezynami.... takie jest moje zdanie
  
 
Koledzy amorki są nowe nie ma stuków żadnych jedynie koła poddają się dziurom i czuje jak wyrywa mi kierownice ( jeszcze nic nie ustawiałem bo czekam na nowe felgi do niego i wtedy wymienię końcówki drążków i zorbie całą geometrie kół) i muszę zrobić coś ze strumiennicą bo jest tragedia wisi 2 cm od ziemi.... wszędzie nią trę
  
 
Cytat:
2008-01-20 15:39:02, beniobb pisze:
frys pamietasz co sie dzialo jak wymienialismy u ciebie zawias w moim samochodzie!! pare miesiecy temu znowu zmienialem i nic nie robielm ze zbieznoscia - auto idzie jak po sznurku!! wiadomo jakies drążki albo koncowki to tak!!, ale nie przy wymianie amortyzatorow ze sprezynami.... takie jest moje zdanie

ja juz drugi raz nie popełnie tego błedu, po zmianie zawiasu w 3 tys km zajechałęm ładne oponki, ty zrobisz jak chcesz ja po grzebaniu w zawiasie bede sobie sprawdzał zbierzność.
  
 
frys twoj cyrk itd zrobisz jak zechcesz ale nie u kolesi w stacji diagnostycznej w andrychowie
  
 
Cytat:
2008-01-20 21:30:58, beniobb pisze:
frys twoj cyrk itd zrobisz jak zechcesz ale nie u kolesi w stacji diagnostycznej w andrychowie


w innym warsztacie, tam jak mnie zobaczyli mówia nie nie panie za nisko etc.... nie bawimy sie w taki cos, zato znajomy ojca ma inna stacje, troszke trzeba było rozebrac auta zeby lasery przeszły pod nim, ale sie udało
  
 
Widzę iż wątek się rozwija i dotyczy konkretnego użytkownika i jego samochodu więc proszę o zapoznanie się ...

KLIK ...
  
 
Panowie mój ess też jest nisko.... długo się zastanawiałem dlaczego sądzicie że ryśkowy RS był niżej.. i znalazłem odp.. na zdjęciach tego nie widać ale moje Cabrio ma połowe progu pomalowanego na czerwono a połowę na czarno... przyjrzyjcie sie uważnie... jeszcze dokładka i bedzie tak samo jak Ryśka.. (pod zderzak aktualnie wchodzi w pozycji pionowej nokia 3100)
  
 
Witam w ramach potwierdzenia ze ta gleba jest spoko.. i samochód ładnie lezy... załozyłem ostatnio stalówki 14 z oponą 185/60 "dziura" pomiedzy kołem a nadkolem znikneła a jak mówiłem ze to wina opon to mówiliście ze gleba słaba pokusiłem sie o zmierzenie od ziemi do podłuznic mam równe 100mm Pozdroo
  
 
poka fotki
  
 
ide strzelic pare.. tylko samochód jest brudny bo nie miałem czasu umyć i stoi na stali..;]


[ wiadomość edytowana przez: krysti612 dnia 2008-04-01 21:16:39 ]
  
 
Witam po długiej przerwie ale jak już wczesniej na forum pisałem nie miałem podłaczenia do sieci zamieszczam obiecane foty oczywiście na stalówkach 14...












chyba nie jest tak wysoko jak mówiliście (od podłużnic do ziemi 10 cm o wydechu nie wspomnę )




[ wiadomość edytowana przez: krysti612 dnia 2008-04-01 21:24:33 ]
  
 
no wezmie ktos w koncu napisze ze jest nisko, bo chlopak juz tyle czasu jezdzi bez amortyzatorow, a wciaz sie doprosic nie moze...

a tak serio to moim zdaniem eleganckie obnizenie, tylko nie ma ani kola, ani dokladek pod zderzakami, przez co efekt ucieka:/ a amorki nadal seria? bardzo dobijają?
  
 
Cytat:
2008-04-02 00:04:45, zenq pisze:
no wezmie ktos w koncu napisze ze jest nisko, bo chlopak juz tyle czasu jezdzi bez amortyzatorow, a wciaz sie doprosic nie moze... a tak serio to moim zdaniem eleganckie obnizenie, tylko nie ma ani kola, ani dokladek pod zderzakami, przez co efekt ucieka:/ a amorki nadal seria? bardzo dobijają?


heheh nie no jest nisko... i póki co zawias sprawuje sie idealnie (amorki seria ale nowe) nic nie dobija i nawet ładnie tłumi felga.... leży alu 15 ale chce je sprzedać i kupić Ronale 16 z mondka wtedy bedzie git
  
 
Ess dostał w końcu fele. Tak jak kiedyś pisałem na forum że jeśli swoich nie sprzedam to pójdą w polerke i zostawię je... i tak sie też stało









[ wiadomość edytowana przez: krysti612 dnia 2008-05-06 16:04:25 ]

[ wiadomość edytowana przez: krysti612 dnia 2008-05-07 22:51:52 ]
  
 
UP komentujcie.... co taka cisza...??
  
 
no no, ładniscie troche malo na fotach widac, zdzierałes je do zywego aluminium i na wysoki połysk? Jakis lakier bezbarwny poszedł na nie? Ogólnie bardzo ładny efekt, przypomina mi sie stare cabrio i "miejski" rozmiar/profil opon