MarTin_ VAZ Łada 2107 1500 "89 - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2011-01-11 22:00:09, SzokoLada pisze:
Tez myślę nad takim projektem, tyle ze 2.9L 24V cosworth. Pytanie: zmieści się? A co z tylnym mostem? Wytrzymuje? Myślałem, ze będę pionierem, a okazuje się, naśladowcą.



Z tego co mi wiadomo zmieści sie cosworth - różnica głowic w porównaniu do zwykłej 12V. Tylny most wytrzymuje - ładowski 3.9 Jeżeli wstawisz coswortha to będziesz pionierem hehe. Zamiast wstawiać coswortha wstaw 2.9 12V i dołóż turbo wtedy zobaczysz co ten silnik potrafi dać od siebie i pobije coswortha mocą i żywotnością.
  
 
no napewno pobije wszystkich...do pierwszego zakrętu, w którym niestety Łada nie skręci
  
 
i wzniesie sie nad polami. dolinami, dziurami, drogami domami, i tyle ja widziec bedziecie a zamiast hamulcy dostanie spadochron
  
 
Cytat:
2011-01-13 01:27:18, 3zeR_MDS pisze:
no napewno pobije wszystkich...do pierwszego zakrętu, w którym niestety Łada nie skręci


Tak myslisz? Jak ogladam twoje filmiki, to mam wrazenie, ze jedziesz tramwajem. Dlaczego ja mam jechac w zakretach jak statek? Zawieszenie moje bedzie obnizone i utwardzone. Co do geometrii, mysle ze pare tajemnic zdradzisz, slyszalem ze trzeba ustawic jak w M3, i belke dac troche do przodu.
  
 
Cytat:
2011-01-13 01:27:18, 3zeR_MDS pisze:
no napewno pobije wszystkich...do pierwszego zakrętu, w którym niestety Łada nie skręci

  
 
Cytat:
2011-01-13 01:27:18, 3zeR_MDS pisze:
no napewno pobije wszystkich...do pierwszego zakrętu, w którym niestety Łada nie skręci


To samo tyczy sie Ciebie 3zeR
  
 
Dobrze że już za bardzo niedługo mam egzamin bo chyba bd musiał martin do cb podjechać i luknąć Ladzianke
Myślę nad kupnem dla siebie taką w nawet dobrym stanie z 2tys bym miał tylko teraz skąd wziąć
  
 
MarTin co z ładą?
opowiadaj jakie nowości.

my tu na forum na całego tuningujemy, a jak Twoja czerwonka ?