[maniutello] Zwykłe, stare MK3 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam jóż sprężynki H&R 40/40 Jutro zakładam.


[ wiadomość edytowana przez: maniutello dnia 2008-02-28 22:54:29 ]
  
 
No i założone narazie tylko z przodu ale jest różnica w prowadzeniu i w wygłądzie.

Przed wymianą:


I po wymianie:

  
 
na poczatek fajnie tylko zrob cos z tymi felgami Moze polerka ramion reszta w czarny mat??
  
 
mi sie bardzo widzi ten pakiet

Cytat:
2008-02-26 17:42:25, maniutello pisze:
Myślałem o czymś takim

  
 
KLIK
nie wiem czy kolega widział ale takie ospojlerowanie to chyba zadklosc to jest zdjete z mk4 wiec nie wiem jak to jest z przypasowaniem nadkola i lotka na klape z lotka na szybe powinno pasowac tylko nie wiem jak to z progami bo długosc w 4 drzwiowym jest chyba inna :/
  
 
Kolego mgborg. W tym zestawie jedyne co bym łyknął to ewentualnie te dwie lotki na klapę. Bardziej interesuje mnie dokładka pod przedni zderzak z pakietu S1 jak na fotce poniżej.




[ wiadomość edytowana przez: maniutello dnia 2010-04-30 21:13:06 ]
  
 
Tutaj jest przykład jak to wygląda

klik
  
 
zakladaj na tyl i pokaz jak siedzi
  
 
Cytat:

zakladaj na tyl i pokaz jak siedzi



Trochę wydałem kasy na przód. Musiałem wyienić amory wachacze i kilka drobiazgów więc tył trochę poczeka bo też amory do wymiany. A za tydzień przegląd oc potem święta ... a żona i tak jest zazdrosna o ten samochód. Ach te baby...
  
 
A co do sprężyn to był mały probem. Średnica zwoju była około 1/2 cala szersza od standardowej i nie wchodziła w kielich amortyzatora. Fachmajster twierdził że na dołkach wyskoczy z kielicha i zblokuje koło. Zaryzykowałem i testowałem na najbardziej garbatej ulicy w moim mieście. I się opłaciło. Dopasowały się i weszły same w kielichy.
  
 
Co myślicie o takich felgach:

DOTZ Hanzo

DOTZ Shuriken
  
 
Felgi mogą nie pasować, mają nowoczesny wzór, , który może gryźć się z przestarzałym wyglądem mk3.

Moje stare 15" mogłyby fajnie wyglądać, te które mam w profilu.
  
 
Cytat:
Wysłany: 2008-03-01 22:33:41 Powiadom o tym poście ^

Felgi mogą nie pasować, mają nowoczesny wzór, , który może gryźć się z przestarzałym wyglądem mk3.


Nawet nie miałem zamiaru czegoś takiego montować. To by była profanacja. Ale swoją drogą niezłe cacka. Łapią za oko.
  
 
Miałem do świąt nic nie robić a tu proszę:
-centralny
-wahacze
-maglownica( starą mogę sprzedać )
A tył niestety nadal w górze.
  
 
Cytat:
2008-03-01 21:44:58, maniutello pisze:
A co do sprężyn to był mały probem. Średnica zwoju była około 1/2 cala szersza od standardowej i nie wchodziła w kielich amortyzatora. Fachmajster twierdził że na dołkach wyskoczy z kielicha i zblokuje koło. Zaryzykowałem i testowałem na najbardziej garbatej ulicy w moim mieście. I się opłaciło. Dopasowały się i weszły same w kielichy.



teraz to zauwazylem....

dziwne....ja mam gorne gniazda te co wchodza w kielichy od mk3 rs1600i i idealnie w nie wchodzily springi
sprawdzalem bo sadzilem ze do mk4 tez beda pasowaly ale wlasnie srednica ich byla nieco wieksza....
dlatego siegnalem do katalogu i okazalo sie ze do mk3 sa dedykowane....



i faktycznie do rsi (gornych gniazd bo amortyzatorow nie mam) pasowalo jak ulal

a co do felg to te krzyze sprobuj pomalowac na wzor ats classic



czyli wneka na czarno a ramiona i ranty w polerke

choc tak naprawde to zeby ladnie sie wszystko zgralo to lepiej by bylo poszukac wiekszych felg....poniewaz zeby zlikwidowac szpare pomiedzy kolami a nadkolem musialbys go jeszcze obnizyc....a to juz raczej hardkore bo raz ze musialbys miec chyba gwint a dwa ze jezdzilbys pare cm nad ziemia

dlatego zeby ladnie spasowac kolo z autem przy obznizeniiu 40mm to zapewne jakies 15" bylyby lepsze...

a z uwagi na to ze jest to mk3 to jakies klasyczne bylyby najbardziej odpowiednie (jak chociazby te RSy na fotkach wyzej)

ale najpierw zobaczylbym jak cale autko siedzi/wyglada na tych trzynastkach i przy tym obnizeniu

pozdro

[ wiadomość edytowana przez: boru dnia 2008-03-23 12:46:18 ]
  
 
Ktoś powiedział że "skleroza nie boli". Ale jak się zapomina zamykać maski to wtedy może boleć a napewno będzie kosztować

  
 
uuułaaaaa w trakcie jazdy się otworzyła?
  
 
Cytat:
2008-04-24 21:02:07, Snale pisze:
uuułaaaaa w trakcie jazdy się otworzyła?




Niestety
  
 
Mam szybe do mk3 moge po kosztach przesyłki
  
 
Cytat:
2008-04-24 23:25:58, hepos pisze:
Mam szybe do mk3 moge po kosztach przesyłki



Jóż mam nówkę. Jutro wymieniam.