[maniutello] Zwykłe, stare MK3 - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
felgi 15stki najlepiej a co do tego wzoru to tak jak Snale napisal,za nowoczesne wzor jak do mk3,ja bym nawet do mk6 bal sie je wsadzac bo by sie gryzly ze soba
  
 
Ktoś się orientuje czy silnik od RS-a pasuje do Mk3 bez większych problemów? Bo mój w przyszłym sezonie idzie na emerytyrę. I będę szukał następcy.
  
 
oj wszystko da sie wsadzic, ale ja bym wolal RST wsadzic:]
  
 
RS 1600i. To są silniki! Stare, trwałe, i wytrzymałe
  
 
no silnik bedzie fajny plany ambitne zobaczymy co z tego wyjdzie oczywiscie 3mam kciuki a co z pakietem s1?
  
 
Co do pakietu to chyba muszę w UK poszukać razem z silnikiem. Bo u nas napewno nie znajdę.
  
 
no znalesc taki silnik ciezko.....ale mozna pokusic sie o przerobienie xr3i na rsi....ja akurat mam kolektor wydechowy (ale na aucie wiec raczej na wzor jak na razie ;] ), ssacy wraz z dolotem wtryskami komputerem oraz cewkami...

jedynym problemem to popychacze mechaniczne...ale te sprzedalem kolesiowi co robi fiesty nad morzem....i mial dorabiac takie
  
 
A gdzie dostać taką dokładkę do zdeżaka



  
 
orginalna z jakiegos autka to raczej niebywale ciezko bedzie....ale widzialem gdzies na necie sklep gdzie mozna bylo kupic ospojlerowanie do mk3...ale to chyba uk stronka byla...no i ceny nie male...
  
 
Rdzewieje mi wlew paliwa. Co powiecie na takie rozwiązanie?



To nie atrapa.
  
 
Tak nie bardzo pasuje do starej budy
  
 
Nareszcie mój essi ma obrotomierz. Dawcą było mondeo, ale udało się dopasować. Tarczę tylko przemalowałem. W mondeo była do 8 tyś. obr. Ja zakończyłem ją na 7 tyś obr.

Tak było przed:



A tak teraz:



Jak wam się to widzi?


[ wiadomość edytowana przez: maniutello dnia 2008-06-27 22:42:52 ]
  
 
no obrotek to podstawa
  
 
A obrotek wyskalowany, czy skala robiona na farta?
  
 
Cytat:
2008-06-01 23:36:16, mefis22 pisze:
A obrotek wyskalowany, czy skala robiona na farta?



zapewne skala wg. skali mondka, tylko ósemki brakuje
  
 
Cytat:
2008-06-01 23:36:16, mefis22 pisze:
A obrotek wyskalowany, czy skala robiona na farta?



Jest taka jak w mondeo, tylko bez ósemki.
  
 
Ale lenia złapałem nic mi się nie chce robić. Dobrze że z tyłu sprężyny wymieniłem i jeden boczek w drzwiach w końcu dokończyłem bo leżał prawie rok w garażu Może ktoś mnie zmobilizuje dobym słowem lub krytyką bo sam nie ruszę



P.S. Zanim się zdecyduję pytam o opinię. Czy do tego auta będą pasować
szprychowane felgi?
  
 
no boczek wyszedl sooper!! ogolnie auto jest fajne tylko ten tlumik wywal i zapodaj seryjny z np polerowana fifka i moze mniejszy profil opony a felgi mysle ze nawet bardzo beda pasowac do klasyka


[ wiadomość edytowana przez: szafa dnia 2008-06-26 21:27:42 ]
  
 
Te oponki fajnie wyglądały jak tył był trochę wyżej. Niektórzy myśleli że ma napęd na tylnie koła.
  
 
I pojawił się problem. Opona nie mieści się w nadkolu, przy większym obciążeniu ociera o rant. Myślę że wymienię odboje na dłuższe i przetestuję jak się jeździ.