CB, problem z wyborem. - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ja używam Cb radio Uniden 510 wraz z anteną Hustler 100!! żadnych problemów nie mam i jestem bardzo zadowolony. dobra firma bo na podzespolach presidenta. nie tam jakies marketowe radia. jeżeli chcesz zeby radio dobrze ci gralo to kup dobrej firmy jak np. president i koniecznie dostroj antene. wtedy wyeliminujesz również szumy
  
 
Wiec tak, ja mam ALAN 100plus + antena midland 66cm. Wszystko pieknie grało ... Antena była ustawiona na początku zaraz przy klapie bagażnika, a potem ustawiłem z przodu, ale i tak wiedziałem ze nie zgra bo jest antena z radia samochodowego (
  
 
proponuje uniden 510 lub 520 i antena NEW ALASKA PRESIDENT
  
 
To, że zestawik ładnie gra na jednym aucie wcale nie oznacza, że będzie grał na innych samochodach. Teoretycznie powinno być tak, że masz antenę stałą (jedna antena na jednym samochodzie) a wymieniasz radia - wtedy na pewno będzie oki. Ale jak antenę przełożysz na inny samochód, to już nie musi grać. Poprostu - antenkę stroisz do danego auta.
  
 
mmbu mów mi tak jeszcze nawet mama mi tak nie słodziła to może zdradzisz mi w jaki sposób mogę dostroić tą antenkę??
  
 
No okey, ale może ktoś mi powiedz jak dostroić antene??!!
  
 
mmbu nie rozumiem?:O czym Cie uraziłem? jej przepraszam nie miałem złych zamiarów
  
 
bobas - anteny nie dostroisz sam domowym sposobem. Trzeba znaleźć jakiś serwis CB, podjechać i Ci zestroją.
  
 
dobrze ze to tylko było pożyczone no nic, to poszukam jakiegoś sklepu z CB i może wtedy coś kupie. Dzięki panowie za wszystkie odpowiedzi, wiedziałem ze można na was liczyć
  
 
Cytat:
2007-12-03 20:00:18, bobas_sk pisze:
znalazłem CLIK [ wiadomość edytowana przez: bobas_sk dnia 2007-12-03 20:00:34 ]



Nie wiem jak w tym modelu, ale w innych Presidentach z tego przedziału (Harry, Johny) autosquelch to totalna porażka. Wycina tyle że się normalnie użytkować nie da.
  
 
Panowie może ktoś podpowie gdzie zamontować CB? Może napiszcie gdzie macie zamontowane Będę wam wdzięczny
  
 
co tu taka cisza?
  
 
poszukaj w archiwum...sa 2 badz 3 wtki z fotami jka sa zamontowane radia

wystarczy poszukac
  
 
może nudzę, ale nie znalazłem żadnych zdjęć możesz podesłać link?? będę Ci wdzięczny
  
 
i dalej cisza
  
 
nie mam fotek w tej chwili ale najczesciej spotykane

pod radiem masz taka wneke.. wyciagasz ten plastik i tam sie ladnie powinno zmiescic .. ja tak mam

miedzy fotelem pasazera a tunelem albo przymocowane do tunelu srodkowego
  
 
a jak masz pod tym radiem, bo nie zakłóceń? nie wpadło Ci to do środka? w jaki sposób to przymocowałeś?
  
 
nie wpadlo bo z tylu jest taka scianka na ktorej sie zatrzymalo
wogole nie przymocowalem tak lezy i w zasadzie nie lata.. mozesz je usztywnic gabka jak bys chcial
zdjecia jak nie zapomne jutro
zaklocenia lapie jedynie gdy psikam plynem na szybe i jak wlacze ladowarke do zapalniczki
  
 
uhm z tymi zdjęciami będę Ci bardzo wdzięczny teraz powiedz w jaki sposób puściłeś antenę? i jak wygląda sprawa z bezpieczeństwem masz jeszcze wszystkie szyby? wyciągasz to CB?
  
 
antena idzie za tylnego siedzenia i wchodzi z tylu od nog ciezko to wyltumaczyc no ale tam za radiem jest duzo dziur zeby anetna spokojnie wyszla pod nogi pasazera

foto takie komorka robiona

cb nie wyciagam ale mozna latwo je wyjac tylko trzeba by sie ciagle bawic z odkrecaniem anteny
do tej pory nikt sie nim nie interesowal
narazie skubneli mi tylko antene ;/