CB, problem z wyborem. - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie może ktoś podpowie gdzie zamontować CB? Może napiszcie gdzie macie zamontowane Będę wam wdzięczny
  
 
co tu taka cisza?
  
 
poszukaj w archiwum...sa 2 badz 3 wtki z fotami jka sa zamontowane radia

wystarczy poszukac
  
 
może nudzę, ale nie znalazłem żadnych zdjęć możesz podesłać link?? będę Ci wdzięczny
  
 
i dalej cisza
  
 
nie mam fotek w tej chwili ale najczesciej spotykane

pod radiem masz taka wneke.. wyciagasz ten plastik i tam sie ladnie powinno zmiescic .. ja tak mam

miedzy fotelem pasazera a tunelem albo przymocowane do tunelu srodkowego
  
 
a jak masz pod tym radiem, bo nie zakłóceń? nie wpadło Ci to do środka? w jaki sposób to przymocowałeś?
  
 
nie wpadlo bo z tylu jest taka scianka na ktorej sie zatrzymalo
wogole nie przymocowalem tak lezy i w zasadzie nie lata.. mozesz je usztywnic gabka jak bys chcial
zdjecia jak nie zapomne jutro
zaklocenia lapie jedynie gdy psikam plynem na szybe i jak wlacze ladowarke do zapalniczki
  
 
uhm z tymi zdjęciami będę Ci bardzo wdzięczny teraz powiedz w jaki sposób puściłeś antenę? i jak wygląda sprawa z bezpieczeństwem masz jeszcze wszystkie szyby? wyciągasz to CB?
  
 
antena idzie za tylnego siedzenia i wchodzi z tylu od nog ciezko to wyltumaczyc no ale tam za radiem jest duzo dziur zeby anetna spokojnie wyszla pod nogi pasazera

foto takie komorka robiona

cb nie wyciagam ale mozna latwo je wyjac tylko trzeba by sie ciagle bawic z odkrecaniem anteny
do tej pory nikt sie nim nie interesowal
narazie skubneli mi tylko antene ;/
  
 
Dziękuje Ci bardzo kolego za zdjęcie jeśli mogę Ci jeszcze potruć w jaki sposób wyciągnąłeś ten plastik? z tego miejsca gdzie masz CB? Widzę ze zasilania nie masz pod zapalniczkę, podłączyłeś to gdzieś z tyłu do czegoś? i jak wygląda sprawa z głośnikiem. Bo ja mam głośnik w radiu i jak zabuduje to boję się ze będzie kapa myślałem nad kupieniem głośnika zew. i przymocowaniu pod kierownica
  
 
trzeba sie posilowac cos poruszyc i wyskakuje
zasilanie mam wpiete w kabel idacy do zapalniczki - minusem jest ze jak laduje telefon mam zaklocenia ...
tez mam glosnik w radiu i slysze wszystko elegancko tez myslalem o glosniku ale odpuscilem temat nie narzekam tak jak jest
  
 
a co trzeba poruszyć? bo jak wyciągałem puchę z filtrem powietrza to całe auto poruszyłem wiec nie chciałbym żeby zostało mi coś więcej w rękach
  
 
podłącz radio pod aku w przelocie na zasilaniu wstaw filtr przeciwzakłuceniowy i bezpiecznik jak najblizej aku. Zapalniczkę sobie odpuść chyba ze masz diesla. Nie oszczedzaj na antenie jak kupisz magnetyczną to zawsze ją chowaj nawet jak zostawiasz samochód na pięć minut <<< wiem z doświadczenia, ostatnio jakiś gnojek zaj**** mi midlanda ml145 (170 PLN) to boli. Pozdrawiam i nie da się złapać


[ wiadomość edytowana przez: pablo_64_mkVI dnia 2007-12-09 13:20:02 ]
  
 
Wielkie dzięki panowie za wszystkie informacje!! Jak już wszystko zamontuje i będzie działać to sie pochwale Szerokości dla was


[ wiadomość edytowana przez: bobas_sk dnia 2007-12-09 13:31:46 ]