CB, problem z wyborem. - Strona 2.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dziękuje Ci bardzo kolego za zdjęcie jeśli mogę Ci jeszcze potruć w jaki sposób wyciągnąłeś ten plastik? z tego miejsca gdzie masz CB? Widzę ze zasilania nie masz pod zapalniczkę, podłączyłeś to gdzieś z tyłu do czegoś? i jak wygląda sprawa z głośnikiem. Bo ja mam głośnik w radiu i jak zabuduje to boję się ze będzie kapa myślałem nad kupieniem głośnika zew. i przymocowaniu pod kierownica
  
 
trzeba sie posilowac cos poruszyc i wyskakuje
zasilanie mam wpiete w kabel idacy do zapalniczki - minusem jest ze jak laduje telefon mam zaklocenia ...
tez mam glosnik w radiu i slysze wszystko elegancko tez myslalem o glosniku ale odpuscilem temat nie narzekam tak jak jest
  
 
a co trzeba poruszyć? bo jak wyciągałem puchę z filtrem powietrza to całe auto poruszyłem wiec nie chciałbym żeby zostało mi coś więcej w rękach
  
 
podłącz radio pod aku w przelocie na zasilaniu wstaw filtr przeciwzakłuceniowy i bezpiecznik jak najblizej aku. Zapalniczkę sobie odpuść chyba ze masz diesla. Nie oszczedzaj na antenie jak kupisz magnetyczną to zawsze ją chowaj nawet jak zostawiasz samochód na pięć minut <<< wiem z doświadczenia, ostatnio jakiś gnojek zaj**** mi midlanda ml145 (170 PLN) to boli. Pozdrawiam i nie da się złapać


[ wiadomość edytowana przez: pablo_64_mkVI dnia 2007-12-09 13:20:02 ]
  
 
Wielkie dzięki panowie za wszystkie informacje!! Jak już wszystko zamontuje i będzie działać to sie pochwale Szerokości dla was


[ wiadomość edytowana przez: bobas_sk dnia 2007-12-09 13:31:46 ]