Coś dla tych co SĄ i/lub CHCĄ BYĆ na bieżąco z produktami CB

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich!

Chciałbym poruszyć temat który jest na forum poruszany bardzo często...
(A sądzę że ten post w dużym stopniu pomoże nowym użytkownikom w wyborze CB)
Zacznę od tego że jak kiedy, ja zaczynałem swoją przygodę z CB, wszyscy polecaliście UNIDENA 510i/lub520 (jeszcze wtedy miał homologacje) Do zalet:
- proste w użyciu
-nie charczące jak to czasem słychać u innych użytkowników CB
Do wad:
- nie trzyma w kanałach, jak jestem na „19” to dwa kanały w dół dwa w górę słychać moją
rozmowę ale tak po za tym radio jest OK.!
(to co ja zauważyłem z użytkowania CB)

Na rynku pojawiło się masę nowych radyjek, jak ja kupowałem Unidena to na rynku były president, Alany, Cobry (z wadliwej partii) a teraz są jakieś:
ARES (brzmi jak papierosy), ERMES, ZEUS (jeszcze Hery brakuje), Alan 121 (100 i 199 nie maja homologacji, 48, 78, Intek 110, 490, 550, 790, president kenji, TTi 770, 880 I masa innych wynalazków.

A teraz do czego zmierzam chciałbym się dowiedzieć jakie radio na dzień dzisiejszy (oczywiście z tych tańszych) byście polecili proste w użyciu nie charczące na do mobila gdzie przeważnie gada się na podstawowej 40 a głownie na 19 kanale? Coś podobnego do Unidena.

A na marginesie to nie zamierzam kupować innego radia post jest dla zaspokojenia mojej i podejrzewam innych użytkowników ciekawości.
  
 
Ja bym polecił takie radyjko jak omega, bo calkiem niezle sie sprawuje.

Pozdrawiam
  
 
przyjacielu dobrych radi teraz nie ma
  
 
Cytat:
2008-08-07 22:57:52, optrew pisze:
przyjacielu dobrych radi teraz nie ma

Owszem, są ale kosztują pieniądze a ludzie wolą dzisiaj tani szajs od wartosciowego, dobrego sprzętu ... ot, takie czasy
Z nowych tanich i dobrych proponuję Unidena 520 i Presidenta Talora.
Z drozszych, produkty firmy Yaesu, Icom .
To sprzęt którego bynajmniej da się słuchać


[ wiadomość edytowana przez: zp dnia 2008-08-14 17:08:09 ]
  
 


Cytat:
Z drozszych, produkty firmy Yaesu, Icom .



a od kiedy te firmy produkują trx'y na pasmo 11m?
  
 
Cytat:
2007-12-06 10:35:17, shocik pisze:
Ja bym polecił takie radyjko jak omega, bo calkiem niezle sie sprawuje. Pozdrawiam



zgadzam się z kolegą radyjko omega kaszetuje niecałe 300 zł i jest naprawdę dobre starszą wersje można jeszcze wzbogacić o bandy . z tanich i prostych radyjek CB mogę jeszcze polecić Maxona Cm10 http://www.jalradio.eu/1559,maxon-cm-10-radio-cb-am-fm.html