KABELKI TYŁ ESSI 1992.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco


Witam czy jest jakas mozliwosc aby ktos sie zdecydowal na fotogalerie montazu kabli do tylu? Mam sporo problemow natury takiej, ze nie wiem jak sie za to zabrac. Z góry dzieki... Mam pytanie co do tego czy mozna pociagnac lewy kanal w lewym a prawy w prawym progu. Chcialbym to zrobic dosc dobrze.... Dzieki z góry

  
 
Cytat:
2007-12-08 14:05:20, pavulonstudio pisze:
Witam czy jest jakas mozliwosc aby ktos sie zdecydowal na fotogalerie montazu kabli do tylu? Mam sporo problemow natury takiej, ze nie wiem jak sie za to zabrac. Z góry dzieki... Mam pytanie co do tego czy mozna pociagnac lewy kanal w lewym a prawy w prawym progu. Chcialbym to zrobic dosc dobrze.... Dzieki z góry



Na początku byś dokładnie podał o co ci chodzi????do czego te kable mają być???wzmacniacz, głośniki , jakieś dodatkowe bajery świetlne itd....
  
 


Głośniki - założe sobie jajeczka 16,5cm, kable maja byc sygnalowe do glosnikow. Kable z miedzi beztlenowej 1,5mm

[ wiadomość edytowana przez: pavulonstudio dnia 2007-12-08 14:25:28 ]
  
 
Cytat:
2007-12-08 14:08:26, djtados pisze:
Na początku byś dokładnie podał o co ci chodzi????do czego te kable mają być???wzmacniacz, głośniki , jakieś dodatkowe bajery świetlne itd....



Więc jest jakas szansa na pomoc obrazkową lub merytoryczną? Pozdrawiam.... Essi rządzi... Aaaa jest to moje pierwsze autko więc prosze o wyrozumialosc w kwestii KULTU FORDA
  
 
ja tam nie rozumiem, nie wiesz jak kable puscic ? wcisnij pod tapicere od radia po bagaznik i gotowe...
  
 
Cytat:
2007-12-08 16:48:55, zenq pisze:
ja tam nie rozumiem, nie wiesz jak kable puscic ? wcisnij pod tapicere od radia po bagaznik i gotowe...



Tak ale musze puscic kabelki od radia, poprzez deske rozdzielcza , kolo bezpiecznikow, pod tapicera, kolo siedzen, a myslalem o tunelu srodkowym np. Jest w ogole taka opcja, poza tym tapicerka sie bez walki pewnie nie podda. Moze jakies wskazowki?
  
 
heh, zamiast siedziec przed kompem poszedl bys do eska i juz dawno bys to zrobil czy tunelem czy progami pujdzie tak samo, ja wybral bym progi raczej... od radia ciagniesz przy jakiejsc fabrycznej wiazce, doczepasz do niej zeby Ci nic nie wypadlo na nogi przy progu odkrecasz plastiki, wyciagasz, odchylasz wykladzine i ciagniesz, podnosisz sobie siedzisko z tylu i voi'la... serio nie wiem w czym problem...
  
 
Cytat:
2007-12-08 18:02:18, zenq pisze:
heh, zamiast siedziec przed kompem poszedl bys do eska i juz dawno bys to zrobil czy tunelem czy progami pujdzie tak samo, ja wybral bym progi raczej... od radia ciagniesz przy jakiejsc fabrycznej wiazce, doczepasz do niej zeby Ci nic nie wypadlo na nogi przy progu odkrecasz plastiki, wyciagasz, odchylasz wykladzine i ciagniesz, podnosisz sobie siedzisko z tylu i voi'la... serio nie wiem w czym problem...



Dzieki wuja, co do tego jak odgiac progi to mam pytanie czy moge tylko wsunac kable i czy pod plastikiem z lewej strony moge to normalnie podpiac bo nie wiem czy tamten profil to jest po cos np powietrzny czy moze jest to po prostu takie wyzlobienie. Dzieki za pomoc i mam nadzieje, ze mi sie uda i wtedy jakies foty sie walnie. Dzieki jeszcze raz.
  
 
Cytat:
2007-12-08 18:02:18, zenq pisze:
heh, zamiast siedziec przed kompem poszedl bys do eska i juz dawno bys to zrobil czy tunelem czy progami pujdzie tak samo, ja wybral bym progi raczej... od radia ciagniesz przy jakiejsc fabrycznej wiazce, doczepasz do niej zeby Ci nic nie wypadlo na nogi przy progu odkrecasz plastiki, wyciagasz, odchylasz wykladzine i ciagniesz, podnosisz sobie siedzisko z tylu i voi'la... serio nie wiem w czym problem...



A tak szczerze to czy tunelem sie da bezproblemowo? wtedy mam symetryczne kable a tak musze ciagnac dookola kufra jeden.
  
 
Moze jednak faktycznie ktos podejdzie do tematu rzeczowo i odpowie normalnie bo odpowiedzi w stulu "zrob se" to kazdy moze dac, ale co jak co to naprawde myslalem o jakis konkretnych pomocach.
  
 
Cytat:
2007-12-09 12:27:31, pavulonstudio pisze:
Moze jednak faktycznie ktos podejdzie do tematu rzeczowo i odpowie normalnie bo odpowiedzi w stulu "zrob se" to kazdy moze dac, ale co jak co to naprawde myslalem o jakis konkretnych pomocach.


możesz tunelem tyle że potrzebować będziesz jakiś drut do przeciągania albo małą zgrabną rączke...
Najlepiej odkręcić fotel pasażera (10min roboty)
odkręcić tunel środkowy i masz pole do popisu
przewody wychodzące z radia idą pod dywanik koło wejść do nagrzewnicy i idą wzdłuż tunelu lub przy progach zależy jak kto woli....


PS nikt ci konkretnie nie odpowiada bo z taką robotą to jest jak z kobietą.... z każdej strony możesz ją podejść, tyle że z każdej strony będzie inaczej
  
 
stary ale to są konkretne odpowiedzi ,nie ma prostszej roboty jak puszczenie tych kabelków ,co będzie jak będziesz musiał zmienić koło .może Ty chcesz żeby ktoś do Ciebie przyjechał i zrobił to za Ciebie ,bo nie wiem o co Ci chodzi ...
  
 
Cytat:
2007-12-09 12:41:10, kamil76 pisze:
stary ale to są konkretne odpowiedzi ,nie ma prostszej roboty jak puszczenie tych kabelków ,co będzie jak będziesz musiał zmienić koło .może Ty chcesz żeby ktoś do Ciebie przyjechał i zrobił to za Ciebie ,bo nie wiem o co Ci chodzi ...



chodzi mi o to czy ktos wie moze o jakims patencie, bo nie chcialbym tych kabelkow puszczac w progach, bo wtedy musze prowadzic kolo zgiecia siedziska kanapy kable, a sa one dosc grube i stad moja prosba o podpowiedz, nie jestem laikiem i sam wiem, ze to nie problem ale chcialbym naprawde spytac czy sa jakies problemy z ktorymi moge sie spotkac lub co jest mi potrzebne oza paskami sciagajacymi i lutownica, kalafonia i lutowiem. Nic wiecej, bo czytalem posty i wiem, ze sa w progach spinki ktorych nie mozna czasem zdjac, dlatego moje obawy.
  
 
Dobra bedzie zrobione, przejrzalem posty wszystkie i wiem juz co i jak. Dzieki za pomoc .
  
 
e tam przy tylnej kanapie nie ma problemu z kablami, nawet fabrycznie tam leca do tylnych swiatel itp, spinki tez zaden problem dasz rade