Numer Klubowy a opłacenie pierwszej składki - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
To jeszcze ja mam pytanie: oplacilem skladke w grudniu (moja pierwsza) i jeszcze nie dostalem przesylki. Czy musze jeszcze wyslac deklaracje by otrzymac podstawowe gadzety? Jakos nie mialem kiedy jej wyslac (przyznaje sie bez bicia).

p.s. napisalem odpowiedniej osobie (teraz nie pamietam komu) jakie wybralem gadzety

pozdrowionka Tomii
  
 
tomiibuj, jeszcze nie wysłałeś deklaracji ? Nieładnie, a wymagasz ekspresowej wysyłki gadżetów .
Gadżetami składkowymi zajmuje się kubusiek77.
  
 
przepraszam - ekspres to chyba nie jest, bo juz prawie 3 miesiace minely

p.s. jak znajde koperte to jeszcze w tym tygodniu wysle
  
 
To może ja zadam pytanie troche z innej beczki, czy aby dostac dużą naklejne na szybe trzeba byc driverem czy wystarczy sie dogadać z odpowiednimi osobami i wnieść odpowiednia opłate ?
  
 
Cytat:
2009-02-09 20:07:44, Bercik89 pisze:
To może ja zadam pytanie troche z innej beczki, czy aby dostac dużą naklejne na szybe trzeba byc driverem czy wystarczy sie dogadać z odpowiednimi osobami i wnieść odpowiednia opłate ?



Trzeba być Driverem.
  
 
Dzięki za szybka odpowiedz
  
 
Cytat:
2009-02-09 20:03:04, tomiibuj pisze:
przepraszam - ekspres to chyba nie jest, bo juz prawie 3 miesiace minely p.s. jak znajde koperte to jeszcze w tym tygodniu wysle



Ekspresu na razie nie będzie, bo po pierwsze nie mam odpowiednich rozmiarów koszulek, a po drugie dopadła mnie przeprowadzka i teraz naprawdę nie mam głowy do tego...

Ale nie bójcie żaby każdy dostanie to co mu się należy...