Jakie Cinquecento kupić ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Do dyspozycji mam 10-15 tyś PLN, chcę by był to samochód ekonomiczny i zarazem dość szybki. CC Sporting odpada - spełnia podstawowego wymogu - ekonomia. Jakie są różnice w spalaniu między 700 a 900 i jak wygląda ich awaryjność.
  
 
ZDECYDOWANIE 900
  
 
Nie kupuj 700 Stary, bo po faworce będzie dolina z reblem! .....Jest to wspaniały, ekonomiczny samochód, niezawodny, a najlepiej wygląda w czerwieni.
 
 
Chyba się pomyliłeś - kolor czerwony jest zarezerwowany dla dobrych samochodów > w czerwieni CC wygląda jak (cenzura) !
  
 
Za 15 tys. kupisz 2-2,5 letni model 900, który posiadam chociaż nie jest na sprzedaż. Różnica w spalaniu to jakieś 0,5-1,0 na 100 km. Nie porównywalne osiągi i komfort jazdy. 900 to czterocylindrowy silnik w przeciwieństwie do 700 która jest dwucylindrowa, więc nie chodzi tu tylko o 200cm pojemności. Zupełnie inna kultura pracy silnika.
Mój egzemplarz przejechał 50tys. i nie robiłem przy nim nic poza wymianą olejów, filtrów i żarówek.
Pozdrawiam
  
 
Ale jezeli moge Cie prosic to powiedz dokladnie ile spala twoja dziewiecsetka Jarek napisał:
Różnica w spalaniu to jakieś 0,5-1,0 na 100 km.

tzn ile ?
  
 
Fiat Cinquecento spala 5,0 l. Kup tylko nowszą wersję 900. Siedemsetke późnije nie sprzedaż.
  
 
Dzieki za szczerosc - ale 900 chyba nie spala 5l jak piszesz - chyba ,ze w trasie.
  
 
Mój znajomy ma Fiata cincacento i spala mu 5l.

Witek
  
 
Znajomy ma 900.
  
 
Twój znajomy musi jezdzic bardzo bardzo ekonomicznie. Ja znam kolesia ktoremu siedemsetka pali trochę wiecej. Pewnie wsmoniany przez Ciebie znajomy jezdzi duzo w trasy.
Ale dzięki za cenne uwagi.
  
 
WYSŁUCHAŁBYM CHĘTNIE INFORMACJI O TYPOWYCH USTERKACH TEGO SAMOCHODU - JEŻELI COŚ WIECIE TO PISZCIE.......

A MOŻE COS NA TEMAT TUNINGU CC - A W SZCZEGOLNOSCI WERSJI 700 - Hmm - PROSZĘ O WSZELKIE INFORMACJIE, SUGESTJE, ITP . Z GÓRY DZIĘKUJE >>>>>> TOMEK