Problem z Rozruchem

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam mam problem z rozrusznikiem ale nieco inny.
mi autko jak kreci to czsem staje podczs krecenia na sekunde i dalej kreci a czasem nawet potrafi szczelic dodaje ze kupilem nowe kable , swiece. zmienilem kabel plusowy co idzie od rozrusznika do akumulatora . i cewka tez jest zmienionw. co jest??????

[ wiadomość edytowana przez: Drake25 dnia 2008-01-04 19:26:44 ]
  
 
podaj w temacie o co chodzi a nie awaria bo wątek pójdzie do kosza
  
 
zdejmij klemy, porzadnie je wyczysc papierem sciernym, i porzadnie przykrec do akumulatora!! zwlaszcza mase!! te objawy co masz to wygladaja na slabą mase!!
  
 
Czyściłem klemy i nic nie dało jeszcze zamontuje nowy kabel masowy może to coś da ???
  
 
Mam chyba taki sam problem. Jak kręcę to coś się zawiesza, a potem ponownie kręci i zawiesza. Dzieję sie tak przede wszystkim przy większych mrozach na zimnym silniku. Ciężko jest wtedy go odpalić. Przy temp takich jak dzisiaj tego problemu nie ma. Odpala bez problemu. Kupiłem akumulator 2 miesiące temu, rozrusznik robiłem miesiąc temu, świece wymienione i wszystkie przewody są wyszyszczone.

Napewno to tylko te klemy? Może coś jeszcze nie tak?
  
 
Doszedłem do tego że moim zdaniem jest to wina skrzynki bezpiecznikow . bo jak sprawdzalem na krotko to kreci jak szalony. a na kluczyk sie blokuje . podlacze pod satcyjke na krotko rozrusznik i zobacze ale chyba bedzie dobrze.
  
 
Cytat:
2008-01-06 19:55:05, Drake25 pisze:
Doszedłem do tego że moim zdaniem jest to wina skrzynki bezpiecznikow . bo jak sprawdzalem na krotko to kreci jak szalony. a na kluczyk sie blokuje . podlacze pod satcyjke na krotko rozrusznik i zobacze ale chyba bedzie dobrze.

jak to zrobisz to daj znac,bo mam czasami to samo :]
  
 
Zmienilem i kerci jak szalony zobaczymy jutro bo ma kilka spraw namiescie to bedzie go mozna sprawdzic . Napisze jaki efekt dala ta zmiana.


[ wiadomość edytowana przez: Drake25 dnia 2008-01-06 21:42:56 ]
  
 
Cytat:
2008-01-06 21:42:09, Drake25 pisze:
Zmienilem i kerci jak szalony zobaczymy jutro bo ma kilka spraw namiescie to bedzie go mozna sprawdzic . Napisze jaki efekt dala ta zmiana. [ wiadomość edytowana przez: Drake25 dnia 2008-01-06 21:42:56 ]

no i jak tam po dzisiejszym dniu ?? nadal kreci jak szalony
  
 
Kręci . To skrzynki wina . Rozebrałem skrzynke byla cala zasledzala i miala kilka pinow nadpalonych.