Zapalniczki klubowe ;> - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jedyne co mogę dodać w temacie, to potwierdzić że Bocian to "dobra firma", a wszelkie zwłoki i opóźnienia - proponuję samemu spróbować sie tym zająć. DG klubowych ciężko znaleźć, nikt nie chce bo wie czym to grozi, a co dopiero tutaj... Bocian poświęca masę czasu i pracy na to, żebyście mieli różne gadżety i robi to za "dziękuję", a i to nie zawsze usłyszy...
  
 
Piotr nie przejmuj sie narazie mam czym podpalac pokarm dla raka, najwazniejsze zebys sie w spokoju wychorowal i szybko wrocil do zdrowia

Pozdrawiam Adam
  
 
Zapalniczki już są, dobra robota Dzięki!
  
 
Wielkie dzieki wlasnie dostalem zapalary
  
 
WIELKIE DZIĘKI! Zapalniczka jest już u Mnie.
  
 
I ja też dostałem Dzięki
  
 
dostalem dziekuje Bociansen! ;*
  
 
A ja nawet teraz nie mogę wyprobować tej zapalniczki, gdyż u mnie w mieście nie ma chyba sklepu ( byłem w większości ) gdzie bym dostał benzyne
  
 
Na stacjach benzynowych popytaj... poważnie mówię...
  
 
to zamulilem no.. jak dla mnie taki praktyczny gadzet
  
 
Cytat:
2008-03-05 20:59:55, kubusiek77 pisze:
Na stacjach benzynowych popytaj... poważnie mówię...



O stacjach nie pomyślałem ale już znalazłem i zatankowałem


[ wiadomość edytowana przez: MacFly dnia 2008-03-05 22:48:49 ]
  
 
I ja dostałem dzisiaj zapalarkę..... Dzięki Bocian...
  
 
A jest szansa na kolejną partyjkę takich zapalniczek, gdyż też jestem chętny widząc dopiero teraz ten wątek.
Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2008-03-08 11:27:34, ---Edi--- pisze:
A jest szansa na kolejną partyjkę takich zapalniczek, gdyż też jestem chętny widząc dopiero teraz ten wątek. Pozdrawiam





Szansa jest, ale minimalna ilość to 25 albo 30 sztuk (nie pamiętam teraz) Jeśli zebrało by się tyle osób to mogę zadziałać i załatwić więcej. Ja też bym wziął z 2 jeszcze, bo poprzednie 3 jakie wziąłem poszły w świat i reklamują nasz Klub

  
 
Przed chwilą dotarły moje ,Wielkie dzięki Bociansan!
  
 
Cytat:
2008-03-08 11:27:34, ---Edi--- pisze:
A jest szansa na kolejną partyjkę takich zapalniczek, gdyż też jestem chętny widząc dopiero teraz ten wątek. Pozdrawiam



ja też byłbym chętny na zapalare aczkolwiek nie widzę tego by uzbierać te 30 sztuk bo myślę że wiekszość już takową posiada z poprzedniej serii ... może poprostu jakby ktoś był również chętny niech się wpisze i zobaczymy :] albo jakąś listę zrobić albo coś

pozdrawiam
  
 
może być cięzko uzbierać 30 zamówień, ale spróbujmy to ja jestem chętny na 1 sztuke! nie pale ale bajera musi być
  
 
Ok to wątek zamykam i otwieram drugi na II edycję.


Co do pierwszej edycji. Prawie wszystkie zapalniczki już poszły zostały tylko 2 przesyłki, ale muszę ustalić adresy.

  
 
tez bym sie pisal