ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zdrówka, spełnienia wszystkich marzeń, wesołych swiąt i szczęscia w nadchodzacym 2009 roku.
ps. zmówiliscie sie z tym 2008 czy to jakies hasło
  
 
Ctrl+C , Ctrl+V takie hasło
  
 
Jak to mówią "lustereczko"

Trzymajcie się ciepło i drogi
  
 
Ile Rydzyk ma moherów,
ilu w Sejmie jest frajerów.
Ile Kwachu dni się bawił
i kolesi ułaskawił.
Ile Lepper ma wyroków,
tyle szczęścia w Nowym Roku!
Zdrowia takiego jak najzdrowszy rydz w lesie,
prezentów ile słoń uniesie.
Szczęścia większego niż Pałac Kultury,
przygód ciekawszych niż szkolne lektury.
Życia dłuższego niż włoskie spaghetti,
snów kolorowych jak barwne konfetti.
Słodyczy słodszej niż tort
A przede wszystkim Wesołych Świąt!
Życzy abigaz
  
 
Ja zycze Wszystkim wiecej szczescia z Wasszymi Kluseczkami niz ja mialem ze swoja - oczywiscie swiat rodzinnych w radosnej atmoswerze , zdrowia i szczescia
  
 
Jak obyczaj każe stary, według przodków naszej wiary, pragnę złożyć Wam życzenia w dniu Bożego Narodzenia. Niech ta gwiazdka betlejemska, co przyświeca nam o zmroku doprowadzi Was do szczęścia w nadchodzącym Nowym Roku.
  
 
Wszystkiego najlepszego dla posiadaczy besti z okazji nadchodzacych świąt oraz szczęśliwego nowego roku 2009 przesyła
  
 
Wszystkim LOB-owiczom spokojnych Swiat Bozego Narodzenia,szczescia w Nowym Roku,przyczepnosci,szerokosci i z jazdy wielkiej radosci.Pozdrawiam
  
 
Najlepszego dla Wszystkich forumowiczów, klubowiczów i bardziej wtajemniczonych A żarcia na takim wypasie, e łooo chooo chooo i "łolaaaabogaaaaa rulez"

P.S. Bo chrześcijanin ze mnie żaden, to jednak Boga Słońca też wypatruję. 25.12 o Wschodzie. Tak jak trzej Królowie (Pas Oriona) wskazuja nam jego narodziny (Wschód) ]:->
  
 
Najserdeczniejsze życzenia spokojnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szampańskiej zabawy w Noc Sylwestrową

ps: bo :pacieża, słodyczy, dobrego seksu i jazdy Omegą nigdy nie odmawiam
  
 
Zdrowych i Wesołych Świąt i Wszystkiego naj-naj w Nowym Roku
  
 
ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIM TYLE SAMO POWROTÓW CO I WYJAZDÓW WASZYMI BESTIAMI !!!
  
 
Wesołych Świat
http://s1.dancingsantacard.com/default.aspx?santa=2346008
  
 
Wszystkiego naj moi drodzy, zdrowych, pogodnych i radosnych świąt.
  
 
zdrowych, spokojnych i radosnych Swiat oraz szalenczego i upojnego Sylwestra, oby Bestie byly bardziej bestialskie
  
 
Zdrowych, wesołych pogodnych, rodzinnych ... ogólnie naj...
  
 
Wesołych i rodzinnych Świąt, dużo zdrowia w Nowym Roku dla wszystkich pozytywnie zakręconych kierowniczek & kierowników
  
 
Wszystkim użytkownikom życzę pogodnych rodzinnych świąt, żeby każdy zawsze dojechał swoją Omą tudzież innym wehikułem tam gdzie chce, a w nadchodzącym nowym roku wszystkim bezawaryjności, zawsze pełnego baku i szerokości ! (a zdrowia etc. to wiadomo również) hoł, hoł, hoł......mikołaj powinien jeździć Omą =)
  
 
Kilo radości, mega szczęścia, giga prezentów a przedewszystkim ciepłych i spokojnych świąt wam zycze
  
 
Życzę wam Pb po 1 gr. on 1,2 mgr a lpg po 0,5 gr.
A tak poważnie to spełnienia marzeń zdrowia, radości, pogody.