Czy blaupunkt gta2100 pociagnie?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam jestem szary w sprzecie audio i mam pytanko"otoz mam w polce zamontowane 2 alphardy basowe po 100Watt i czy ten blaupunkt poradzi sobie z nimi?z tego co wiem ma 2x50w rms?poradzcie
  
 
to nawet dobrze ze glosniki maja wieksza moc, gorzej odwortnie
  
 
Cytat:
2008-05-11 20:13:51, CKsrv pisze:
to nawet dobrze ze glosniki maja wieksza moc, gorzej odwortnie

No raczej nie bardzo, bo jesli tak mowisz to radio powinno pociagnac te glosniki Bo przecierz glopsniki beda mialy wieksza moc. A co do tematu powinien sobie rade dac.
  
 
Mi też sie wydaje że lepiej jak piec ma więcej mocy niż głośniki
  
 
Moze sie wam tak wydawac, wolno wam.
A jakie macie "chopy" podstawy teoretyczne/praktyczne do wyglaszania takich bredni?
Slabo.
Temat tez fachowy.
Na taki temat to tylko powiem ze jak podlaczy sie jakis glosnik do jakiegos wzmacniacza (przewodem) i wyrzuci jedno z urzadzen (z pewnej wysokosci np przez okno) to pierwsze pociagnie to drugie w dół.

-> mefis22 "No raczej nie bardzo, bo jesli tak mowisz to radio powinno pociagnac te glosniki"
A dlaczego myslisz ze tak nie jest?
  
 
Cytat:
2008-05-12 22:11:38, CKsrv pisze:
Moze sie wam tak wydawac, wolno wam. A jakie macie "chopy" podstawy teoretyczne/praktyczne do wyglaszania takich bredni? Slabo. Temat tez fachowy.


Sorki, ale Ty kolego raczej nie udzieliles konkretnej odpowiedzi a za obraze to zaproponowal bym urlopik, dobrze by sie Tobie przydalo i doksztalcil bys sie w tej dziedzinie lepiej...
Cytat:

CKsrv: 2008-05-12 22:11:38
Na taki temat to tylko powiem ze jak podlaczy sie jakis glosnik do jakiegos wzmacniacza (przewodem) i wyrzuci jedno z urzadzen (z pewnej wysokosci np przez okno) to pierwsze pociagnie to drugie w dół.
-> mefis22 "No raczej nie bardzo, bo jesli tak mowisz to radio powinno pociagnac te glosniki"
A dlaczego myslisz ze tak nie jest?


A co ma piernik do wiatraka? poza tym zasada jest jedna: wzmacniacz nie moze byc mocniejszy od glosnikow bo je popali i beda charczec, poza tym zawsze musi byc troche slabszy (o 1/4 z tego co pamietam ale moge sie mylic), najlepiej zapytajcie kolegow takich jak Open, Shaq, co trudnia sie CA juz dlugi dlugi czas i sa kopalnia wiedzy lub proponuje poszukac watkow w wyszukiwarce i poczytac na przykladach innych.

  
 
Napewno sobie poradzi a moc tego wzmacniacza jest rzeczywiecie jast w RMS 2 x50W/4Ohm lub 2x80W/2Ohm.
  
 
Cytat:
2008-05-12 22:11:38, CKsrv pisze:
-> mefis22 "No raczej nie bardzo, bo jesli tak mowisz to radio powinno pociagnac te glosniki" A dlaczego myslisz ze tak nie jest?

Aha czyli te wzmacniacze cale to taki pic na wode zeby bylo co sprzedac dobrze rozumiem? Dobra to ja podlaczam sobie Lanzara MAX 12 pod radio no co przecierz pociagnie bo radio jest slabsze. Najtrafniej to okreslil RumJanek, troche slabszy, ale nie o 83W, kolega mowi ze te Alpierdy maja 100W, radio niechby mialo te 17W, wiec watpie w to, zeby radio uciagnelo je i pokazalo na co je stac.
  
 
ok po problemie.kupilem magnata 2x75w i gra ladnie..dzieki za pomoc panowie pozdrawiam