Brak widoku ostatniego mojego posta.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ostatnimi czasy nagminie powtarza się ten problemik:

Po mojej odpowiedzi na post umieszczony w którymś z działów, wątek na który odpowiedziałem nie przesuwa się w hierarchii i nie jest widoczny jako najświeższy na stronie głównej.
Po wejściu w dany dział wątek jest nadal na tej samej pozycji choć widać jako ostatnią moją odpowiedz-ale nie jako ostatnią w dziale.

Czy to znowu ma związek z ciachami?

Jeszcze troszkę i obarczymy ciasteczka za nieurodzaj, dwugłowe cielęta, masonów i cyklistów na drodze

ps. problem pojawia się 4 razy na 10 postów


[ wiadomość edytowana przez: Solltys dnia 2005-01-07 13:01:44 ]
  
 
Od tego czasu zmieniłem IE na Firefoxa, ale problem pozostał.

Co więcej próby ręcznego odświeżania nie dają żadnego efektu
przykładowo:

W kategorii BLEBLE w odpowiedzi na posta z dnia poprzedniego z godziny 23.00 napisałem posta o 10.45 dnia następnego.
Wchodzę na stronę główną i nadal widzę w kategorii BLEBLE że ostatni post jest z 23.00.
W tym czasie pojawia się innych 20 postów w innych kategoriach które są ustawiane automatycznie jako najświeższe w danym wątku, a mój nie.

Mało tego czasem jest totalny zastój w odświeżaniu strony głównej - np. od 12.00 do 12.15 ręcznie odświerzam co minutę stronę główna klubową i nic nowego nie widać aż tu nagle o 12.16 wysypuje mi się kilka nowych postów z przedziału czasowego 12.00-12.15.
Co tak długo to trwa?

Próby odświeżania strony głównej klubowej próbowałem już robić ze strony głównej motonews, z podglądu okienka chata - jako wylogowany i zalogowany i nic.

Wiszę na neo więc chyba żadnego proxsiaczka nie ma pomiędzy mną a serwisem?
W czym jest problem? Sprzątanie ciastek nie rozwiązuje sprawy.

Czy ktoś już miał taki kłopot?
  
 
Czy opisana sytuacja przez Ciebie wystepuje tylko w widoku kategorii na stronie głównej forum? Bo jeżeli tak to jeżeli nie używasz tegoi widoku przy pisaniu postów i odpowiedzi to nie widać też ich na stronie głownej
  
 
...eeee...skupiłem się eee .... i nie bardzo rozumiem

Sytuacja występuje właśnie tylko na stronie głównej forum w widoku kategorii - to chyba rozumiem.

Ale niby jak mam używać innego widoku przy pisaniu postów?

Przeglądam posty automatycznie od najstarszego w danym dniu do najmłodszego i odpisuję od razu na interesujące mnie posty.
Niby jak mam odpisywac na posty siedząc na stronie głównej forum.

Tak to mogę napisac tylko nowego posta i zaznaczyć wyborem do jakiej kategorii go wrzucić.

nie wiem - nie załapałe Twojej wypowiedzi - możesz jakoś łopatologicznie i po mału?
  
 
No to wszystko gra a raczej nie gra bo to jest błąd forum a nie twój,
jeżeli nie korzystasz z trybu "podziału na kategorie" przy przeglądaniu forum, odpowiadaniu na posty - na stronie głownej forum z kategoriami nie będzie widać twoich postów jako ostatnich
  
 
Jasna Dupa! - mógłby ktoś tego bugsa usunąć?
To zaczyna być denerwujące.
Ludzie nie widzą że odpowiedziałem na post. (hmm - może to i lepiej )
  
 
Uprzejmie przypominam o problemie który trwa i trwa i trwa...

Na forum LOB ciągle brak prawidłowego odświerzania nowych postów w kategoriach
  
 
Teraz ja się o tym przypomnę, bo mnie też to zaczęło denerwować
Zazwyczaj nie używam podziału na kategorie i takie kwiatki wychodzą