Moje dwie Camry. - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Co za baran to kombi tak obładował ?

Rozumiem, że w ostatnim zdaniu chodziło o "hatchbacka", a na myśli miałeś Camry liftbacka ?

pzdr
  
 
Cytat:
2009-12-08 11:00:42, marcinm pisze:
Co za baran to kombi tak obładował ? Rozumiem, że w ostatnim zdaniu chodziło o "hatchbacka", a na myśli miałeś Camry liftbacka ? pzdr



No ja też nie wiem kto to pojemne jednak to bydle, a jak przyśpiesza :roll;

Mała pomyłka zapomniałem jak to się pisze
  
 
Cytat:
2009-12-08 11:00:42, marcinm pisze:
Co za baran to kombi tak obładował ?



a wiesz Marcin jak to jest, niektórzy to w ogóle nie dbają o samochody, nawet im się szybki od zegarów nie che przetrzeć
  
 
Cytat:
2009-12-09 13:24:30, pankuba pisze:
a wiesz Marcin jak to jest, niektórzy to w ogóle nie dbają o samochody, nawet im się szybki od zegarów nie che przetrzeć



Fakt, i potem nie wiadomo czy to 80 ma z przodu jedynkę...

pzdr
  
 
A ja muszę się pochwalić, że jeździłem dziś staruszką...zaskoczyła mnie, najpierw zapaliła od dotknięcia co było wielkim zdziwieniem i uwiecznione słowami taty " to jest samochód ", a potem nie chciała jechać bo tylny hamulec tak się zastał/zardzewiał/itd, że się koło najpierw nie chciało kręcić, a potem trochę się pokręcało ogólnie to wielki banan teraz stoi zderzak w zderzak z "nową" Camry
  
 
Podbije trochę w topic spadł na same dno

[img width=150 height=113]http://img101.imageshack.us/img101/7958/zdjcie076v.th.jpg[/img]
  
 
Cold start

[ wiadomość edytowana przez: dziadek_tadeusz dnia 2010-12-02 21:19:02 ]
  
 
Cytat:
2010-12-02 20:59:05, dziadek_tadeusz pisze:
Cold start [ wiadomość edytowana przez: dziadek_tadeusz dnia 2010-12-02 21:19:02 ]


No ładnie sobie odpala, ale Tobie to nieźle łapki drżały z tego zimna
  
 
Posłucham w domu :> A łapy faktycznie drżą tylko czy z zimna??
  
 
Z zimna i zanim się ustabilizowałem na fotelu to mija trochę