Moje dwie Camry. - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Camrusia juz jezdzi

pzdr
  
 
rozwiń...
  
 
Cytat:
2008-02-12 21:41:08, marcinm pisze:
rozwiń...



...Zapalam, wrzucam bieg, dodaje troszke gazu, puszczeam sprzęgło, rozpedzam sie do 80-90km i jade...
  
 
no toś się rozwinął...

nawijaj tu raz-dwa, jakie sprężyny kupiłeś, jak ze zbieżnością, i w ogóle...

pzdr
  
 
Cytat:
2008-02-13 00:16:30, marcinm pisze:
no toś się rozwinął... nawijaj tu raz-dwa, jakie sprężyny kupiłeś, jak ze zbieżnością, i w ogóle... pzdr



Spręzynki takie jak Ty kupiłeś. 125zł szt
Na zbierznosc jeszcze nie patrzyłem bo przejechałem 4 km ale chyba ok.
I w ogóle lepiej sie prowadzi...nie wozi jej tak w koleinach i jak przejade przez dół nie ucieka w lewo

pzdr
  
 
Bardzo fajnie, ja w weekend będę wymieniał górną poduchę amora z przodu po lewej, bo też przyoszczędziłem i wymieniłem kiedyś tylko prawą, jak stukała.

Lewa wprawdzie nie stuka, ale w przyszłym tygodniu jadę na geometrię zawiasu, i chcę mieć pewne wszystko po ustawieniu zbieżności, a nie że zrobię, a za 10kkm mi wyjdą jakieś jaja, i będę musiał znowu rozbierać

pzdr
  
 
Cytat:
2008-02-11 23:01:20, CzapCzap pisze:
2000 km na zachod



chyba 200 w obie strony

Przecież będąca w Siedlcach Toyota Auto Podlasie jest było nie było jakieś +/- 100km od Lublina
  
 
Cytat:
2008-02-11 18:03:12, Plumoza pisze:
ludzie z Podlasia są bardzo oszczędni .Wiem to z autopsji




ktos się chyba myli
  
 
Cytat:
2008-02-13 13:56:54, Suchy pisze:
ktos się chyba myli

To dlaczego w okolicach Siedlec znajduję się miasto Sokołów Podlaski .Podlaski bo to jest Podlasie .Jak by było Mazowsze to by się nazywał Mazowiecki chyba jak Mińsk czy Rawa
  
 
Cytat:
2008-02-13 13:39:56, pankuba pisze:
chyba 200 w obie strony Przecież będąca w Siedlcach Toyota Auto Podlasie jest było nie było jakieś +/- 100km od Lublina



No ale co z tym lublinem ? co tam jest ?
  
 
Lublin ?? to gdzieś za Kaukazem ??

pzdr
  
 
Z Siedlec do Lublina jest ok 130 km

Zbierzność jest do poprawy
  
 
Najważniejsze że masz już sprawną Camry,i to jest najbardziej istotne
  
 
No jasne.

Mam zapytywanke do Kolegów. Filtr do gazu trzeba wymieniać u fachofca czy mozna samemu ?? Bo słyszałem, że trzeba u fachowca
  
 
mówisz o filtrze elektrozaworu ? a fachowiec to co ? wiedzę tajemną posiada ?

zakręcasz dopływ gazu na zaworze w butli ( nie zapomnij potem odkręcić ), i odkręcasz pomału elektrozawór, żeby gaz się ulotnił ( ten, co jest w przewodzie między zaworem butli, a elektrozaworem ), potem wymieniasz filtr, i spokój...

pzdr
  
 
A filtr znajduje sie w tym ?
  
 
u mnie tak, tyle że wygląda tak :



odkręca się tą nakrętkę na dole, i wymienia filtr, który jest w środku, wg opisanej przeze mnie wyżej procedury.

pzdr
  
 
Dzieki Marcin U mnie nie ma tej nakrętki, ale są dwie sruby od góry.

pzdr
  
 
Cytat:
2008-02-13 19:56:46, CzapCzap pisze:
No ale co z tym lublinem ? co tam jest ?



no oszczędni ludzie z tamtych okolic pochodzą
  
 
Cytat:
2008-02-15 14:14:58, pankuba pisze:
no oszczędni ludzie z tamtych okolic pochodzą



Chyba do mnie pijesz, ja mowiac ze u mnie sie wymienia po jednej oponie czy sprezynie, mialem na mysli Irlandie, a nie swoja osobe